Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Microsoft Office Mac Home & Business 2011 ENG 1PK Medialess W6F-00202

Microsoft

Nr katalogowy: OBMICAOFF11HB02

Kod producenta: W6F-00202

Praca w dowolny sposób w każdym miejscu.Pakiet Microsoft® Office, z którego korzysta ponad miliard użytkowników komputerów Mac i PC, to cieszący się największym zaufaniem i najczęściej używany na całym świecie pakiet biurowy. Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac umożliwia realizowanie większej liczby...

Zobacz szczegóły »

Praca w dowolny sposób w każdym miejscu.
Pakiet Microsoft® Office, z którego korzysta ponad miliard użytkowników komputerów Mac i PC, to cieszący się największym zaufaniem i najczęściej używany na całym świecie pakiet biurowy. Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac umożliwia realizowanie większej liczby zadań zgodnie z indywidualnym stylem pracy. Za pomocą programu Word można tworzyć dynamiczne dokumenty, program Excel® umożliwia szybkie formatowanie danych, program PowerPoint® pozwala wzbudzić zainteresowanie odbiorców i lepiej realizować pomysły, a program Outlook® umożliwia zachowywanie dostępu do kontaktów i kalendarza. Pakiet Office dla komputerów Mac jest zgodny z pakietem Office dla systemu Windows® — dzięki temu można opracowywać dokumenty z dowolnymi osobami korzystającymi z komputerów Mac lub PC. To najprostsza metoda tworzenia i udostępniania dokumentów oraz uzyskiwania do nich dostępu z niemal dowolnego miejsca.

Funkcje

 • Produkt licencjonowany dla jednego (1) użytkownika do instalacji na jednym (1) komputerze Mac.
 • Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac obejmuje programy Word 2011, Excel® 2011, PowerPoint® 2011 i Outlook® 2011 w wersji dla komputerów Mac — to najbardziej znany, cieszący się największym zaufaniem zestaw aplikacji biurowych, z których korzystają użytkownicy w szkołach, domach i firmach na całym świecie.
 • Niezawodna zgodność — z pakietu Office korzysta ponad miliard użytkowników komputerów PC i Mac na całym świecie. Daje to pewność, że dysponuje się odpowiednimi narzędziami, co pozwala na bezproblemowe tworzenie i udostępnianie efektów pracy oraz współpracę z praktycznie dowolną osobą w każdym miejscu.
 • Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac to oprogramowanie najwyższej klasy z najpełniejszym zestawem funkcji, które umożliwia użytkownikom tworzenie dokumentów i prezentacji o atrakcyjnym, profesjonalnym wyglądzie.
 • Program Outlook 2011 dla komputerów Mac: Program Outlook 2011 umożliwia wyświetlanie kalendarza w widoku poczty e-mail, odczytywanie pokrewnych wiadomości e-mail w jednym wątku, importowanie plików PST oraz wyświetlanie podglądu załączników z poziomu skrzynki odbiorczej. 
 • Obsługa aplikacji Office Web Apps: Nowe aplikacje Office Web Apps umożliwiają ogłaszanie, edytowanie i udostępnianie dokumentów pakietu Office oraz uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego komputera przy użyciu przeglądarki. Można również współtworzyć dokumenty z wieloma użytkownikami znajdującymi się w różnych miejscach 
 • Pakiet obejmuje również program Messenger 8 dla komputerów Mac, który umożliwia nawiązywanie komunikacji audio i wideo w czasie rzeczywistym, oraz program Pulpit zdalny dla komputerów Mac 2, który pozwala na sterowanie komputerem PC z systemem Windows przy użyciu komputera Mac. 

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Niektóre funkcje online wymagają identyfikatora Windows Live®. 
Określone funkcje wymagają dostępu do Internetu (mogą obowiązywać opłaty). 
Dostęp do plików przechowywanych na serwerze programu SharePoint wymaga łączności z programem Microsoft Office SharePoint Server 2007 lub nowszym. 
Funkcja współtworzenia wymaga programu Microsoft SharePoint Server 2010 lub identyfikatora Windows Live®.

Rodzaj

Biurowe

Czas trwania

Licencja wieczysta

Licencja

Licencja

Dla małych firm , Do użytku domowego

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wymagania sprzętowe

Komputer Mac z procesorem Intel 
System Mac OS X w wersji 10.5.8 lub nowszej 
Zalecane 1 GB pamięci RAM 
1,8 GB wolnego miejsca na dysku twardym 
Dysk twardy w formacie HFS+ (nazywanym również Mac OS Extended lub HFS Plus) 
Monitor o rozdzielczości 1280 x 800 lub większej 
Stacja dysków DVD lub połączenie z siecią lokalną (jeśli instalacja odbywa się przez sieć) 
Zalecana przeglądarka Safari 5 lub nowsza

Wersja

Box medialess

Wersja językowa

Angielska

 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Office Mac Home & Business 2011 ENG 1PK Medialess W6F-00202