Piekarnik elektryczny 9-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A.
Pozwala błyskawicznie rozmrozić dania i produkty. Pracuje wówczas tylko wentylator (bez ogrzewania), który łagodnie rozmraża delikatne artykuły spożywcze.
Funkcja Celeris
Funkcja ta służy do szybkiego wstępnego podgrzania piekarnika. Dzięki tej funkcji piekarnik osiąga właściwą temperaturę w minimalnym czasie.
Ogrzewanie górne i dolne
Pieczenie z wykorzystaniem górnej i dolnej grzałki to tradycyjny sposób nagrzewu pozwalający na pieczenie według większości przepisów kulinarnych.
Funkcja Pizza
Działa tu wentylator wraz z elementem grzejnym w kształcie pierścienia (czyli termoobieg) oraz dolna grzałka. Nadaje się idealnie do przyrządzania głęboko zamrożonych potraw jak pizza czy frytki.
Grill mały
Grill o małej powierzchni podgrzewa tylko środkową część grilla. Służy do pieczenia małych dań: steków, ryby lub tostów.
Grill duży
Grill o dużej powierzchni może być wykorzystany do opiekania większej ilości kiełbasek lub steków zajmujących powierzchnię całego rusztu.
Grill duży + wentylator
Grillowanie łącznie z funkcją wentylatora (duży grill, zastępuje rożen). Zalecana temperatura 50-200 st.C. Funkcja ta jest odpowiednia do grillowania lub pieczenia dużych kawałków mięsa przy wyższej temperaturze.
Termoobieg
Działa tu wentylator wraz z elementem grzejnym w kształcie pierścienia (grzałka okrągła). W ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty przy pieczeniu ciast i ciasteczek oraz przyrządzaniu potraw na wielu poziomach.
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny
Ten sposób ogrzewania polega na rozprowadzeniu przez wentylator ciepła wytworzonego przez górną i dolną grzałkę, aby można było piec zarówno na jednym poziomie, jak i na dwóch jednocześnie. Jest to inaczej konwencjonalny sposób pieczenia z użyciem wentylatora. Nadaje się szczególnie do potraw wymagających równomiernego pieczenia, np. biszkoptów.
Rożen obrotowy
NIE
Termosonda
NIE
Moc
Przyłączeniowa [kW]
3.57
Grilla [kW]
2.6
Klasa energetyczna
A
Rodzaj zasilania
230 V
Techniczne
Pojemność piekarnika [l]
51
Chłodzenie obudowy
TAK
Ilość szyb w drzwiach
2
Czyszczenie piekarnika
Emalia łatwoczyszcząca
Prowadnice
Teleskopowe
Oświetlenie wnętrza
TAK
Zabezpieczenia
Przed dziećmi, Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, Temperaturowy wyłącznik bezpieczeństwa
Konstrukcja
Wewnętrzna strona drzwi szklana
Zalecany model płyty
Nie dotyczy
Zastosowane technologie
System Impulse
System Impulse to automatyczne wysunięcie się potrawy w chwili otwarcia piekarnika. Po jego otwarciu, blacha wysuwa się automatycznie, bez konieczności jej dotykania.
Top Slide
Top Slide
Emalia łatwo czyszcząca Top Slide to niezwykle gładka w dotyku powłoka, pokrywająca ścianki piekarnika oraz wkłady do pieczenia. Dzięki niej ciepło we wnętrzu urządzenia rozprowadzane jest niezwykle efektywnie, zapewniając najwyższą jakość pieczenia. Resztki przyrządzanych potraw oraz spalony tłuszcz czy cukier nie przywierają do blach, ograniczając czyszczenie do minimum - wystarczy szybkie przetarcie wnętrza piekarnika. Powłoka Top Slide jest również bardziej odporna na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Jasny kolor emalii jest gwarancją najwyższej jakości emaliowania, ale również zapewnia bardziej estetyczny wygląd.
* Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Ewentualne różnice pomiędzy zdjęciem produktu a jego rzeczywistym wyglądem nie mogą być podstawą do złożenia reklamacji.