Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Symantec Norton AntiVirus 2014 PL DVDPKG 1Y 1Y 21314035

Symantec

Nr katalogowy: OBSYMV21NAV011D

Kod producenta: 21314035

Norton Antivirus 2014 – NOWOŚĆ !!! Szybka i skuteczna ochrona komputera. Szybka i skuteczna ochrona komputera przed wirusami i programami typu „spyware”, bez obniżania wydajności. Program zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości w internecie, blokuje niebezpieczne strony oraz ostrzega przed podejrzanymi...

Zobacz szczegóły »

Norton Antivirus 2014 – NOWOŚĆ !!!

Szybka i skuteczna ochrona komputera.

Szybka i skuteczna ochrona komputera przed wirusami i programami typu „spyware”, bez obniżania wydajności. Program zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości w internecie, blokuje niebezpieczne strony oraz ostrzega przed podejrzanymi treściami i linkami w serwisach społecznościowych.

Nowe wersje oprogramowania Norton 2014 ( Norton AntivVirus,  Norton Internet Security, Norton 360) oferują zaawansowaną ochronę i łatwiejszą konfigurację oraz zgodność z funkcjami systemu Windows 8.1 poprzez m.in.:  

Zaawansowane narzędzia naprawcze — coraz częstszym efektem ubocznym współczesnych ataków szkodliwego oprogramowania jest uszkodzenie ważnych plików systemu Windows, co wymaga czasochłonnej reinstalacji systemu operacyjnego. Nowe, zaawansowane funkcje naprawcze korzystają z sieci Symantec Global Intelligence Network i szerszego zakresu źródeł internetowych, aby szybciej i skuteczniej naprawiać pliki systemu Windows, które zostały uszkodzone przez złośliwe oprogramowanie.

Udoskonalony mechanizm SONAR — ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem przypomina zabawę w kotka i myszkę, w której atakujący nieprzerwanie rzucają nam wyzwanie i zmuszają nas do udoskonalania produktów w odpowiedzi na zmiany wprowadzane w stosowanych przez nich technikach. W tym roku znacznie zoptymalizowaliśmy mechanizm SONAR — technologię opartą na analizie behawioralnej i założeniu, że choć zmienia się charakter szkodliwego oprogramowania, często nie zmienia się jego zachowanie. SONAR umożliwia teraz wykrywanie i unieszkodliwianie złośliwych aplikacji, które próbują ukryć swoje podstępne zachowanie, działając wewnątrz legalnych procesów systemu Windows.

Łatwiejszą konfigurację i zarządzanie — użytkownikom, którzy wolą instalację za pośrednictwem pliku pobranego z internetu lub nie mają napędu CD/DVD, nowa wersja oprogramowania oferuje wygodniejszą instalację i konfigurację. Klienci mogą szybko pobrać i zainstalować najnowsze wersje swoich produktów dostosowane do typu posiadanego urządzenia i mieć dzięki temu pewność, że wszystkie ich urządzenia są objęte ochroną.

Szybszą pracę — zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasi użytkownicy nie chcą, aby zabezpieczenia przeszkadzały im w normalnym, codziennym korzystaniu z komputera. Dlatego co roku stawiamy sobie za cel poprawienie szybkości działania naszych rozwiązań, nie ograniczając przy tym zapewnianej przez nie ochrony. Nowe wersje naszego oprogramowania podnoszą poprzeczkę również w tym zakresie. Na podstawie przeprowadzonych niedawno testów możemy stwierdzić, że w porównaniu z wersjami z ubiegłego roku poprawiliśmy czas ładowania programów Norton o 15%, szybkość instalacji o 10%, a zużycie pamięci podczas skanowania o 100 MB — jest to nasze najszybsze i najlżejsze oprogramowanie jak do tej pory (źródło: PassMark, sierpień 2013 r.) 

Udoskonaloną funkcję Norton Identity Safe — w nowej wersji oprogramowania Norton wprowadzamy nową jakość do naszego narzędzia zarządzania hasłami. Rozwiązanie to oferuje teraz zoptymalizowane wypełnianie formularzy oraz funkcje typu „przeciągnij i upuść” i pełne przeszukiwanie magazynu haseł dostępne bezpośrednio z paska narzędzi, co pomaga zarządzać nimi w jeszcze bardziej bezpieczny i wygodny sposób.

Informacje techniczne

Rodzaj

Bezpieczeństwo

Czas trwania

1 rok

Licencja

Licencja

Do użytku domowego

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wymagania sprzętowe

Procesor 300 MHz w przypadku systemu Windows XP, 1 GHz w przypadku systemów Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7 i Windows 81
256 MB pamięci RAM
300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd CD-ROM lub DVD (w przypadku instalacji bez użycia pliku pobranego z Internetu)

Wersja

Box

Wersja językowa

Polska

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Symantec Norton AntiVirus 2014 PL DVDPKG 1Y 1Y 21314035