Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Corel CorelDRAW Graphics Suite X5 Special Edition PL Mini Box CDGSX5SPCZPL

Corel

Nr katalogowy: OBCORCDX5SE0001

Kod producenta: CDGSX5SPCZPLEU

Wszechstronny i profesjonalny pakiet graficznyWszystko, czego potrzebujesz do tworzenia profesjonalnych ilustracji, układów stron, grafik internetowych, animacji, a także trasowania i edycji zdjęć w jednym, kompletnym pakiecie zintegrowanych aplikacji, łatwych do opanowania i obsługi. Uniwersalny zestaw...

Zobacz szczegóły »

Wszechstronny i profesjonalny pakiet graficzny
Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia profesjonalnych ilustracji, układów stron, grafik internetowych, animacji, a także trasowania i edycji zdjęć w jednym, kompletnym pakiecie zintegrowanych aplikacji, łatwych do opanowania i obsługi.

Uniwersalny zestaw narzędzi do rysowania
Twórz imponujące materiały wizualne przy pomocy kompletnego zestawu narzędzi do rysowania, przekształcania map bitowych na postać wektorową, edycji zdjęć, tworzenia schematów, grafik internetowych i animacji oraz wykorzystania środków artystycznych.

Porady ekspertów i użyteczne materiały edukacyjne
Dzięki wbudowanym narzędziom edukacyjnym, pomocnym samouczkom wideo, poradom zawodowych grafików i bogato ilustrowanemu przewodnikowi online bezproblemowo rozpocznij korzystanie z pakietu i szybko opanuj jego obsługę. Drukowana, pełnokolorowa wersja przewodnika jest dołączona do wersji w pudełku. Znajdź inspirację i osiągnij więcej, niż się spodziewasz!

Wbudowany organizer zasobów
Przyspiesz pracę dzięki wbudowanemu organizerowi zasobów Corel® CONNECT, który pomaga błyskawicznie odszukać grafiki, szablony, czcionki i obrazki na dysku komputera. Wybrane pliki są przechowywane w zasobniku zsynchronizowanym z programami CorelDRAW® i Corel® PHOTO-PAINT™, zapewniając szybki dostęp do zasobów.


Doskonała zgodność formatów plików
Udostępniaj swoje prace bez ograniczeń i wykorzystuj je do innych celów, korzystając ze zgodności z wieloma typami plików. Szeroki zakres obsługiwanych formatów, łącznie z PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD i DOCX umożliwia szybkie i łatwe importowanie oraz eksportowanie plików.

Zaawansowany mechanizm zarządzania kolorami
Kontroluj spójność kolorystyczną dla szerokiej gamy mediów i generuj odrębną paletę kolorów dla każdego dokumentu. Nowy mechanizm zarządzania kolorami gwarantuje doskonałą wierność kolorów, jak również obsługę najnowszych profili kolorów PANTONE®. Wiedząc przed wydrukowaniem, że odwzorowanie kolorów zostało zachowane, możesz zminimalizować negatywny wpływ na środowisko i uniknąć kosztownych, wielokrotnych wydruków.

Optymalna prędkość i wydajność
Twórz projekty szybciej niż kiedykolwiek dzięki ulepszeniom wydajności, obejmującym przetwarzanie wielordzeniowe, które pozwala maksymalnie wykorzystać moc obliczeniową komputera. Najnowsza wersja pakietu jest zoptymalizowana pod kątem systemu Windows® 7 i umożliwia obsługę ekranów dotykowych, a także systemów Windows Vista® i Windows® XP.

Cenne zasoby cyfrowe
Wzbogacaj swoje projekty przy wykorzystaniu ponad 1000 profesjonalnych czcionek, w tym, po raz pierwszy, rodzin czcionek Helvetica i Frutiger. Oprócz tego masz do dyspozycji cenne zasoby cyfrowe, takie jak wysokiej jakości obrazki clipart, darmowe zdjęcia i szablony pojazdów. To wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego wykończenia swoich projektów, bez poświęcania dodatkowego czasu i pieniędzy!

Precyzyjna kontrola i łatwe udostępnianie
Twórz projekty dla szerokiej gamy mediów, od niepowtarzalnych logo i znaków, do efektownych materiałów marketingowych, grafik internetowych, billboardów czy oznakowań samochodów. Udostępniaj swoje prace bez ograniczeń. Opcje eksportowania umożliwiają porównanie formatów plików przed wyeksportowaniem, dzięki czemu można dostosować ustawienia w celu osiągnięcia najlepszej jakości pliku.

Zaawansowana edycja zdjęć
Edytuj i ulepszaj zdjęcia, korzystając z programu Corel PHOTO-PAINT — zaawansowanej aplikacji do edycji zdjęć dostępnej w pakiecie CorelDRAW. Dzięki obsłudze formatu RAW ponad 300 typów aparatów fotograficznych można edytować i ulepszać zdjęcia bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania.

Informacje techniczne

Przeznaczenie

brak oznaczenia

System operacyjny

Windows

Rodzaj

Grafika

Czas trwania

Nieokreślony

Nośnik

DVD

Licencja

Licencja

Komercyjna

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wymagania systemowe

 • System operacyjny Microsoft Windows 7, Windows Vista lub Windows XP z najnowszym dodatkiem Service Pack (wersje 32-bitowe lub 64-bitowe)
 • Procesor klasy Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 lub AMD Opteron
 • 512 MB pamięci RAM (zalecane 1GB)
 • 750 MB miejsca na dysku twardym (1GB w przypadku standardowej instalacji bez zasobów)
 • Mysz lub tablet graficzny
 • Ekran o rozdzielczości 1024x768 (768x1024 w przypadku komputera Tablet PC)
 • Napęd DVD
 • Program Microsoft Internet Explorer 7 lub nowszy

Wersja

Box

Wersja językowa

Polska

Pozostałe

W zestawie

Aplikacje na DVD:

CorelDRAW ® X5 -  Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
Corel ® PHOTO-PAINT ™ X5 - Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć
Corel ® PowerTRACE ™ X5 - Narzędzie do trasowania, umożliwiające dokładne przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej
Corel CAPTURE ™ X5 - Proste w obsłudze narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem
• Corel ® CONNECT - Narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania materiałów


Zawartość:

• Ponad 1300 wysokiej jakości obraz

 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Corel CorelDRAW Graphics Suite X5 Special Edition PL Mini Box CDGSX5SPCZPL