Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V Li-Ion 4400mAh biała

cena netto 121,81 PLN
149,83 PLN

Nr katalogowy: AZWHIBA0065

Kod producenta: 05163

Baterie Whitenergy to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie oryginalne, a są przy tym w korzystnej cenie.
Wybierając baterię zastępczą Whitenergy nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności.

Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej.
Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe.

Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu baterie Whitenergy utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku!

Marka Whitenergy gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys. euro.

Aby w łatwy sposób dobrać odpowiednią baterię skorzystaj z konfiguratora, wyszukując zamiennik po kodzie oryginalnej baterii Twojego laptopa: http://finderpro.whitenergy.com 
Sprawdź czy napięcie tej baterii odpowiada specyfikacji Twojego notebooka. Różnica nie może być większa niż 0,5V (napięcia 10.8V i 11.1V są tożsame).

Informacje techniczne

Pasuje do

Aspire One D255
Aspire One 522
Aspire One AOD255
Aspire One 722
Aspire One 722-C62kk
Aspire One D257
Aspire One d255e
Chromebook AC700
Aspire One D260
Aspire One D270
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
LT23
LT2304c
Aspire One Happy 2
Aspire V5
Aspire S5-391

Zastępuje baterie

AL10A31
AL10B31
BT.00603.121
LC.BTP00.128
LC.BTP00.129
AL10G31
AL10BW

Typ ogniwa

Li-ion

Fizyczne

Pojemność baterii

4400 mAh

Napięcie

11.1 V

Pozostałe

Gwarancja

12

* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Whitenergy Bateria Acer Aspire One D260 D255 11.1V Li-Ion 4400mAh biała