Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Canon Kalkulator F-715SG BLACK 5730B001AA

Canon

Nr katalogowy: ARCANKKNF715002

Kod producenta: 5730B001AB

Kalkulator F-715SGZaawansowany kalkulator naukowy F-715SG, wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, jest dostępny w trzech różnych kolorach. Jest on częściowo wykonany z materiałów Canon pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest produktem ekologicznym.Wyraźniejszy odczyt dzięki dużemu, dwuwierszowemu...

Zobacz szczegóły »

Kalkulator F-715SG
Zaawansowany kalkulator naukowy F-715SG, wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, jest dostępny w trzech różnych kolorach. Jest on częściowo wykonany z materiałów Canon pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest produktem ekologicznym.

Wyraźniejszy odczyt dzięki dużemu, dwuwierszowemu wyświetlaczowi
Idealny do nauki, egzaminów i rozwiązywania zadań domowych - kalkulator naukowy F-715SG wyposażono w duży, dwuwierszowy ekran LCD. Wpisywane wartości pojawiają się w górnym wierszu, w dolnym zaś - wyniki. Wyświetlany wynik składać się może aż z 10 cyfr; istnieje również możliwość podniesienia do dwucyfrowej potęgi. Rozmiar znaków wyświetlacza to 9,6 x 3,96 mm, co umożliwia szybki i precyzyjny odczyt wyniku.

250 wszechstronnych funkcji

Ten inteligentny kalkulator naukowy dysponuje wszystkimi najważniejszymi funkcjami, które potrzebne są uczniom przy rozwiązywaniu zadań matematycznych i naukowych z zakresu matematyki ogólnej, trygonometrii, statystyki, fizyki i inżynierii. W celu rozwiązywania skomplikowanych obliczeń kalkulator F-715SG wyposażono łącznie w 250 różnych funkcji. Istnieje możliwość zapisania w pamięci i przywołania 17 obliczeń, tak aby użytkownik mógł zbadać inne wzory lub koncepcje. Co więcej, wewnętrzne obliczenia można wykonać z użyciem 16 cyfr, zapewniając bardziej dokładne wyniki.

Produkowany częściowo z materiałów Canon poddanych recyklingowi
F-715SG to właściwy wybór ze względów praktycznych i ekologicznych. Jest tak, ponieważ Canon stosuje elementy plastikowe z odpadów do konstrukcji obudowy. Odpady przemysłowe zyskują nowe życie.

Niezawodne, podwójne źródło zasilania
Ten kalkulator naukowy działa dzięki zasilaniu światłem słonecznym i baterią, co pozwala zachować ciągłą niezawodność i pewność działania podczas egzaminów. Skorzystaj z zasilania energią słoneczną, gdy pozwalają na to warunki oświetleniowe, a w razie potrzeby przełącz się na zasilanie baterią. F-715SG w odpowiedni sposób sygnalizuje wyczerpywanie się baterii. Automatyczna funkcja wyłączania zasilania aktywuje się po 7 minutach bezczynności, co pozwala wydłużyć czas działania na baterii.

Trzy stylowe opcje kolorów
Praktyczny i stylowy kalkulator F-715SG jest dostępny w kolorze czarnym lub w dwóch wariantach z kolorem białym - z obudową i strzałkami w kolorze magenta lub niebieskim. Waga równa 124 g ułatwia przenoszenie. Twarda, wysuwana obudowa chroni klawiaturę numeryczną i ekran przed uderzeniami i wstrząsami.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Pokrywka: Tak - twarda, wysuwana obudowa
- Auto-wyłączanie: Tak - po 7 min
- Inne: Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Funkcje specjalne

- Obliczenia ogólne: Tak
- Obliczenia trygonometryczne: Funkcje trygonometryczne i odwrotne
- Jednostki kątowe: Tak
- Konwersja współrzędnych: Tak (prostokątne <-> biegunowe)
- Silnia, kombinacje, permutacje: Tak
- Ułamki: Tak
- Liczby przypadkowe: Tak (Rand oraz I-Rand)
- Obliczenia statystyczne: Tak (2 warianty)
- Ułamki z/na dziesiętne: Tak
- Inne: NWW, NWD, współczynnik i reszta
- Funkcje sumowania: 250

Rodzaj

Naukowy

Wyświetlacz (linie)

2-liniowy

Wyświetlacz (cyfry)

12-cyfrowy

Zasilanie

Bateria LR44 , Bateria słoneczna

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

- 165 x 80 x 14,5 mm (bez pokrywy)
- 168 x 86,3 x 17,8 mm (z pokrywą)

Waga

124 g

Pozostałe

Gwarancja

12

* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon Kalkulator F-715SG BLACK 5730B001AA