Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Apple Gładzik Magic Trackpad

Apple

Nr katalogowy: RDAPPZ00005

Kod producenta: MC380ZM/A

Dlaczego tylko notebooki mają mieć gest?Użytkownicy komputerów stacjonarnych, nadszedł Wasz czas. Nowy Magic Trackpad to pierwszy gładzik Multi-Touch zaprojektowany do pracy z komputerami stacjonarnymi Mac. Zastosowano w nim tę samą technologię Multi-Touch, którą tak upodobali sobie użytkownicy notebooków...

Zobacz szczegóły »

Dlaczego tylko notebooki mają mieć gest?

Użytkownicy komputerów stacjonarnych, nadszedł Wasz czas. Nowy Magic Trackpad to pierwszy gładzik Multi-Touch zaprojektowany do pracy z komputerami stacjonarnymi Mac. Zastosowano w nim tę samą technologię Multi-Touch, którą tak upodobali sobie użytkownicy notebooków MacBook Pro. I obsługuje kompletny zestaw gestów, oferując zupełnie nowy sposób sterowania komputerem oraz interakcji z elementami na ekranie. Przechodzenie między stronami internetowymi przypomina teraz przerzucanie kartek książki lub czasopisma, a przewijanie dynamiczne jest naturalniejsze. Magic Trackpad łączy się z komputerem Mac przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth. I możesz go używać zamiast myszy lub razem z myszą, na dowolnym komputerze Mac — nawet na notebooku.

Największy gładzik Multi-Touch ze wszystkich.

Magic Trackpad działa tak samo, jak gładzik komputera MacBook Pro — tyle, że jest większy. Jego szklana powierzchnia jest równie przyjemna w dotyku i odporna na zużycie. Ale jednocześnie aż 80 procent większa — jest to bowiem największy gładzik Multi-Touch stworzony jak dotąd przez Apple. Oferuje Twoim palcom jeszcze więcej swobody i jeszcze więcej miejsca na przewijanie, machanie, szczypanie i obracanie. A ponieważ cała jego powierzchnia jest przyciskiem do klikania, możesz z powodzeniem używać gładzika zamiast myszy.

Idealnie dopasowany.

Obudowa gładzika Magic Trackpad jest wykonana z aluminium i kształtem oraz rozmiarem idealnie dopasowana do bezprzewodowej klawiatury Apple. Urządzenia ustawione obok siebie są nachylone pod tym samym kątem i mają tę samą wysokość. Możesz jednym ruchem przechodzić od pisania do wykonywania gestów albo jednocześnie pisać i używać gładzika. Perfekcyjne rozwiązanie, prawda?

Zero kabli, zero kłopotów.

Magic Trackpad komunikuje się z komputerem przez bezprzewodowy interfejs Bluetooth, a zatem nie musisz „walczyć” z uciążliwym kablem, który dyktuje Ci rozmieszczenie przedmiotów na biurku. Wystarczy skojarzyć Magic Trackpad z komputerem Mac obsługującym Bluetooth, by cieszyć się swobodą i niezawodnością połączenia na odległość nawet 10 metrów. Magic Trackpad wykrywa okresy braku aktywności i jest wyposażony w wyłącznik zasilania. Oba te rozwiązania pozwalają zaoszczędzić energię baterii, która dzięki temu wystarcza na kilka miesięcy swobodnej pracy.

Dotknij swoich aplikacji.

Cała powierzchnia gładzika Magic Trackpad jest jednym dużym przyciskiem, a zatem można kliknąć go w dowolnym miejscu. Magic Trackpad obsługuje także komplet gestów, w tym przewijanie dwoma palcami, szczypanie w celu powiększenia, obracanie opuszkami palców, machanie trzema palcami, aktywowanie Exposé i przełączenia między aplikacjami za pomocą czterech palców.

Twój gładzik, Twoje reguły.

Mimo że Magic Trackpad reaguje na wiele różnych gestów, może się okazać, że niektórych z nich nie chcesz używać. Bez obaw. Wystarczy przejść do panelu Magic Trackpad w Preferencjach systemowych i aktywować tylko te gesty, które chcesz.

Wymagania systemowe
Komputer Mac z interfejsem Bluetooth
Dwie baterie AA (w zestawie)
Mac OS X Snow Leopard 10.6.4 z najnowszym uaktualnieniem oprogramowania

Informacje techniczne

Przeznaczenie

brak oznaczenia

Pozostałe

Gwarancja

12

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Apple Gładzik Magic Trackpad