Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

iRobot Odkurzacz Braava 320

Nr katalogowy: HDROOOAROOMBA32

Kod producenta: IROBOT BRAAVA 320

Sprzątanie na sucho i mokroBraava ma dwa tryby czyszczenia, do wyboru w zależności od zadania, które jest do wykonania. W trybie mopowania na sucho iRobot Braava porusza się po liniach prostych używając ściereczki do pracy na sucho, aby zetrzeć pył, brud oraz kurz. W celu mopowania na mokro iRobot Braava...

Zobacz szczegóły »

Sprzątanie na sucho i mokro
Braava ma dwa tryby czyszczenia, do wyboru w zależności od zadania, które jest do wykonania. W trybie mopowania na sucho iRobot Braava porusza się po liniach prostych używając ściereczki do pracy na sucho, aby zetrzeć pył, brud oraz kurz. W celu mopowania na mokro iRobot Braava używa specjalnego trybu pracy do przodu i do tyłu oraz wilgotnej ściereczki w celu zbierania zabrudzeń z Twojej podłogi?.

Ściereczki czyszczące (jednorazowe lub z mikrofibry): w prosty sposób zdejmuje się i zakłada na moduł głowicy czyszczącej.

Rodzaje podłóg: iRobot Braava czyści wszystkie rodzaje powierzchni twardych, takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety.

Moduł głowicy czyszczącej: Ściereczki wygodnie i szybko zakłada się i zdejmuje z magnetycznego modułu czyszczącego. Po założeniu ściereczki, po prostu postaw iRobota Braava na podłodze i naciśnij przycisk zamiatania lub mopowania.

Monitoruje sprzątaną przestrzeń, aby nie ominąć żadnego punktu na podłodze
System nawigacji NorthStar działa jak GPS, który pomaga iRobotowi Braava monitorować miejsca w których już sprzątał oraz do których powinien się udać. Kostka nawigacji NorthStar emituje sygnał, którego iRobot Braava używa do określenia swojej lokalizacji. Robot czyszcząc, buduje sobie mapę sprzątanego pomieszczenia oznaczając ściany, przeszkody oraz nierówności, jakie spotyka po drodze.

Kompaktowy rozmiar: Braava sprząta pod sofami, stołami, dociera także w wąskie przestrzenie, gdzie inni czyściciele nie są w stanie.

Technologia sprzątania wzdłuż ścian: Braava sprząta kurz i brud, gromadzący się wzdłuż ścian, przy cokołach i w rogach. Kwadratowy kształt iRobota Braava pozwala mu docierać do brudu i kurzu ukrytego w zakątkach pomieszczeń.

Zderzak z czujnikiem dotykowym: Zderzak iRobota Braava amortyzuje kontakt robota ze ścianami, meblami i innymi przedmiotami.

Inteligentne systemy czujników: włączając czujnik wykrywania uskoków (Cliff Detect) pomagają iRobotowi Braava unikać schodów, dywaników i dywanów.

Sprawie, że sprzątanie Twoich podłóg jest bezproblemowe od początku do końca
Czyszczenie podłóg niegdy nie było takie proste. Masz do wyboru dwa tryby pracy. Wystarczy umieścić ściereczkę w odpowiednim miejscu, ustawić iRobota Braava i włączyć przycisk zamiatania lub mopowania.

Cicha praca: iRobot Braava mopuje podłogi nie przeszkadzając nikomu, a nawet nie przerywając Twojego snu.

Pauza/wznów: Braava zapamiętuje mapę przestrzeni, którą sprzątała. Dlatego możesz np. zmienić jej ściereczkę w środku cyklu sprzątania, a mimo to robot nie pominie żadnego miejsca.

Wraca tam, gdzie zaczęła: Gdy Braava skończy, wraca do miejsca w którym zaczęła pracę i wyłącza się automatycznie.

Informacje techniczne

Akcesoria w zestawie

- Akumulator 1500 mAh NiMH
- Zasilacz
- System nawigacji NorthStar, Kanał 1 (wymaga 2 baterii typ C , dołączonych do zestawu)
- Ściereczka z mikrofibry do pracy na sucho
- Ściereczka z mikrofibry do pracy na mokro
- Głowica czyszcząca

Typ

Mop , Akumulatorowy

Fizyczne

Kolor

biały

Pozostałe

Gwarancja

24

Ocena ogólna:
0/5
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: iRobot Odkurzacz Braava 320