Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Dostosowany do potrzeb Kruger & Matz Edge 1083

W zależności od preferencji pracy na tablecie czy notebooku to urządzenie dostosowuje się do bieżących potrzeb. Dzięki solidnej klawiaturze urządzenie nie tylko zyskuje zalety laptopa (np. stabilność), ale również wyróżnia się poręcznością i kompaktowymi rozmiarami tabletu. Tylko od użytkownika zależy, w jaki sposób go wykorzysta.
Biuro na wyciągnięcie ręki
Tablet Kruger&Matz EDGE 1083 to doskonałe narzędzie pracy zapewniające swobodę działania bez względu na miejsce, w którym znajduje się użytkownik. Zakupując urządzenie otrzymuje się roczną subskrypcję pakietu Office 365, dzięki czemu domowe biuro jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Istnieje możliwość tworzenia dowolnych prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych i plików tekstowych, zapisywania ich w pojemnej pamięci wewnętrznej urządzenia (32 GB) oraz udostępniania znajomym czy klientom. Niezależnie od miejsca można w pełni wykorzystać jego potencjał tabletu.
1 TB miejsca na dysku One Drive
Roczna subskrypcja pakietu Office 365 to nie jedyna niespodzianka, którą otrzymuje się przy zakupie EDGE 1083. Razem z pakietem biurowym tablet oferuje 1 TB miejsca na dysku One Drive. Dzięki temu nie trzeba martwić się o przestrzeń dyskową, na której przechowywane są najważniejsze dane.
Czterordzeniowe serce
Wydajny czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ Z3735F o taktowaniu 1,33 GHz wspierany 2 GB RAM-u oraz układ graficzny Intel® HD Graphics tworzą razem zgraną całość. W połączeniu z 32 GB pamięci wewnętrznej urządzenie gwarantuje płynną i miarową pracę.
Multimedialna platforma
Szereg portów, w które wyposażony został tablet (czytnik kart microSD, micro USB, 2x USB, wyjście miniHDMI) sprawia, że urządzenie jest wielozadaniowym i wszechstronnym centrum rozrywki. Pojemnościowy 10-punktowy panel dotykowy z matrycą IPS o przekątnej 10,1” zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania zdjęć i filmów lub w trakcie relaksu z ulubioną grą. A bezprzewodowa łączność Bluetooth ułatwi komunikację i przesył danych.
Do biegu! Gotowi! Start!
Tablet EDGE KM1083 to wyjątkowe urządzenie o szerokim zakresie zastosowań. Poza możliwością używania go w formie tabletu i laptopa, urządzenie może być również montowane w stacji dokującej. Dodatkowo zakup wewnętrznego modemu 3G sprawi, że nawet w podróży można mieć gwarancję dostępu do sieci internetowej, by pozostać w ciągłym kontakcie ze światem.
powrót