Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Ovislink AirLive AirMax 802.11a/n 150Mbps Acces Point zew CPE, 16dBi PoE

Ovislink

Nr katalogowy: KMOVIAPAIRMAN5N

Kod producenta: AirMax5N-ESD

AirMax5N-ESD to nowa generacja urządzeń all-in-one 5GHz CPE wyprodukowanych w najwyższym standardzie. Urządzenie deklasuje konkurencję pod względem jakości, funkcjonalności, wydajności oraz niezawodności. Jeżeli szukasz ekonomicznych urządzeń do stworzenia własnej zewnętrznej sieci – AirMax5N-ESD nadaje...

Zobacz szczegóły »

AirMax5N-ESD to nowa generacja urządzeń all-in-one 5GHz CPE wyprodukowanych w najwyższym standardzie. Urządzenie deklasuje konkurencję pod względem jakości, funkcjonalności, wydajności oraz niezawodności. Jeżeli szukasz ekonomicznych urządzeń do stworzenia własnej zewnętrznej sieci – AirMax5N-ESD nadaje się do tego celu idealnie.

Proste rozwiązanie All-In-One
AirMax5N-ESD to nowa generacja urządzeń all-in-one 5GHz CPE wyprodukowanych w najwyższym standardzie. Urządzenie deklasuje konkurencję pod względem jakości, funkcjonalności, wydajności oraz niezawodności. Jeżeli szukasz ekonomicznych urządzeń do stworzenia własnej zewnętrznej sieci – AirMax5N-ESD nadaje się do tego celu idealnie.

Duży zasięg
AirMax5N-ESD potrafi przesyłać sygnał na bardzo duże odległości, zawdzięcza to zintegrowanej antenie kierunkowej pracującej w standardzie 11n i przesyłającej dane z prędkością 150 Mb/s. AirMax5N-ESD posiada również gniazdo R-SMA, dzięki któremu możesz w łatwy sposób podłączyć zewnętrzną antenę. Możesz ustawić, którą z anten CPE będzie wykorzystywał do komunikacji poprzez interfejs sieciowy.

Maksymalna wydajność
AirMax5N-ESD posiada kompaktowe rozmiary, ale również został wyposażony w najnowocześniejszy hardware oraz software. Dalekosiężna antena pozwala przesyłać sygnał na większe odległości oraz lepszej jakości niż konkurencja.

Różne tryby pracy
AirMax5N-ESD może działać jako AP, Client, WDS, WDS Repeater, Gateway lub WISP. Ponadto, jesteś w stanie zmienić tryb CPE natychmiast – dzięki nowemu interfejsowi AirLogic konfiguracja poprzez sieć jest bardziej przyjazna. Po prostu zaczynasz wybierając tryb pracy – AirMax5 pokaże tylko te opcje, które są dostępne w danym trybie. Nigdy więcej zgadywania oraz eksperymentowania.

Zarządzanie przepustowością
AirMax5N-ESD pozwala na całkowite zarządzanie przepustowością łączy. Operator WISP może zaoferować inną klasę prędkości połączenia dla różnych subskrybentów – dokładnie tak samo jak w usłudze ADSL!

Łatwa konfiguracja
AirMax5N-ESD został zaprojektowany tak, by móc go łatwo skonfigurować oraz zainstalować. Jest to produkt wysokiej klasy wraz z legendarną niezawodnością firmy AriLive. Czegóż chcieć więcej? Już dziś zakup jeden model do swojej sieci

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

Hardware

 • 1T1R bezprzewodowy standard 802.11 a/n 
 • 2 x 10/100 porty Ethernet z jednym pasywnym portem PoE
 • 4MB Flash, 32MB SDRAM
 • 12V pasywny PoR (maks. 18V)
 • Przycisk “Reset” na wtyku PoE

* *Zabezpieczenie EDS w tym modelu chroni je jedynie do 8KV. Jeżeli napięcie jest większe, urządzenie może zostać uszkodzone. Gwarancja AirLive nie obejmuje uszkodzeń związanych z większym napięciem. 

Antena

 • Wbudowana antena kierunkowa: 16dBi
 • Zewnętrzna (opcjonalnie): Żeńskie złącze R-SMAS

Częstotliwość

 • 5.470GHz do 5.725GHz


Modulation Technolgy

 • 802.11a/n Orthogonal Frequency Division Multiplexing (OFDM)

Liczba kanałów

 • 5.500GHz-

Pozostałe

Gwarancja

24

 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Ovislink AirLive AirMax 802.11a/n 150Mbps Acces Point zew CPE, 16dBi PoE