Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Sony Gravity Rush PS Vita 9238133

Sony

Nr katalogowy: GGSONPVP002

Kod producenta: 711719238133

Gravity Rush, w Japonii znany jako Gravity Daze, jest jedną z pierwszych gier powstałych z myślą o przenośnej konsoli PS Vita. Za produkcję tytułu odpowiada jedno z wewnętrznych studiów deweloperskich Sony. Twórcy chcieli, by ich dzieło opowiadało oryginalną historię rozgrywającą się w intrygującym świecie,...

Zobacz szczegóły »

Gravity Rush, w Japonii znany jako Gravity Daze, jest jedną z pierwszych gier powstałych z myślą o przenośnej konsoli PS Vita. Za produkcję tytułu odpowiada jedno z wewnętrznych studiów deweloperskich Sony. Twórcy chcieli, by ich dzieło opowiadało oryginalną historię rozgrywającą się w intrygującym świecie, wykorzystując równocześnie wszystkie techniczne możliwości Vity.

Akcja Gravity Rush rozgrywa się w Hekseville, ogromnym mieście pełnym wysokich i strzelistych budynków, stylistycznie zbliżonym do zachodniej architektury przełomu XIX i XX wieku. Metropolii i jej mieszkańcom zagraża zbliżająca się grawitacyjna burza, która powoli niszczy miasto.

Na samym początku gry nasza bohaterka o imieniu Gravity Kitten (w skrócie Kat) traci pamięć, nie wie gdzie się znajduje i kim była. Wkrótce spotyka dziwnego czarnego kota, dzięki któremu zdobywa moc manipulowania grawitacją. Od tej chwili może swobodnie i szybko przemieszczać się po całym mieście, a także ratować ludzi, którzy padli ofiarą grawitacyjnej burzy oraz pojawiających się wraz z nią potworów nazwanych Nevi. Im większe są nasze postępy w fabule, tym więcej rodzajów Nevi spotykamy - występujących w różnych kształtach i wielkościach, różniących się siłą oraz umiejętnościami. Każde z monstrów możemy pokonać atakując ich słabe punkty, z których tylko część jest widoczna na pierwszy rzut oka. Aby znaleźć „piętę Achillesową” silniejszych przeciwników, musimy wykazać się spostrzegawczością i zręcznością.

Najważniejszą umiejętnością Kat, jest jej zdolność kontrolowania grawitacji. Wciskając prawy trigger negujemy siłę ciążenia. Z tą chwilą bohaterka znajduje się w stanie nieważkości i unosi nad ziemią. Przesuwając konsolę w wybranym kierunku ustalamy, za pomocą żyroskopu, kontrolującego kamerę, punkt przyciągania, w którego kierunku będzie spadać Kat po ponownym naciśnięciu przycisku. Dzięki temu możemy spacerować po ścianach budynków, odbijać się od unoszących się w powietrzu przedmiotów czy używać specyficznych ataków.

Część oprawy graficznej gry została zrealizowana w technice cel-shading, dzięki czemu wszystkie postacie wyglądają jakby pochodziły z kart komiksu bądź z filmu animowanego. Nawet przerywniki filmowe wykonano w stylu interaktywnego komiksu, którego strony gracze mogą swobodnie przeglądać dzięki ekranowi dotykowemu.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

PSVita

Platforma

PlayStation Vita

Charakterystyka

Gatunek

Gra akcji

Liczba graczy

1

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

12

Nośnik

NVG Card

Liczba nośników

1

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Sony Gravity Rush PS Vita 9238133