Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Samsung Piekarnik BT62TDBCT

Samsung

Nr katalogowy: HZSAMPE62TDBCT0

Kod producenta: BT62TDBCT

Kolor: inox
Klasa energetyczna: A++
Zobacz szczegóły »

Pieczenie jest sztuką

- Technologia Twin Convection™ pozwala jednocześnie piec dwa dania
- Funkcja 3-w-1 – gotowanie zajmuje mniej przestrzeni
- Aromaty przyrządzanych potraw nie mieszają się ze sobą
- Chowane pokrętła sterowania ułatwia regulację

Piekarnik elektryczny do zabudowy z podwójnym termoobiegiem oferuje wiele funkcji. Dwa systemy grzania, dwa regulacji temperatury i timerów gotowania to wiele możliwości przyrządzania wielu różnych potraw! System podwójnego termoobiegu podwaja przyjemność i możliwości gotowania. Żadne duże czy trudne w gotowaniu dania nie będą stanowić problemu. Teraz Twoje potrawy będą doskonale ugotowane i przepyszne.

Podwójne pieczenie
Chcesz przygotować dwa dania, ale brak Ci czasu? W tym piekarniku możesz przygotować dwa różne dania jednocześnie, nawet jeśli wymagają różnej temperatury pieczenia. Każde danie piecze się bezpiecznie oddzielone od drugiego… tak więc aromaty nie mieszają się! Przygotowanie dwudaniowego posiłku nie wymaga dwukrotnie więcej czasu, nawet jeśli pieczesz potrawy w jednym piekarniku, a każda z nich wymaga różnej temperatury – możliwe, dzięki technologii Twin convection.

Technologia Twin Convection™
Chcesz przygotować dwa dania, ale brak Ci czasu? W tym piekarniku możesz przygotować dwa różne dania jednocześnie, nawet jeśli wymagają różnej temperatury pieczenia.

Każde danie piecze się bezpiecznie oddzielone od drugiego… tak więc aromaty nie mieszają się! Przygotowanie dwudaniowego posiłku nie wymaga dwukrotnie więcej czasu, nawet jeśli pieczesz potrawy w jednym piekarniku, a każda z nich wymaga różnej temperatury – możliwe, dzięki technologii Twin convection™.

3-w-1
Piecze dwa razy tyle na połowie przestrzeni. Funkcja 3-w-1 pozwala przygotować różne dania, piekąc je w różnych temperaturach i w różnych częściach piekarnika. Nie ma potrzeby podgrzewania całego piekarnika w przypadku mniejszych dań. 

Mistrz w oszczędzaniu energii
3-w-1 to potwierdzony sposób oszczędzania energii, dzięki któremu płacisz niższe rachunki. Każda z trzech przestrzeni, pojedyncza, górny i dolny poziom, otrzymała oddzielny certyfikat klasy energetycznej A. Bezpiecznie oddzielone … tak więc aromaty nie mieszają się!

Chowane pokrętła sterowania
Gotowanie jest równie łatwe, jak naciśnięcie przycisku.
Piekąc w naszym piekarniku, nie nadwyrężysz ręki ustawiając pokrętło. Wyskakujące pokrętło ustawień nieprawdopodobny sposób ułatwia regulację!

Podwójny wyświetlacz LED
Widzisz podwójnie? Nie – widzisz wszystko. Podwójny cyfrowy wyświetlacz posiada dwa, w których wyświetlane są ustawienia piekarnika oraz inne ważne informacje.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Grill górnyIn/Out 1 600 W / 1 100 W
- Dolny grill 1 100 W
- Oświetlenie wnętrza 2 x 25
- Godzina zakończenia  
- Automatyczne programy gotowania
- Waga netto (kg) 42 kg
- Pojemność użytkowa (litry) 65 l

Wysokość

59.5 cm

Głębokość

57.2 cm

Programator

cyfrowy

Rożen obrotowy

tak

Prowadnice teleskopowe

tak

Klasa energetyczna

A++

Fizyczne

Kolor

inox

Szerokość zabudowy

59.5 cm

Pozostałe

Gwarancja

24

Czyszczenie

para

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Piekarnik BT62TDBCT