Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Witryny chłodnicze

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 2118
Nr katalogowy: HWWHRLL1I203000
Kod producenta: ADN203/1
PLN 2883
Nr katalogowy: HWWHRLL1I221000
Kod producenta: ADN221
Whirlpool
PLN 2344
Nr katalogowy: HWWHRLL1I2031S0
Kod producenta: ADN203/1S
Whirlpool
PLN 1535

Najlepsza cena

Nr katalogowy: HWWHRLL1I140B00
Kod producenta: ADN140B
Whirlpool
PLN 2383
Nr katalogowy: HWWHRLL1I230100
Kod producenta: ADN230/1
Whirlpool
PLN 2984
Nr katalogowy: HWWHRLL1I2211S0
Kod producenta: ADN221/1S
Whirlpool
PLN 1385

Najlepsza cena

Nr katalogowy: HWWHRLL1I140W00
Kod producenta: ADN140W
Whirlpool
PLN 1799

Najlepsza cena

Nr katalogowy: HWWHRLL1I200200
Kod producenta: ADN200/2
Whirlpool

Witryny chłodnicze w sklepie Zadowolenie.pl


Najwyższej jakości witryny chłodnicze w sklepie Zadowolenie.pl pozwolą Ci na odpowiednie przechowywanie oraz doskonałą ekspozycję artykułów w Twoim sklepie. Tego typu urządzenia, przy użyciu niskiej temperatury zachowują świeżość Twoich produktów. Lokale gastronomiczne takie jak restauracje, bary czy kawiarnie to doskonałe miejsce dla witryn chłodniczych. Świetnie sprawdzą się również w sklepach spożywczych. Nowoczesne systemy chłodnictwa oraz systemy zabezpieczające przed kradzieżą pozwolą spać Ci spokojnie.


Na co zwracać uwagę przy wyborze witryny chłodniczej?


Wyposażenie lokalu to nie łatwa sprawa. Warto zastanowić się jakie produkty będziemy przechowywać w witrynie chłodniczej oraz gdzie zostanie ona postawiona. W ofercie sklepu Zadowolenie.pl znajdziesz m.in. witryny modułowe, które pozwolą Ci na tworzenie ciągów wystawowych oraz zapewnią odpowiednie chłodzenie Twojego asortymentu wraz z rozwojem oferty. Zwróć uwagę na aspekt estetyczny, ponieważ witryny chłodnicze są swego rodzaju wizytówką lokalu. Ich zadaniem jest jak najlepiej zaprezentować przechowywany produkt, a ładna witryna z pewnością przyciągnie wzrok klientów. Jako przedsiębiorca musisz ująć w budżecie każdy wydatek, dlatego przyjrzyj się etykietom energetycznym. Nie możesz dopuścić do nadmiernego zużycia prądu.


Ogromną rolę gra rozmieszczenie półek oraz jakość wykończenia. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj uchwytów do otwierania drzwi. Przy zakupie, poproś o radę obsługę lokalu. Ich zdanie powinno być dla Ciebie najważniejsze, gdyż witryna chłodnicza powinna spełniać ich wymogi oraz nie utrudniać pracy.  


Urządzenia w ofercie Zadowolenie.pl mogą mieć zróżnicowane zastosowania. Witryny chłodnicze występują w wielu rozmiarach oraz pojemnościach. Kompaktowe modele są szczególnie polecane do mniejszych lokali czy pokojów hotelowych. Duże witryny, jak i witryny chłodnicze do win lub innych napojów zawierają precyzyjnie opisaną specyfikację oraz dokładne informacje na temat tego ile butelek witryna pomieści wewnątrz. Największe modele mogą pomieścić ponad 150 butelek. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na poziom generowanego hałasu. Nie ma nic gorszego niż hałas, który przeszkadza klientom lub gościom w hotelu. Co gorsze, hałas może być nie do wytrzymania dla obsługi lokalu.  


Postaw na niezawodną obsługę posprzedażową


Dokonując zakupu witryny chłodniczej warto mieć pewność, że w razie potrzeby producent zapewni niezawodną obsługę posprzedażową. Nowe egzemplarze zawsze objęte są gwarancją producenta, która wynosi od 1 do 3 lat. W przypadku tak ważnego wyposażenia Twojego lokalu, doskonałym wyborem będzie wykupienie przedłużonej gwarancji nawet do 5 lat. Decydując się na takie rozwiązanie, wszelkie usterki które wynikną po upływie gwarancji producenta zostaną bezpłatnie usunięte przez profesjonalnych serwisantów sprzętu AGD.  


W ofercie sklepu Zadowolenie.pl znajdziesz witryny chłodnicze Whirlpool, BEKO, MPM, Candy, Avintage czy BERG. Produkty renomowanych producentów, wykwalifikowana obsługa oraz możliwość przedłużenia gwarancji producenta to główne aspekty, dla których warto dokonać zakupu w naszym sklepie.