Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
LG 45 Dni ochrony na każdy piksel

Regulamin Promocji

45 Dni ochrony na każdy piksel

 

§1

Organizator, czas trwania i miejsce

 

  1. Promocja jest organizowany na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przez LG Electronis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 22 wpisaną do rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121072, nr NIP: 521-22-14-808, REGON: 012449587, zwanym dalej „Organizatorem”.
  2. Promocja prowadzona jest pod nazwą „#45dni ochrony na każdy piksel” i zostanie wprowadzona w życie od dnia 01 styczna 2018 roku i trwać będzie do odwołania, zwana dalej „Promocją”.

 

§2

Uczestnictwo

 

  1. Promocja ma charakter otwarty, a udział w niej jest bezpłatny.
  2. Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Promocja organizowana jest na stronie WWW pod poniższych adresem URL: http://lgpunkthonoru.pl/

 

§3

Zasady

 

  1. Promocja „#45dni ochrony na każdy piksel” polega na zagwarantowaniu wymiany monitora na nowy, jeśli w ciągu 45 dni od daty zakupu wystąpi wada matrycy polegająca na ciągłym świeceniu się lub nie świeceniu któregokolwiek subpiksela.
  2. Dodatkowej ochronie „#45dni ochrony na każdy piksel” podlega każdy monitor LG posiadający co najmniej jedno złącze cyfrowe (HDMI, DVI lub DisplayPort), który został zakupiony w okresie promocji u autoryzowanego partnera LG.
  3. Lista autoryzowanych partnerów LG znajduje się pod adresem: http://lgpunkthonoru.pl, tj: alsen.pl, Bit Computer, BrawoCom.pl, Komputronik, Media Markt, Media Expert, Morele.net, Neonet, Redcoon.pl, RTV EURO AGD, Saturn, X-kom.pl, zadowolenie.pl, nalepsze.pl, eMAG.pl, Salurion.pl, Karen.pl, Avans.pl, Electro.pl, Al.to, Kakto.pl, oleole.pl, neo24.pl.
  4. Zgłoszenie roszczenia gwarancyjnego dokonuje się analogicznie jak w przypadku naprawy gwarancyjnej poprzez kontakt z Infolinią LG pod numerem 801-54-54-54.

 

§4

Postanowienia końcowe

 

  1. Regulamin znajduje się do wglądu w siedzibie Organizatora.
  2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.