Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Epson Skaner WorkForce DS-510 A4/ADF50/26PPM/1passDuplex

Epson

Nr katalogowy: USEPSSDS5100000

Kod producenta: B11B209301

Interfejs: USB
Skanowane rozmiary: A6
Typ skanera: szczelinowy
Zastosowanie: zdjęcia
Zobacz szczegóły »

WorkForce DS-510N

Szybki skaner
Ten skaner wyróżnia się niewielkimi wymiarami i świetną szybkością skanowania rzędu 26 stron albo 52 obrazów na minutę, nawet w rozdzielczościach 200 i 300 dpi przy druku kolorowym i monochromatycznym. W połączeniu ze sprzętową kompresją do formatu JPEG znacznie przyspiesza to wykonywanie dużych zadań skanowania. Po zamontowaniu modułu sieciowego skaner WorkForce DS-510N świetnie sprawdza się jako wspólne urządzenie w sieci w biurze/dziale.

Obieg dokumentów
Oprogramowanie Epson Document Capture Pro ułatwia integrację tego skanera biznesowego z istniejącym systemem zarządzania dokumentami, co przyspiesza pracę oraz umożliwia zapisywanie i konwertowanie zeskanowanych informacji, a także dystrybuowanie ich do systemu przechowywania dokumentów. Ponadto funkcje rozpoznawania kodów kreskowych i strefowego optycznego rozpoznawania znaków pomagają zautomatyzować szczególnie uciążliwe procesy obróbki dokumentów, takie jak nazywanie plików czy tworzenie folderów. Dzięki obsłudze sterowników TWAIN, ISIS i WIA skaner WorkForce DS-510N łatwo współpracuje z innymi urządzeniami i systemami.

Wydajność
Oprogramowanie Epson Scan zawiera szereg zaawansowanych funkcji obrazowania dokumentów, w tym wykrywania rozmiarów wielu dokumentów, poprawy jakości tekstu i automatycznej korekcji przekosów. Znacznie poprawiają one wydajność i efektywność pracy.

Udostępnianie w sieci
Skaner zainstalowany w sieci może obsługiwać wielu użytkowników. Połączenie modułu interfejsu sieciowego z oprogramowaniem Document Capture Pro moduł umożliwia konfigurowanie poleceń „skanuj do”, takich jak „skanuj do programu Microsoft SharePointTM” czy „skanuj do chmury”.

Informacje techniczne

Rozdzielczość optyczna

600 dpi x 600 dpi

Maksymalna szerokość oryginału

215 mm

Maksymalna długość oryginału

914 mm

Szybkość skanowania

Prędkość skanowania      maksymalnie : simplex - mono i kolor : 26 obrazów/min. ,duplex (single pass) : mono i kolor: 52 obrazów/min  przy rozmiarze A4 i rozdzielczości 300 dpi

Głębia kolorów

Wejście: 48 Bit Kolor
Wyjście: 24 Bit Kolor

Głębia odcieni szarości

Wejście: 16 Bit Monochromatyczny 
Wyjście:  8 Bit Monochromatyczny

Przyciski funkcyjne

Typ panelu      5-wierszowy panel LCD z funkcjami „Push Scan”

Dołączone oprogramowanie

ABBYY FineReader® Sprint 8.0 (MacOS), ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows), Epson Document Capture Pro

Zawartość zestawu

Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Kabel USB, Karta gwarancyjna.

Pozostałe parametry

Funkcje
Pomijanie pustych stron, Łączenie skanów A3, Usuwanie otworów po dziurkaczu, Wstępnie zdefiniowane ustawienia, Automatyczny podział na obszary, Automatyczna korekta położenia ukośnego, Automatyczne rozpoznawanie dokumentów wielostronicowych, Podwójna edycja obrazu (tylko w przypadku windows), Automatyczny obrót obrazu, Poprawa tekstu, Maskowanie nieostrości, Derasteryzacja, Automatyczne tworzenie folderów, Rozpoznawanie kodu kreskowego, Ręczna / automatyczna separacja zadań
Formaty edycji
Skanowanie do JPEG, Skanowanie do TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, Skanowanie do PDF, Skanowanie do szukanego PDF, Skanowanie do zabezpieczonego PDF, Skanowanie do pliku PDF/A
Funkcje kompresji pliku
Sprzętowa kompresja JPEG, Kompresja TIFF (JPEG(7), CITT G4, LZW), Kompresja PDF
Zaaw

Obsługiwane systemy operacyjne

Mac OS 10.5.8 lub nowszy, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Vista, Windows XP.

Poziom hałasu

61 - 65 dB

Typ skanera

szczelinowy

Zastosowanie

zdjęcia

Skanowane rozmiary

A6

Podajnik dokumentów (ADF)

tak

Interfejs

USB

Fizyczne

Wymiary

297‎ x 152 x 154 mm

Waga

3.5 kg

Pozostałe

Gwarancja

12

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Epson Skaner WorkForce DS-510 A4/ADF50/26PPM/1passDuplex