Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess 543-05816

Microsoft

Nr katalogowy: OBMICAOTL130001

Kod producenta: 543-05816

Microsoft Office Outlook zapewnia pełną kontrolę nad całodzienną aktywnością i ma wszystkie funkcje konieczne do komunikacji z ważnymi kontaktami. Umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail i plików ze wszystkich kont pocztowych oraz sprawne wyszukiwanie załączników z ważnymi informacjami. Outlook to najlepsze...

Zobacz szczegóły »

Microsoft Office Outlook zapewnia pełną kontrolę nad całodzienną aktywnością i ma wszystkie funkcje konieczne do komunikacji z ważnymi kontaktami. Umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail i plików ze wszystkich kont pocztowych oraz sprawne wyszukiwanie załączników z ważnymi informacjami. Outlook to najlepsze na rynku narzędzie do zarządzania komunikacją. Umożliwia integrację kontaktów i kanałów z sieci społecznościowych (LinkedIn i Facebook), wyświetlanie kalendarzy kontaktów, udostępnianie kalendarzy i wyszukiwanie optymalnych terminów na spotkania. Outlook to Twoje prywatne centrum zarządzania — zawsze masz pod kontrolą całą korespondencję, terminy i listy zadań. Ponadto możesz łatwo wyszukiwać pliki i wiadomości, dzięki czemu sprawnie uporasz się ze swoimi obowiązkami.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Niektóre zaawansowane funkcje wymagają połączenia z serwerem Exchange 2007, Exchange 2010 lub Exchange Server 2013. Program Outlook 2013 nie jest obsługiwany przez serwer Exchange 2003.
Funkcja rozpoznawania mowy wymaga używania mikrofonu dyskretnego i urządzenia wyjściowego audio.
Aby korzystać z funkcji zarządzania prawami do informacji, konieczny jest dostęp do komputera z systemem Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 lub nowszego oraz usług zarządzania prawami dostępu w systemie Windows.
Dynamiczne kalendarze wymagają połączenia z serwerem.
Funkcjonalność produktu i jakość grafiki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Korzystanie z pewnych funkcji może wymagać dodatkowego zaawansowanego sprzętu lub łączności z serwerem.

Rodzaj

Biurowe

Czas trwania

Licencja wieczysta

Licencja

Licencja

Komercyjna

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wymagania sprzętowe

Komputer i procesor
1 GHz lub szybszy x86 lub 64-bitowy z obsługą instrukcji SSE2
Pamięć
1 GB (wersja 32-bitowa) lub 2 GB (wersja 64-bitowa) pamięci RAM
Dysk twardy
3,0 GB wolnego miejsca
Wyświetlacz
rozdzielczość ekranu 1366 x 768
System operacyjny
Windows® 7, Windows 8
Grafika
Sprzętowe przyspieszanie grafiki wymaga karty graficznej DirectX10
Dodatkowe wymagania
Dostęp do internetu (może być płatny).
Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza; Apple Safari 5; Google Chrome 17.x.
Konto Microsoft.
Do korzystania z opcji wielodotyku konieczne jest urządzenie z obsługą poleceń dotykowych. Jednak wszystkie opcje i narzędzia są zawsze d

Wersja

Box medialess

Wersja językowa

Polska

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess 543-05816