Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Bosch Zmywarka SPV4EKX20E

Waga: 31.86 kg
Kolor: Nie dotyczy
Klasa energetyczna: D
Zużycie wody: 8,5 L
Zobacz szczegóły »
Bosch

Nr katalogowy: HZBOSW45I4EKX20

Kod producenta: SPV4EKX20E

Waga: 31.86 kg
Kolor: Nie dotyczy
Klasa energetyczna: D
Zużycie wody: 8,5 L
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Bosch Zmywarka ...
<< Wracam do zakupów
Indesit Zmywarka DSIE2B10ID...
cena netto 933,33 PLN
1148,00 PLN
TEKA Zmywarka 45 cm DFI 74950...
cena netto 1462,60 PLN
1799,00 PLN
Amica Zmywarka DIM46C9TBONSiH...
cena netto 1200,00 PLN
1476,00 PLN
Beko Zmywarka DIS26021...
cena netto 1086,99 PLN
1337,00 PLN
Candy Zmywarka zintegrowana 45 cm CDIH 2...
cena netto 1186,99 PLN
1460,00 PLN
Gorenje Zmywarka GV52040...
cena netto 1007,32 PLN
1239,00 PLN
Bosch Zmywarka SRV2HKX39E...
cena netto 1498,37 PLN
1843,00 PLN

Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.
Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom wiele lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: wydajne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest odpowiednio delikatnie.

Programy automatyczne
W automatyczny sposób zapewniają optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

Sensor załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

Automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się automatycznie po zakończeniu cyklu zmywania. To praktyczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, zapobiega kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia, ale również oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
Wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać doskonałe efekty zmywania, cykl po cyklu.

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Szczególnie w przypadku bardzo zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej produktywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

InfoLight czerwona wiązka światła sprawia, że jesteś na bieżąco.
Aktywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.
Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodastwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego możliwego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie dostosowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.

 • Wydajniejsze suszenie za pomocą zmywarki Home Connect ze zdalnym dostępem.
 • EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi.
 • Innowacyjne kosze VarioFlex: optymalne dostosowywanie prestrzeni koszy. W ten sposób więcej naczyń będzie lśniąco czyste w jednym cyklu zmywania.
 • Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów
 • InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką informujące czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.

Informacje techniczne

Rodzaj

Zabudowa

Poziom hałasu

45 dB

Funkcje

AquaSensor , Asystent dozowania , EcoSilence Drive , Efficient Dry , Home Connect , Strefa Intensywna , VarioSpeed Plus

Liczba programów

6

Programy zmywania

Auto 45-65°C , Cichy 50°C , Eco 50°C , Godzinny 65°C , Intensywny 70°C , Ulubione

Panel sterujący

zintegrowany

Trzeci kosz

Nie

Klasa energetyczna

D

Zużycie wody

8,5 L

Ilość temperatur

4

Pozostałe parametry

 • System koszy VarioFlex
 • Płynny wysuw na rolkach dolnego kosza
 • Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza
 • Regulowany kosz górny
 • 2 składane przegrody w górnym koszu
 • 2 składane przegrody w dolnym koszu
 • Tacka na noże
 • Kosz na sztućce w dolnym koszu
 • 2 półki na filiżanki w górnym koszu
 • 1 półka na filiżanki w dolnym koszu
 • Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu
 • Obsługa od góry
 • Język na blendzie: Angielski
 • InfoLight red
 • Wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu
 • Programowanie czasu startu: 1-24 h
 • Lejek do nasypywania soli

Fizyczne

Kolor

Nie dotyczy

Szerokość

44.8 cm

Wysokość

81.5 cm

Głębokość

55 cm

Pojemność

9 kompletów

Waga

31.86 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

abid

744178

Etykieta energetyczna

Pobierz

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Kup na raty - Dodaj do koszyka produkty o wartości min. 300 zł. Wybierz sposób płatności 'CA Raty' lub 'Alior Raty', dokończ składanie zamówienia i wypełnij formularz ratalny / Zamówienie oraz umowę ratalną otrzymasz prosto do domu.

Wybierz bank

Bosch Maszynka do mięsa MFW3X14W...
cena netto 382,93 PLN
471,00 PLN
Bosch Blender ręczny MS6CB61V1...
cena netto 265,04 PLN
326,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BCS61BAT2...
cena netto 1210,57 PLN
1489,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy czarny TKA3A033...
cena netto 102,44 PLN
126,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM66130...
cena netto 115,45 PLN
142,00 PLN
Bosch Pralka WAJ2006GPL...
cena netto 1054,47 PLN
1297,00 PLN
Bosch Mikser z misą MFQ2600W...
cena netto 162,60 PLN
200,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BBS812PCK...
cena netto 1662,60 PLN
2045,00 PLN
Bosch Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean ...
cena netto 755,28 PLN
929,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BBS81PET...
cena netto 1503,25 PLN
1849,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy BBH6PARQ...
cena netto 1006,50 PLN
1238,00 PLN
Bosch Worki do odkurzacza BBZWD4BAG...
cena netto 39,00 PLN
47,97 PLN
Bosch Blender ręczny MS6CM6166...
cena netto 265,04 PLN
326,00 PLN
Bosch Maszynka do mięsa MFW2517W...
cena netto 381,30 PLN
469,00 PLN
Bosch Maszynka do mięsa MFW2510W...
cena netto 234,15 PLN
288,00 PLN
Bosch Czajnik TWK3P420...
cena netto 134,15 PLN
165,00 PLN
Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2...
cena netto 499,19 PLN
614,00 PLN
Bosch Odkurzacz workowy BGB8PET1...
cena netto 875,61 PLN
1077,00 PLN
Bosch Maszynka do mięsa MFW 67440...
cena netto 663,41 PLN
816,00 PLN
Bosch Maszynka do mięsa MFW 66020...
cena netto 555,28 PLN
683,00 PLN
Bosch Zamrażarka szufladowa GSV24VWEV...
cena netto 1535,77 PLN
1889,00 PLN
Bosch Młynek do kawy biały TSM6...
cena netto 65,04 PLN
80,00 PLN
Bosch Kuchnia HXN390D61L...
cena netto 1335,77 PLN
1643,00 PLN
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIS30129RW...
cena netto 1451,22 PLN
1785,00 PLN
Bosch Pralka otwierana od frontu 7kg 100...
cena netto 1072,36 PLN
1319,00 PLN
Bosch Zmywarka SGS4HTW47E...
cena netto 1935,77 PLN
2381,00 PLN
Bosch Zmywarka SGS4HVW31E...
cena netto 1706,50 PLN
2099,00 PLN
Bosch Zmywarka SRS2IKW04E...
cena netto 1543,90 PLN
1899,00 PLN
Bosch Zmywarka SPS4EKI60E...
cena netto 1935,77 PLN
2381,00 PLN
Bosch Pralko-suszarka WNA13401PL...
cena netto 2064,23 PLN
2539,00 PLN
Bosch Pralko-suszarka WNA14400EU...
cena netto 2763,41 PLN
3399,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGN39LBE5...
cena netto 3214,63 PLN
3954,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGE49EICP...
cena netto 2282,93 PLN
2808,00 PLN
Bosch Pralka otwierana od frontu 9kg 120...
cena netto 1556,10 PLN
1914,00 PLN
Bosch Pralka otwierana od frontu 9kg 140...
cena netto 1694,31 PLN
2084,00 PLN
Bosch Pralka otwierana od frontu 8 kg 12...
cena netto 1137,39 PLN
1399,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM ...
cena netto 78,05 PLN
96,00 PLN
Bosch Zmywarka SMS6EDI06E...
cena netto 2366,67 PLN
2911,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGV33VLEA...
cena netto 1389,43 PLN
1709,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGV33VWEA...
cena netto 1414,63 PLN
1740,00 PLN
Bosch Odkurzacz piorący ProAnimal BWD42...
cena netto 970,73 PLN
1194,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezworkowy ...
cena netto 817,07 PLN
1005,00 PLN
Bosch Zmywarka SPS4EMI28E...
cena netto 1640,65 PLN
2018,00 PLN
Bosch Zmywarka SPS2IKW04E...
cena netto 1324,39 PLN
1629,00 PLN
Bosch Pralka WAU28Q00PL...
cena netto 2398,37 PLN
2950,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KAD93VIFP S...
cena netto 4345,53 PLN
5345,00 PLN
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KAD93VBFP S...
cena netto 4293,50 PLN
5281,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy biały/antracyt ...
cena netto 255,28 PLN
314,00 PLN
Bosch Robot kuchenny MUM ...
cena netto 897,56 PLN
1104,00 PLN
Bosch Robot kuchenny MUM ...
cena netto 883,74 PLN
1087,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ 47...
cena netto 175,61 PLN
216,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ ...
cena netto 121,95 PLN
150,00 PLN
Bosch Rozdrabniacz 550W ...
cena netto 138,21 PLN
170,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy ...
cena netto 102,44 PLN
126,00 PLN
Bosch Czajnik 1,5l TWK 8...
cena netto 233,33 PLN
287,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l biały ...
cena netto 78,86 PLN
97,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l czarny ...
cena netto 78,86 PLN
97,00 PLN
Bosch Czajnik 1.7L biały ...
cena netto 79,67 PLN
98,00 PLN
Bosch Grill TFB 3302 V...
cena netto 185,37 PLN
228,00 PLN
Bosch Robot kuchenny MUM ...
cena netto 883,74 PLN
1087,00 PLN
Bosch Mikser ręczny biały MFQ ...
cena netto 69,92 PLN
86,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l czerwony ...
cena netto 78,86 PLN
97,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l kremowy ...
cena netto 85,37 PLN
105,00 PLN
Bosch Toster TAT 3A011...
cena netto 81,30 PLN
100,00 PLN
Bosch Toster TAT 8611...
cena netto 213,82 PLN
263,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM ...
cena netto 106,50 PLN
131,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM ...
cena netto 134,96 PLN
166,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM ...
cena netto 152,85 PLN
188,00 PLN
Bosch Blender ręczny MSM ...
cena netto 182,93 PLN
225,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ 3...
cena netto 89,43 PLN
110,00 PLN
Bosch Mikser z misą MFQ 3...
cena netto 222,76 PLN
274,00 PLN
Bosch Odkurzacz workowy BG...
cena netto 291,06 PLN
358,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ 2520B...
cena netto 162,60 PLN
200,00 PLN
Bosch Robot kuchenny MC812W620...
cena netto 465,85 PLN
573,00 PLN
Bosch Robot kuchenny MC812M865...
cena netto 701,63 PLN
863,00 PLN
Bosch Wyciskarka do cytrusów MCP3500N...
cena netto 60,98 PLN
75,00 PLN
Bosch Czajnik TWK78A01 1,7l stal szlache...
cena netto 162,60 PLN
200,00 PLN
Bosch Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 ...
cena netto 765,04 PLN
941,00 PLN
Bosch Odkurzacz workowy BZGL2A312...
cena netto 305,69 PLN
376,00 PLN
Bosch Młynek do kawy TSM6A017C kremowy...
cena netto 65,04 PLN
80,00 PLN
Bosch HXN390D50L Kuchnia...
cena netto 1451,22 PLN
1785,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ 4...
cena netto 147,15 PLN
181,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ ...
cena netto 79,67 PLN
98,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l TWK 7604...
cena netto 74,80 PLN
92,00 PLN
Bosch Czajnik 1,5l turkus TWK 86...
cena netto 219,51 PLN
270,00 PLN
Bosch Toster czarny TAT 6A113...
cena netto 130,08 PLN
160,00 PLN
Bosch Toster biały TAT 6A111...
cena netto 130,08 PLN
160,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy ...
cena netto 157,72 PLN
194,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy ...
cena netto 130,89 PLN
161,00 PLN
Bosch Ekspres przelewowy ...
cena netto 142,28 PLN
175,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l czarny TWK 6A...
cena netto 127,64 PLN
157,00 PLN
Bosch Czajnik 1,7l biały TWK 6A...
cena netto 127,64 PLN
157,00 PLN
Bosch Łącznik WTZ20410...
cena netto 81,30 PLN
100,00 PLN
Bosch Mikser ręczny MFQ 3...
cena netto 126,83 PLN
156,00 PLN

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Bosch Zmywarka SPV4EKX20E