Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Techland Niesamowite Maszyny - Symulator Autobusu OMSI PC

Techland

Nr katalogowy: GGTECPCCT000030

Kod producenta: 5907577277154

OMSI Symulator Autobusu jest dziełem dwóch entuzjastów berlińskiej komunikacji miejskiej - Marcela Kuhnta i Rüdigera Hülsmanna. Założyciele studia MR Software postanowili przybliżyć graczom miasto z lat 80. ubiegłego wieku, widziane z perspektywy autobusu, kursującego na trasie linii 82 (obecnie M37)....

Zobacz szczegóły »

OMSI Symulator Autobusu jest dziełem dwóch entuzjastów berlińskiej komunikacji miejskiej - Marcela Kuhnta i Rüdigera Hülsmanna. Założyciele studia MR Software postanowili przybliżyć graczom miasto z lat 80. ubiegłego wieku, widziane z perspektywy autobusu, kursującego na trasie linii 82 (obecnie M37).

Jak przystało na symulator jazdy, twórcy gry położyli duży nacisk na wierne odwzorowanie pojazdów, zarówno pod kątem ich wyglądu, jak i parametrów technicznych. Do dyspozycji graczy oddano dwa modele piętrowych autobusów firmy MAN - SD200 oraz SD202, przy czym każdy z nich posiada kilka wariantów nadwozia i wyposażenia, odpowiednio do roku produkcji.

Deweloperzy starali się realistycznie przedstawić pracę poszczególnych podzespołów układu jezdnego, w tym chociażby silnika i skrzyni biegów, ale także systemu klimatyzacji czy wyświetlania komunikatów dla pasażerów. Zastosowany model jazdy pozwala wczuć się w rolę kierowcy drogowego kolosa. Na prowadzenie pojazdu po zatłoczonych ulicach Berlina wpływ ma szereg czynników, w tym chociażby różne warunki pogodowe czy zmieniające się cykle dnia i nocy.

Poziom oprawy wizualnej OMSI Symulator Autobusu odbiega od współczesnych standardów. Biorąc jednak pod uwagę niewielki zespół deweloperski, warto podkreślić, że zarówno otoczenie trasy przejazdu, jak i całe wirtualne miasto wykonane zostało z dbałością o zgodność z historycznymi realiami (wiernie odtworzony układ zabudowań Berlina z lat 80.). Każdy z modeli autobusów posiada również unikatowy zestaw ponad 100 dźwięków związanych m.in. z pracą silnika i zamykaniem drzwi.

Do atutów gry zaliczyć można także w pełni funkcjonalny edytor pozwalający na projektowanie własnych tras oraz dodawanie nowych modeli autobusów (wykonanych w popularnych programach do grafiki 3D) i map z miastami.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Pentium 2.6GHz, karta grafiki 256MB, Windows XP/Vista/7

Video

Platforma

PC

Charakterystyka

Gatunek

Symulator

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

3 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Pozostałe

Gwarancja

-2

* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Techland Niesamowite Maszyny - Symulator Autobusu OMSI PC