Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Cenega Earth Defense Force 2025 Xbox

Cenega

Nr katalogowy: GGCNGXBKC000020

Kod producenta: 3391891976961

Platforma: Xbox 360
Gatunek: Strzelanina , Gra akcji
Tryby gry: Singleplayer , Internet
Wersja językowa: Angielska
Nośnik: DVD
Wymagania wiekowe: 12
Zobacz szczegóły »

Osią fabuły tej naładowanej akcją i pełnej destrukcji otoczenia produkcji jest inwazja na błękitną planetę przez wybudzone z uśpienia insekty. Stawia ona EDF i mieszkańców Ziemi w stan wyjątkowy. W grze Earth Defence Force 2025 gracze wcielą się w żołnierza EDF  przeszkolonego do eksterminowania każdej wielkości insektów.  Żołnierz ten, uzbrojony w setki rodzajów broni, będzie również dostępny w czterech nowych klasach postaci. Tytuł będzie zawierać największą liczbę misji w historii serii oraz tryb gry wieloosobowej dla czterech graczy.
Masz tylko jeden cel – obronić świat przed inwazją robali!

Cechy gry:
- Epickie bitwy z nawałnicami gigantycznych insektów i robotów. Nowi i udoskonaleni przeciwnicy, między innymi gigantyczne mrówki, które atakują szczękami i kwasem; gigantyczne pająki, których mocne sieci ograniczają mobilność i wyczerpują twoją energię; potężne roboty i wiele więcej.
- Więcej zawartości, niż kiedykolwiek w EDF! Mnóstwo misji wypełnionych pełną adrenaliny akcją, w pięciu trybach trudności (w tym Inferno, zawsze stanowiące wyzwanie), w których gracze będą musieli pokonać kolejne fale wyzwań, aby przynieść Ziemi pokój.
- Setki broni i nowe klasy żołnierza. Walcz rangerem, fencerem, air raiderem i wing diverem, wyposażonymi w najlepsze umiejętności i bronie, w tym: karabiny szturmowe, wyrzutnie rakiet, broń energetyczną, karabiny snajperskie i wyrzutniki granatów do odparcia inwazji robaków ze wszystkich frontów.
- Walcz z gigantycznymi stworami przy pomocy wyspecjalizowanych pojazdów. Zwiększ swoje szanse, dzięki sile ognia i wytrzymałości nowych pojazdów specjalistycznych, w tym: BMO3 Vegalta (mech uzbrojony w pistolet, wyrzutnię rakiet i miotacz ognia), E651 Titan (duży czołg, który może pomieścić do trzech osób i zniszczyć silnie opancerzone insekty), HU04 Brute (helikopter zdolny do przetransportowania żołnierzy EDF, wyposażony w wieżyczki) i wiele więcej.
- Multiplayer dla czterech graczy. Wsparcie online dla maksymalnie czterech postaci umożliwi graczom współpracę i stworzenie zespołu skutecznego w walce przeciw Ravagerom (lokalny tryb współpracy oraz lokalny tryb versus).
- Otoczenie ulegające całkowitemu zniszczeniu. Czasem, aby ocalić miasto, trzeba je zniszczyć, żeby pokonać czające się w nim robaki.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Konsola XBOX 360

Video

Platforma

Xbox 360

Data premiery

2014-02-21

Charakterystyka

Gatunek

Strzelanina , Gra akcji

Tryby gry

Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Angielska

Wymagania wiekowe

12

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cenega Earth Defense Force 2025 Xbox