Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN 389 In stock

MSI B150A GAMING PRO s1151 B150 4DDR4 USB3.1 ATX

cena netto 316,26 PLN
389,00 PLN
MSI

Nr katalogowy: KBMSIIIBB150A01

Kod producenta: B150A GAMING PRO

Chipset:

Intel® B150

Format płyty: ATX
Gniazdo procesora: LGA1151
Zobacz szczegóły »

B150A GAMING PRO

 • Obsługa procesorów 6. generacji Intel® Core™ / Pentium® / Celeron® –  podstawka LGA 1151
 • Obsługa pamięci DDR4-2133. Obsługa pamięci ECC, obsługa pamięci niebuforowanej
 • Technologia DDR4 Boost: zwiększenie wydajności pamięci DDR4
 • Złącza USB 3.1 Gen2 – oferują 2x większą wydajność w porównaniu z połączeniem USB 3.0
 • Obsługa standardów USB 3.1 Gen2 Type-A + SATA Express 10 Gb/s + SATA 6 Gb/s
 • Technologia Mystic Light: stwórz własną kolorystykę i dostosuj efekty świetlne udostępniane przez świecące elementy płyty głównej z aplikacją GAMING APP tak, aby stworzyć własny, niepowtarzalny design komputera!
 • Gamingowa technologia sieciowa LAN firmy Intel®: wyjątkowe doznania w grach online dzięki zmniejszeniu czasów opóźnień
 • Ochrona sieci LAN (LAN Protect): 15-kilowoltowa ochrona przed przepięciami z sieci LAN ze stylowym podświetleniem gniazda sieciowego diodą LAN
 • Technologia Audio Boost 3: generowanie dźwięku o jakości studyjnej
 • Komponenty 5. klasy militarnej  (Military Class 5, testowane zgodnie z wojskowymi normami): najnowszej generacji wysokiej jakości komponenty, w tym nowego rodzaju dławiki tytanowe
 • Technologia Guard Pro: Lepsza ochrona i wydajność energetyczna
 • Możliwość pracy w trybie MULTI-GPU, karty graficzne montowane są we wzmocnionych slotach VGA Armor: złącza PCI-E VGA Armor obsługują również technologię AMD Crossfire™
 • Oprogramowanie OBS Streaming Software: podziel się swoimi osiągnięciami w grach z całym światem!
 • Dioda LED EZ Debug: Prosty sposób na rozwiązywanie problemów
 • Zabezpieczenie nadrprądowe: Zapobiega nieoczekiwanym uszkodzeniom
 • Technologia GAMING Hotkey: uruchamianie ulubionych gier po naciśnięciu jednego klawisza
 • Technologia Click BIOS 5: nagradzany, nowy interfejs sterujący oprogramowaniem wewnętrznym płyty głównej Click BIOS 5 ze skalowalnymi czcionkami wysokiej rozdzielczości
 • Certyfikat SteelSeries: zoptymalizowane do współpracy z akcesoriami dla graczy marki SteelSeries
 • Produkt certyfikowany do gier: sprawdzony przez eSportowców w 24-godzinnych testach zarówno w trybie online, jak i offline

MSI B150A GAMING PRO s1151 B150 4DDR4 USB3.1 ATX
MSI B150A GAMING PRO s1151 B150 4DDR4 USB3.1 ATX
Gra ze stylem

Każda gra wymaga odmiennych umiejętności, a każdy gracz wybiera gry i dostosowuje ich poziom do swoich możliwości, predyspozycji oraz własnego stylu. Dlaczego na tym poprzestawać? Wydajne i zaawansowane płyty główne MSI dla graczy pozwalają w pełni dostosować i spersonalizować komputer do gier. Możesz wybrać jaki chcesz kolor podświetlenia, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności i wrażeń w grach.
NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ PAMIĘCI

W tradycyjnych systemach pamięci sygnały są często zniekształcane przez zakłócenia elektromagnetyczne generowane przez inne podzespoły komputera lub płyty głównej. Z tego powodu odczyt danych z pamięci może odbywać wolniej lub może być niestabilny. Firma MSI wprowadziła technologię DDR4 Boost, w której zoptymalizowano przebieg sygnałów pamięci i całkowicie odizolowano obwody pamięci od reszty podzespołów. Taka konstrukcja płyty głównej sprawia, że sygnały pamięci nie będą zakłócane, dzięki czemu uzyskać można optymalną wydajność oraz wysoką stabilność systemu.

Dodatkowa dioda XMP LED wskazuje, że profil XMP (eXtreme Memory Profile) pozwalający stabilnie przyspieszyć podsystem pamięci powyżej standardowo obsługiwanych prędkości jest aktywny.


TECHNOLOGIA MYSTIC LIGHT

Stwórz własną kolorystykę i dostosuj efekty świetlne z technologią Mystic Light. Opracuj własny, niepowtarzalny wygląd komputera, którego oblicze może być gorące niczym ogień lub zimne jak lód. Masz wszystko pod kontrolą. Możesz wybrać jeden z kolorów z dostępnej palety i dopasować design maszyny do twoich upodobań lub nastroju. Znudził ci się ten sam kolor podświetlenia? Zmień go na inny za pomocą łatwego w obsłudze programu GAMING APP i spraw, że twój komputer będzie wyglądał jak nowy!
ZDOBĄDŹ DOMINACJE W GRACH DZIĘKI NISKIM CZASOM OPÓŹNIENIA

Przygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy technologią z MSI® GAMING LAN, która dzięki starannie dobranym komponentom zapewnia najlepsze możliwe doznania w grach online pozbawionych opóźnień.

GAMINGOWA TECHNOLOGIA SIECIOWA LAN FIRMY INTEL®

Przekonaj się, że gra może być bardziej płynna z układem LAN Intel® i219. Układ Intel® i219 został tak zaprojektowany, aby zagwarantować wysoką wydajność podczas gier, zapewniając większą przepustowość niż w przypadku innych rozwiązań.

Układ Intel® i219 został zoptymalizowany pod kątem wymagań rozgrywek sieciowych na poziomie mistrzowskim i eSportu dzięki zredukowaniu obciążenia procesora i zaoferowaniu wyjątkowo wysokiej przepustowości podczas korzystania z protokołów TCP i UDP. W ten sposób, procesor może być wykorzystywany w sposób znacznie bardziej efektywny, dzięki czemu można uzyskać znacznie więcej FPS-ów podczas gry.ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM GIER ZARZĄDZANIE PASMEM

Płyta główna przeznaczona jest do tego, aby zapewnić najlepsze doznania w grach online. Dzięki zoptymalizowanej priorytetyzacji ruchu sieciowego oraz niskim opóźnieniom MSI GAMING LAN Manager automatycznie klasyfikuje i ustala priorytety dla wrażliwych na opóźnienia aplikacji sieciowych, takich jak gry online.
OCHRONA SIECI LAN

Produkt wyposażony jest w 15-kilowoltową ochronę przed przepięciami z sieci LAN pochodzącymi od wyładowań atmosferycznych i od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie Sieci. W celu zwiększenia funkcjonalności, gniazdo sieciowe wewnątrz złącza RJ45 zostało podświetlone czerwoną diodą LED.
STUDYJNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Z TECHNOLOGIĄ AUDIO BOOST 3

Dzięki technologii Audio Boost 3 i wykorzystaniu podzespołów audio wysokiej jakości, firma MSI jest w stanie zapewnić najwyższą jakość generowanego dźwięku. Dzięki temu możesz cieszyć się krystalicznie czystym, 8-kanałowym dźwiękiem i muzyką w standardzie HD Audio lub dźwiękiem bądź muzyką odtwarzaną ze słuchawek o wysokiej impedancji, który zapewni Ci prawdziwą przewagę w grach.
Pozłacane złącza

Dzięki pozłacanym złączom audio można uzyskać najlepszy możliwy do osiągnięcia sygnał wyjściowy z mniejszym prawdopodobieństwem powstania zniekształceń.
Podwójne wzmacniacze słuchawkowe

Wbudowany podwójny wzmacniacz słuchawkowy współpracując z wysokiej jakości słuchawkami o dużej impedancji do 600 Ω zapewnia podczas grania studyjną jakość dźwięku.
Wysokiej jakości, ekranowany przed zakłóceniami EMI układ HD Audio

Audio Boost 3 Pro to w pełni ekranowany przed zakłóceniami EMI procesor dźwiękowy HD Audio, dzięki któremu można uzyskać czysty dźwięk o wysokiej jakości.

Przednie wyjście słuchawkowe

Wygodne korzystanie z wyjścia audio znajdującego się na przednim panelu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wzmocnionego sygnału dźwiękowego.

Izolowane obwody audio

Układ Audio Boost 3 Pro działa niczym oddzielna karta dźwiękowa dzięki fizycznemu odseparowaniu obwodów audio.

Oddzielne warstwy audio

Równa i doskonała jakość dźwięku zarówno dla lewego, jak i prawego kanału dźwięku uzyskane dzięki zastosowaniu oddzielnych warstw dla obu kanałów na płytce drukowanej.

Kondensatory audio firmy Chemi-Con

Dostarczają krystalicznie czysty dźwięk o wysokiej wierności cechujący się wyjątkową akustyką i realizmem.

Redukcja trzasków

System Audio Boost chroni uszy przed denerwującymi, głośnymi trzaskami pojawiającymi się po podłączeniu lub odłączeniu urządzeń do komputera bądź podczas jego wyłączania i włączania.
Klawisze skrótu dla gier

Klawisze skrótu dla gier zwiększają funkcjonalność klawiatury. Wystarczy przypisać funkcje lub makra do dowolnego klawisza i uruchomić swoje ulubione gry czy załadować profile naciskając jeden klawisz. Możliwości wykorzystania tej funkcji są nieskończone!
 • Możliwość personalizacji dowolnych klawiszy na klawiaturze
 • Możliwość programowania makr składających się maksymalnie z 8 kroków
 • Przyjazna dla użytkownika, łatwa w obsłudze aplikacja
 • 1 klawisz pozwala załadować i uruchomić ulubioną grę
Całkowita wolność, wyjątkowa łatwość

Łatwo zaprogramować najczęściej używane polecenia, które będą wykonywane za pomocą jednego naciśnięcia klawisza. Klawisze można wybierać w dowolny sposób.

2x szybsze złącze  MSI USB 3.1 GEN2
Przenoszenie ulubionych gier, muzyki i filmów za pomocą złącza USB nigdy nie było tak szybkie. Standard USB 3.1 Gen 2 pozwala na błyskawiczny transfer danych z szybkością do 10 Gb/s!
Korzyści
2x szybsza transmisja danych niż dla USB 3.1 Gen1
20x szybsza transmisja danych niż w wypadku USB 2.0
Transfer danych z szybkością do 10 Gbps
Przyspieszenie transmisji danych pomiędzy komputerem i urządzeniami peryferyjnymi

2x przednie złącze USB 3.1 GEN1

Dzięki pomysłowo ulokowanym przednim złączom USB 3.1 Gen1, które dostępne są na płytach głównych MSI, można bez problemu podłączyć bezpośrednio z przodu komputera maksymalnie do dwóch urządzeń USB 3.1 Gen1. W ten sposób można łatwo skorzystać z szybkiej magistrali USB bez konieczności używania znajdujących się z tyłu komputera trudnodostępnych portów USB.
Szybkie magazynowanie danych z SATA Express
SATA Express oferuje możliwość zapisu i odczytu danych z dużymi prędkościami poprzez magistralę PCI-Express, zapewniając tym samym dla najnowszych generacji dysków SSD większą przepustowość dochodzącą do 16 GB/s.
Wzmocnione zabezpieczenia procesora przed przepięciem
Wbudowane w płytę główną zabezpieczenia przeciwprzepięciowe chronią procesor i inne komponenty przed uszkodzeniami związanymi z przepięciem i zwarciem. Czerwona dioda znajdująca się tuż obok 24-pinowego złącza zasilania procesora informuje użytkownika o tym, że zabezpieczenie przeciwprzepięciowe jest aktywowane, dzięki czemu łatwiej można rozwiązać pojawiające się problemy.
Łatwa diagnostyka
Dioda LED MSI EZ Debug to proste narzędzie diagnostyczne zbudowane na bazie 3 diod LED, które wskazuje poprawność pracy procesora /pamięci /karty graficznej przy każdym uruchomieniu komputera. Za pomocą diod łatwo zidentyfikować źródło problemów i szybko przywrócić sprawność systemu.

CERTYFIKAT MARKI STEELSERIES
 
Przygotuj się na najlepszą rozgrywkę i niezapomniane doznania w grach z MSI i SteelSeries!

Producent akcesoriów marki SteelSeries przeznaczonych dla entuzjastów gier oficjalnie zatwierdził „gamingowe” płyty główne firmy MSI nadając im certyfikat „SteelSeries Certified (SSC)”. Certyfikat ten związany jest z potrzebą zapewnienia graczom maksymalnej wydajność i stabilność jaką dają płyt główne z serii MSI GAMING oraz produkty SteelSeries. Twój zestaw słuchawkowy SteelSeries, myszy i inne akcesoria dla graczy będą perfekcyjnie współpracować z płytami głównymi z serii MSI GAMING.

ZATWIERDZONE DO GIER
Nasze płyty dla graczy są testowane w naszym laboratorium gier i kafejkach internetowych przez najlepszych na świecie zawodników eSportu. Robimy to po to, aby upewnić się, że nasz produkt pozwoli użytkownikom uzyskać maksymalną wydajność i niezawodność we wszystkich najbardziej popularnych grach. Dzięki 24-godzinnym testom dla gier on- i offline, MSI może zagwarantować, że konfiguracja znajdujących się na płycie głównej karty sieciowej, generowany przez system audio dźwięk oraz liczona w FPS-ach (klatkach na sekundę) wydajność zostały gruntownie przetestowane i w sposób perfekcyjny dostrojone tak, aby gracze mogli cieszyć się najlepszymi doznaniami podczas rozgrywki.

Tylko płyty, które przeszły ten test mogą otrzymywać status produktu certyfikowanego do gier i uważane są przez MSI® za prawdziwe płyt główne dla graczy.

Komponenty 5. klasy militarnej  (Military Class 5)
Komponenty 5. klasy militarnej to najnowsza odsłona wysokiej jakości podzespołów używanych w przemyśle elektronicznym. Dławiki Tytanowe oraz wysokiej jakości kondensatory Dark CAP gwarantują to, że komputer pracuje stabilnie nawet w wypadku prowadzenia rozgrywki w najbardziej wymagających pod względem sprzętowym grach.
Dławiki Tytanowe
Wykorzystujące tytanowy rdzeń dławiki tytanowe, które dzięki niemu cechują się lepszą tolerancją termiczną i zdolnością do pracy w wyższych temperaturach, są w stanie pracować w temperaturze 220°C. Dławiki te mają też o 40% wyższą wydajność prądową i o 30% zwiększoną efektywność energetyczną, co zapewnia lepszą stabilność zasilana podzespołom płyty głównej.
Kondensatory DARK CAP
Kondensatory Dark CAP to polimerowe kondensatory z niską zastępczą rezystancją szeregową (ang. Equivalent Series Resistance – ESR), w konstrukcji których zastosowano aluminiowy rdzeń. Dzięki temu doskonale nadają się do produkcji high-endowych płyt głównych, a także charakteryzują się wyższą, ponad 10-letnią żywotnością.
OCHRONA PRZED WILGOCIĄ
Zmniejszenie absorpcji wilgoci zapobiega powstawaniu efektu „przewodzącego anodowego włókna”. Płytka drukowana pozbawiona tego zabezpieczenia może mieć 10-krotnie wyższy współczynnik awaryjności.
OCHRONA PRZED WYSOKĄ TEMPERATURĄ
Wszystkie kluczowe komponenty stosowane na płytach głównych MSI przeszły testy zgodne z wojskowymi normami, dzięki czemu uzyskano pewność, że będą one stabilnie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach.
ZABEZPIECZENIE OBWODÓW ELEKTRYCZNYCH
Starannie dobrane materiały, wielowarstwowa konstrukcja płytki drukowanej oraz ekranowanie komponentów sprawiają, że na gamingowych płytach głównych wszystkie obwody elektryczne są bardzo dobrze zabezpieczone.
OCHRONA ESD
Wszystkie porty We/Wy (ang. I/O) są chronione przed zagrożeniem związanym z wyładowaniami elektrostatycznymi (ang. ElectroStatic Discharge – ESD).
OCHRONA EMI
We wszystkich płytach głównych MSI, zgodnie z amerykańskimi restrykcyjnymi przepisami FCC (Federal Communications Commission) zmniejszono emisję generowanych przez urządzenie zakłóceń elektromagnetycznych (ang. ElectroMagnetic Interference – EMI) oraz zredukowano wpływ tych zakłóceń na pracę urządzenia.
Zupełnie nowy, wielokrotnie nagradzany CLICK BIOS 5

Zapoznaj się ze znacznie udoskonalonym, wielokrotnie nagradzanym systemem CLICK BIOS 5 i użyj go do dostrojenia komputera tak, aby uzyskać maksymalną wydajność w grach. MSI CLICK BIOS 5 to kolejna generacja UEFI BIOS z optymalizacjami dla Windows 10.

Kontroluj swój system w dwóch trybach: trybie EZ stosowanym do zmiany najczęściej używanych ustawień i funkcji oraz w trybie zaawansowanym pozwalającym uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych ustawień i opcji dostrajających w celu zwiększenia wydajności systemu.

Różnorodność opcji do zwiększenia wydajność w grach
Nowej generacji UEFI BIOS z wielokrotnie nagradzanym designem
Wysoka rozdzielczość skalowalnych, wielojęzycznych czcionek
Łatwy w użyciu

Złącze dla graczy
MSI Gaming Device Port został zoptymalizowany w celu zapewnienia najlepszej transmisji danych pomiędzy komputerem a wysokiej klasy myszką dla graczy tak, aby w pełni wykorzystać jej szybkość. Można dostosować rozdzielczość DPI myszki w celu zmiany jej precyzji działania i zaprogramować kombinację makr za pomocą prostego w obsłudze oprogramowania Mouse Master po to, aby za pomocą tylko jednego kliknięcia można było wykonać szereg poleceń.
WTFast jest specjalną, wydzieloną ogólnoświatową siecią dla graczy typu Gamers Private Network, nad którą pracuje armia specjalistów IT tylko po to, aby można było zoptymalizować i maksymalizować wydajność połączeń sieciowych w grach. WTFast oferuje możliwość generowania bogatych statystyk dotyczących połączeń w grach online, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, co się dzieje podczas naszych połączeń sieciowy nawiązywanych podczas gry.

Informacje techniczne

Chipset

Intel® B150

Model

B150A GAMING PRO

Wymiary

30.5 cm x 24.4 cm

Format płyty

ATX

Maksymalna ilość urządzeń SATA

6

Bios

The motherboard BIOS provides "Plug & Play" BIOS which detects the peripheral devices and expansion cards of the board automatically.
The motherboard provides a Desktop Management Interface(DMI) function which records your motherboard specifications. 
- 1x 128 Mb flash
- UEFI AMI BIOS
- ACPI 5.0, PnP 1.0a, SM BIOS 2.8
- Multi-language

Maksymalna ilość urządzeń ATA

0

Producent chipsetu

Intel

RAID

Brak danych

FireWire (IEEE 1394)

Nie

Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów

- 6 x SATA 6Gb/s ports
- 1 x SATAe port (PCIe 3.0 x2)

Procesor

Rodzina procesora

Intel Celeron , Intel Core i5 , Intel Core i7 , Intel Core i3 , Intel Pentium

Gniazdo procesora

LGA1151

Zintegrowany procesor

Nie

Złącza

Złącza dostępne na płycie

1 x Czujnik otwarcia obudowy , 1 x Port równoległy , 1 x 8pin 12V zasilanie , 1 x Zworka Clear CMOS , 2 x 4pin wentylator procesora , 3 x 4pin wentylator obudowy , 1 x Przedni panel audio , 6 x SATA III 6Gb/s , 1 x 24pin ATX zasilanie , 1 x USB 2.0/1.1 , 1 x USB 3.0 , 1 x SATA Express , 2 x System panel , 1 x Port szeregowy , 1 x TPM

Złącza zewnętrzne

1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo , 1 x Głośnik tylny , 1 x DVI-D , 2 x USB 3.1 , 1 x MIC , 1 x HDMI , 1 x S/PDIF , 1 x Głośnik centralny / Subwoofer , 4 x USB 3.0 , 1 x RJ-45 , 2 x USB 2.0 , 1 x Line Out , 1 x Line In

Złącze AGP

Nie

Porty USB do wyprowadzenia z płyty

4

Porty USB na tylnym panelu

8

Liczba portów USB 3.0

6

Port / Złącze LPT

Tak

Port / Złącze COM

Tak

Złącza PCI

3

Złącza mini-PCI-E 1x

Brak

Złącza PCI-E 1x

2

Złącza PCI-E 4x

Nie

Złącza PCI-E 8x

Nie

Złącza PCI-E 16x ver. 2.0

Nie

Złącza PCI-E 16x ver. 3.0

2

Liczba portów USB 3.1

4

Pamięć

Rodzaj pamięci

DDR4

Częstotliwość szyny pamięci

2133 MHz

Maks. wielkość pamięci

64 GB

Liczba gniazd DDR4

4

Grafika

Zintegrowana karta graficzna

Tak

Typ zintegrowanej karty graficznej

- 1 x HDMI™ port, support a maximum resolution of 4096x2160@24Hz, 2560x1600@60Hz
- 1 x DVI-D port, support a maximum resolution of 1920x1200@60Hz

Dźwięk

Karta dźwiękowa

Realtek® ALC1150 Codec
- 7.1-Channel High Definition Audio
- Supports S/PDIF output

Komunikacja

Interfejs sieciowy

1 x Intel® I219-V Gigabit LAN Controller

Pozostałe

Obsługiwane systemy operacyjne

Brak danych

* pola wymagane
5 / 5

Beata

MSI

Płyta ok , jest stabilna, posiada USB 3.1

 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MSI B150A GAMING PRO s1151 B150 4DDR4 USB3.1 ATX