Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Corsair w sklepie Zadowolenie.pl

Pirackie żagle w logotypie firmy Corsair od lat kojarzą się z wysoką jakością i bezkompromisowym wykonaniem. Producent znany do niedawna jedynie z produkcji pamięci komputerowych, obecnie oferuje ogromną ofertę podzespołów i akcesoriów komputerowych. Klienci znajdą w ofercie firmy produkty przeznaczone zarówno do komputerów stacjonarnych jak i przenośnych. Amerykańska firma stara się dostarczyć najwyższej jakości akcesoria komputerowe, które są przeznaczone nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalistów i graczy.

Historia Corsair

Firma Corsair swój początek datuje na 1994 rok. Pod nazwą Corsair Microsystems Paul Lieberman, Dob Lieberman oraz John Beekley założyli przedsiębiorstwo, które zajmowało się jedynie produkcją pamięci podręcznej. Kilka lat dynamicznego rozwoju spowodowało decyzję o rozszerzeniu działalności. Corsair od tej pory staje się producentem pamięci DRAM przeznaczonych przede wszystkim do serwerów. 2002 rok to przełomowy czas dla firmy. Ich podzespoły zostały zauważone przez światowej sławy overclookerów. Dzięki temu, że komponenty Corsair oferowały doskonałe możliwości zwiększania wydajności, firma podjęła decyzję o rozwoju w tym kierunku. Marketingowy sukces jaki odniosła firma stał się przyczyną ogromnego sukcesu finansowego.

Pamięć i urządzenia peryferyjne Corsair

Pamięci RAM firmy Corsair dzielą się na te przeznaczone do urządzeń przenośnych oraz stacjonarnych. Produkty te wyróżniają się różną pojemnością, a także zastosowaniem. Firma posiada w swojej ofercie pamięci z linii high oraz extreme performance. Te oferują znacząco zwiększone osiągi, przez co są częstym wyborem graczy i overclockerów.Producent dostarcza również topowe urządzenia peryferyjne, które pozwalają nie tylko zwykłym użytkownikom, ale również graczom na to, aby maksymalnie wykorzystać możliwości swoich komputerów. Innowacyjnym rozwiązaniem przeznaczonym dla graczy jest Corsair Bulldog. To obudowa wyposażona w chłodzenie wodne dla procesora i karty graficznej oraz zasilacza. Urządzenie stanowi podstawę to zbudowania własnego, wydajnego zestawu komputerowego.

Nowoczesne podejście Corsair

Dzięki efektywnemu zarządzaniu i sprawnemu marketingowi firma Corsair jest obecnie jednym z największych graczy na rynku zasilaczy i systemów chłodzenia. Produkty dostosowane do potrzeb codziennej pracy biurowej, ale również najbardziej wymagających klientów sprawia, że są one często wybierane przez klientów. Corsair stosuje w swoich produktach najnowsze technologie, dlatego znajdziemy w ich ofercie systemy chłodzenia cieczą, czy zasilacze sterowane i monitorowane programowo. Warto wspomnieć również o bardzo szybkich dyskach SSD z serii Neutron, pamięciach USB oraz flash. Amerykańskie przedsiębiorstwo prężnie dba o rozwój sektora gamingowego na świecie, dlatego poza produkcją słuchawek, myszek czy klawiatur przeznaczonych dla graczy jest również patronatem i sponsorem wielu turniejów e-sportowych.

Polecane produkty Corsair: