Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Edimax Technology EN-9130TXL Eth A dpt FE 32-bit,Realtek

Nr katalogowy: NKEDXP1PPX00001

Kod producenta: EN-9130TXL

EN-9130TXLKarta PCI Fast Ethernet- Obsługa Plug & Play, 10/100Mbps Auto-Negotiation- Obsługa interfejsu PCI 32 bitowy (PCI /2.1)- Obsługa Edimax WebDesk- Obsługa ACPI / Wake On LAN- Zgodność z DMI (Desktop Management Interface)Karty PCI Fast Ethernet Edimax 10/100Mbps są podstawowymi elementami konstrukcyjnymi...

Zobacz szczegóły »

EN-9130TXL
Karta PCI Fast Ethernet

- Obsługa Plug & Play, 10/100Mbps Auto-Negotiation
- Obsługa interfejsu PCI 32 bitowy (PCI /2.1)
- Obsługa Edimax WebDesk
- Obsługa ACPI / Wake On LAN
- Zgodność z DMI (Desktop Management Interface)

Karty PCI Fast Ethernet Edimax 10/100Mbps są podstawowymi elementami konstrukcyjnymi o wysokiej jakości działania w dziedzinie zarządzania siecią Fast Ethernet.
Stanowią najlepsze rozwiązanie w zakresie budowania solidnej sieci oraz minimalizowania kosztów właściciela.

Wszystkie karty są testowane i zatwierdzane przez Microsoft, aby zagwarantować kompatybilność ze wszystkimi wiodącymi systemami sieciowymi.

Następnie są testowane w środowisku Vista i uzyskują gwarancję w okresie użytkowania, aby zabezpieczyć waszą inwestycję. Ostatecznie, co jest najistotniejsze, wszystkie Państwa komputery wyposażone w kartę Edimax Fast Ethernet, uzyskują zdolność zarządzania za pośrednictwem standardowej przeglądarki internetowej z odpowiednimi ustawieniami waszej sieci.

“WebDESK Manager” dołączony do kart Edimax Fast Ethernet, to system zarządzania oparty na przeglądarce, który umożliwia administratorom sieci monitorowanie i zarządzanie wszystkimi lokalnymi i zdalnymi komputerami firmowymi z komputera znajdującego się w domu lub biurze. Możecie zbierać ważne informacje na temat zarządzanych komputerów poprzez proste kliknięcie na “WebDESK Manager”, który współpracuje z popularnymi przeglądarkami internetowymi, jak Microsoft IE i Firefox. Nie ma żadnych skomplikowanych pod względem obsługi interfejsów, wszystko prezentowane jest w standardowym formacie przeglądarki internetowej.

Wszystkie karty Edimax Fast Ethernet obsługują ACPI (Advanced Configuration Power Interface) i Wake-on LAN, co zezwala na zdalne sterowanie zasilaniem komputera. Możliwość zarządzania, kompatybilność, Plug & Play, oraz 32-bitowa architektura magistrali, sprawia, że karty Edimax Fast Ethernet wprowadzają rzeczywista wartość do waszej sieci.

Kluczowe Właściwości:
10/100Mbps Auto-Negotiation – Obsługuje technologię Nway Auto-Negotiation, wprowadzając prostotę i oszczędność w zakresie instalacji I modernizacji waszej sieci w przyszłości. Obsługuje tryb Full-Duplex dla maksymalnej szerokości pasma do 200Mb/s w połączonej sieci.

Zarządzanie oparte na przeglądarce –
nadając waszemu komputerowi zdolność do zdalnego i lokalnego zarządzania za sprawą Managera Edimax WebDESK. Gromadzenie wszystkich ważnych informacji, z możliwością szybkiego wglądu na ekran komputera – klienta poprzez wykorzystanie przeglądarki internetowej. Zarządzanie siecią nigdy nie było łatwiejsze.

ACPI / Wake On LAN –
Gdy karta otrzymuje ramkę typu wake-up /informacja aktywująca/ lub pakiet aktywujący ze stacji zarządzania siecią, zaczyna współpracować z systemowym interfejsem ACPI, by wznowić zasilanie komputera i uruchomić funkcje zdalnego zarządzania przez administratora.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Packet Driver: Tak
- Zarządzanie: WebDESK
- Full/Half Duplex: Tak
- Auto-negotiation: Tak
- Plug & Play: Tak
- Boot ROM Socket: Tylko Socket
- ACPI / Wake on LAN:  Tak (tylko PCI 2.2)
- Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark, C-Tick

Chipset

Realtek

Porty we/wy

1 x 10/100 Mbit/s

Standardy

802.3u , 802.3x , 802.3

Typ

LAN

Interfejs

PCI

Pasmo

Nie dotyczy

Liczba anten

Brak

Antena

Nie dotyczy

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows XP , Windows 2000 , Linux

Pozostałe

Gwarancja

24

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Edimax Technology EN-9130TXL Eth A dpt FE 32-bit,Realtek