Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0 Out of stock

Iriver (ex) IVR M1 8GB Dyktafon Rejestrator

Nr katalogowy: UBIRRDIVRM18GBB

Kod producenta: (ex) Iriver IVR M1 8GB

IVR M1 używa ekskluzywnej technologi dźwięku od iRivera, dzięki której mamy do czynienia z zaawansowanym cyfrowym dyktafonem wysokiej klasy.Jego wydajność zapisu dodatkowo wspiera Linear PCM, który umożliwia nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości 24bit na dowolny nośnik, a podwójny mikrofon potrafi wychwycić...

Zobacz szczegóły »

IVR M1 używa ekskluzywnej technologi dźwięku od iRivera, dzięki której mamy do czynienia z zaawansowanym cyfrowym dyktafonem wysokiej klasy.

Jego wydajność zapisu dodatkowo wspiera Linear PCM, który umożliwia nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości 24bit na dowolny nośnik, a podwójny mikrofon potrafi wychwycić nawet najcichsze dźwięki w stosunkowo dużej przestrzeni.

Dyktafon został opracowany ze szczególnym naciskiem na poprawę wygody użytkownika. Skróty klawiszowe oraz kolorowy ekran ułatwiają pracę. Posiada duży głośnik o rozmiarze 300 MW, który zapewnia znakomitą jakość dźwięku oraz eliminuje konieczność posiadania zestawu słuchawkowego. Może służyć też jako wzmacniacz sygnalu audio.

Tryb redukcji hałasu pozwala na zapis nieskazitelnej jakość dźwięku w hałaśliwym otoczeniu. Mikrofon dziła kierunkowo ale przy odpowiednich ustawieniach przechwytuje dźwięk w bardzo szerokim kącię przechwytując pełen obraz 3D a jednoczesnie rejestrując naturalny i pełny dźwięk.

Posiada funkcję VAR , która automatycznie zatrzymuje nagrywanie w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, jeśli nie ma dźwięku. Dyktafon może również reagowac na głoś i automatycznie się włączać lub wyłączać jeśli brak sygnalu z otoczenia przez pewien czas.

Posiada funkcje Hidden recording kiedy nie chcesz by inni wiedzieli o tym, że nagrywasz

VR1 obsługuje funkcje Divide / Split / Lock do spełnienia różnych potrzeb zapisu. Divide pozwala nagrywać pomiędzy wyznaczonymi przestrzeniami czasu i może podzielić nagrane pliki. Lock pozwala zablokować zawartość tak, aby inni użytkownicy nie mieli do nich dostępu

Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi, VR1 może być używany jako odtwarzacz MP3 z odbiorem stacji radiowych;

Łatwy w obsłudze interfejs obsługuje metodę przeciągnij i upuść do transferu plików MP3 z możliwością kontroli prędkości odtwarzania. Ponadto, pozwala on na zaplanowane nagrywanie programów radiowych, więc można słuchać ich w dogodnym momencie:

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

-nagrywanie w profesjonalnej jakości 24bit/48Khz PCM

-redukcja szumów poprzez precyzyjną regulację czułości mikrofonu

-wiele trybów nagrywania w zależności od sytuacji i warunków otoczenia

-duży kolorowy wyświetlacz

-do 50h godzin ciągłej pracy

-31 języków w tym polski

-Nagrywanie 3D, 90 stopni

-komunikaty głosowe 

-zaawansowane operacje na plikach

-długi czas pracy

Pozostałe

Gwarancja

24

  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Iriver (ex) IVR M1 8GB Dyktafon Rejestrator