Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Evolveo Wielofunkcyjna latarka CarLight SEA CAR LIGHT

Nr katalogowy: AMEVOMULTIC

Kod producenta: CAR LIGHT

Evolveo Wielofunkcyjna latarka CarLight SEA CAR LIGHT - Urządzenie łączące cechy w sposób bardzo przemyślany - wygodna latarka diodowa zasilana wewnętrznym akumulatorem. Oprócz latarki ze światłem białym jest także pulsujące światło czerwone zlokalizowane w uchwycie. Oba tryby świecenia mogą funkcjonować...

Zobacz szczegóły »

Evolveo Wielofunkcyjna latarka CarLight SEA CAR LIGHT - Urządzenie łączące cechy w sposób bardzo przemyślany - wygodna latarka diodowa zasilana wewnętrznym akumulatorem. Oprócz latarki ze światłem białym jest także pulsujące światło czerwone zlokalizowane w uchwycie. Oba tryby świecenia mogą funkcjonować równocześnie!

W obudowę latarki zostały wkomponowane zbijak do szyb po wypadku, nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa oraz magnes w okolicy korony latarki światła białego. Latarka ma kształt anatomiczny, przez co jest wygodna podczas operowania zarówno zbijakiem, jak i hakiem - nożem. Postawiona magnesami na masce samochodu latarka pulsującego światła czerwonego będzie stała pewnie, widoczna z daleka.

Elektryczne elementy urządzenia zasilane są wewnętrznym akumulatorem ładowanym z ręcznego dynamo. Już 1 minuta pracy korbą pozwala zasilać światło białe przez 40 minut, a czerwone diody pulsujące aż przez godzinę!
Bardzo przydatnym elementem całości jest port wyjściowy oraz okablowanie z końcówką microUSB pozwalające ładować za pomocą dynama akumulatory innych peryferiów - telefonów, tabletów, odtwarzaczy MP3 i MP4, PSP a nawet aparatów fotograficznych!
Bezszczotkowy generator trójfazowy pozwala w szybkim tempie ładować te urządzenia bez wytwarzania nadmiernego hałasu. Dzięki temu oraz niewielkiej wadze (252 g) i rozmiarom jest to też świetny sprzęt kempingowy dla osób poszukujących alternatywnego źródła zasilania dla elektronicznych peryferiów.

Idealna wszechstronna wielofunkcyjna latarka, nie tylko dla zmotoryzowanych. Podstawowe funkcje: latarka, nóż do przecięcia pasów bezpieczeństwa w nagłych wypadkach, awaryjne rozbicie szyb, ładowanie telefonu komórkowego ( kabel do ładowania do telefonów Nokia jest dołączony), czerwone światło alarmowe, magnes do łatwiejszego umocowania latarki na masce samochodu, ręczne ładowanie latarki - już nigdy nie trzeba będzie wymieniać baterii.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Maksymalna intensywnoć świecenia 60000 mCd
- Wytrzymałość po minucie ręcznego ładowania: 1LED 40min świecenia,
  3 migające LED 60 minut świecenie
- Czas świecenie po pełnym naładowaniu latarki: 1 LED 5 godzin świecenia,
  3 migajace LED 12 godzin świecenia

Funkcje specjalne

- Latarka
- Nóż do przecięcia pasów bezpieczeństwa w nagłych wypadkach
- Awaryjne rozbicie szyb
- Ładowanie telefonu komórkowego (kabel do ładowania do telefonów
  Nokia jest dołączony)
- Czerwone światło alarmowe
- Magnes do łatwiejszego umocowania latarki na masce samochodu

Zasilanie

Nie dotyczy

Źródło światła

3 x LED

Typ

Ręczna

Czas pracy na baterii/bateriach

12 h

Fizyczne

Kolor

Żółty , Czarny

Wymiary

221 x 57 x 78 mm

Klasa szczelności

Brak danych

Waga

252 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Ważne

Evolve zmienia się w EVOLVEO

W związku z wejściem na nowe rynki europejskie, Evolve zmienia nazwę marki na EVOLVEO. Nowa nazwa jest unikalna i wyeliminuje trudności z pozycjonowaniem produktów. Gwarancje, warunki i prawa kupującego pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje znajdują się na www.evolveo.eu. Aktualne LOGO można pobrać tutaj.

* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Evolveo Wielofunkcyjna latarka CarLight SEA CAR LIGHT