Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Qoltec Bateria do Acer 1410 2300 3000 4000, 4400mAh, 14.4-14.8V

Zamów

Niedostępny Niedostępny

Nr katalogowy: AZQOLNB00000198

Kod producenta: 7198.AC-4000

7198 Bateria do Acer 4000, 4400mAh, 14.4-14.8V

Zobacz szczegóły »

7198 Bateria do Acer 4000, 4400mAh, 14.4-14.8V

Informacje techniczne

Pasuje do

Acer Aspire: 1410
Acer Aspire 1411
Acer Aspire 1411WLMi
Acer Aspire 1412
Acer Aspire 1412LC
Acer Aspire 1412LCi
Acer Aspire 1412LM
Acer Aspire 1412LMi
Acer Aspire 1412WLMi
Acer Aspire 1413
Acer Aspire 1413LC
Acer Aspire 1413LM
Acer Aspire 1413LMi
Acer Aspire 1413WLMi
Acer Aspire 1414L
Acer Aspire 1414LC
Acer Aspire 1414LM
Acer Aspire 1414LMi
Acer Aspire 1414WLCi
Acer Aspire 1414WLMi
Acer Aspire 1415
Acer Aspire 1415LMi
Acer Aspire 1640
Acer Aspire 1640LC
Acer Aspire 1640 Series
Acer Aspire 1641LM
Acer Aspire 1641LMi
Acer Aspire 1641WLMi
Acer Aspire 1642WLMi
Acer Aspire 1650
Acer Aspire 1650 Series
Acer Aspire 1651NWLCi
Acer Aspire 1651WLCi
Acer Aspire 1651WLMi
Acer Aspire 1652
Acer Aspire 1652WLMi
Acer Aspire 1654WLMi
Acer Aspire 1680
Acer Aspire 1680 Series
Acer Aspire 1680WLCi
Acer As

Zastępuje baterie

4UR18650F-1-QC192,
4UR18650F-2-Q,
4UR18650F-2-QC140,
4UR18650F-2-QC141,
916-2990,
916-3020,
916C2990,
916C3020,
AHA44122909,
BT.00403.004,
BT.00404.004,
BT.00407.001,
BT.00607.001,
BT.00803.014,
BT.00803.017,
BT.00805.007,
BT.T5003.001,
BT.T5003.002,
BT.T5005.001,
BT.T5005.002,
BT.T5007.001,
BT.T5007.002,
C140,
CGR-B/423AE,
LCBTP03003,
LC.BTP03.003,
LIP-4084QUPC
SY6,
MS2169,
SQU-401,
SQU-525,
MYBAT9007,
LIP-4084QUPC

Pozostałe

Gwarancja

12

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Qoltec Bateria do Acer 1410 2300 3000 4000, 4400mAh, 14.4-14.8V