Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

HP Inc. 3.6kVA 200-240V WW 20out PDU H5M57A

HP

Nr katalogowy: RRCPQOUPDU00001

Kod producenta: H5M57A

Podstawowe jednostki dystrybucji zasilania HP zapewniają łatwą instalację, niezawodność i ekonomiczną dystrybucję zasilania. Są oferowane w różnych obudowach i konfiguracjach gniazd, które są dostosowane do aktualnych wymogów środowisk centrów przetwarzania danych o dużej gęstości zabudowy w stelażach.Dzięki...

Zobacz szczegóły »

Podstawowe jednostki dystrybucji zasilania HP zapewniają łatwą instalację, niezawodność i ekonomiczną dystrybucję zasilania. Są oferowane w różnych obudowach i konfiguracjach gniazd, które są dostosowane do aktualnych wymogów środowisk centrów przetwarzania danych o dużej gęstości zabudowy w stelażach.
Dzięki efektywnej dystrybucji zasilania w konfiguracji od 12 do 42 gniazd i poziomom mocy od 1,9 kVA do 19,9 kVA, firma HP oferuje podstawowe jedno- lub trójfazowe jednostki dystrybucji zasilania do wszelkich zastosowań. Niskoprofilowe, jednoczęściowe jednostki dystrybucji zasilania zapewniają łatwy dostęp do urządzeń zamontowanych w tylnej części stelaża w celach konserwacyjnych i umożliwiają wiele opcji montażu.
Są zaprojektowane do montażu w stelażach HP, lecz można je również stosować w wielu różnych stelażach innych producentów. Można je instalować po obu stronach stelaża z gniazdami skierowanymi do tyłu, aby zapewnić łatwy dostęp i więcej miejsca.
Aby zapewnić większą gęstość mocy, można je instalować szeregowo po obu stronach stelaża z gniazdami skierowanymi do środka stelaża.

Funkcje
Dystrybucja zasilania na poziomie wejściowym do środowisk wymagających ekonomicznych rozwiązań

  • Podstawowe jednostki dystrybucji zasilania HP są modułami jednoczęściowymi, co ułatwia instalację.
  • Jednostki dystrybucji zasilania są dostępne w różnych rozmiarach i o różnych parametrach dla każdego środowiska.
  • Pionowe modele są dostosowane do standardowego systemu przycisk + kluczyk, co zapewnia szybką instalację w stelażach HP i stelażach innych producentów.
  • Można ją zamontować w tylnej części stelaża, aby zapobiec interferencji z innym sprzętem, lub w środku stelaża, aby zapewnić większą gęstość mocy. 

Informacje techniczne

Waga

2.62 kg

Specyfikacja techniczna

Funkcje systemu
Bieżący, maks. 16 A, 200–240 V 
Złącze wejścia elektrycznego IEC 60320 C20 
Złącza wyjścia elektrycznego (20) IEC 60320 C13 
Moc zasilania 3,6 kVA

Fizyczne

Wymiary

48 x 9,5 x 73,7 cm

Pozostałe

W zestawie

Jednostka dystrybucji zasilania, elementy montażowe, uchwyt do kabli, opaski do kabli, karta z podstawowymi informacjami

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: HP 3.6kVA 200-240V WW 20out PDU H5M57A