Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Dzbanki i filtry BRITA

Eksperci ds. żywienia zalecają picie około dwóch litrów wody dziennie. Ważna jest nie tylko ilość wody, ale także jej jakość, ponieważ wpływa ona na stan zdrowia i samopoczucia. Dzięki bogatej ofercie produktów filtrujących klienci mogą zidentyfikować preferowany przez nich styl życia.

Technologia filtracji BRITA eliminuje z wody kranowej nieprzyjemne i zbędne substancje takie jak kamień, metale i chlor. Dzięki temu herbata i kawa smakują lepiej, a urządzenia domowe są chronione.

Filtry dzbankowe

Modele zostały zaprojektowane z myślą o różnych wymaganiach klientów. Wszystkie filtry dzbankowe dostarczają świeżą i smaczną wodę pitną. Dzbanki firmy BRITA wyposażone są w unikalny system filtrowania, który pomaga zmiękczyć wodę

Filtry dzbankowe BRITA pozwalają zoptymalizować jakość wody pitnej w domu. Nie tylko ograniczają osadzanie się kamienia, ale także oczyszczają wodę z chloru oraz metali pochodzących z instalacji, takich jak ołów i miedź.


BRITA Marella

Proste filtrowanie przekształaca wodę kranową w świeżą filtrowaną wodę. Wygodny w użyciu filtr dzbnakowy Marella oferowany jest w modnych kolorach, które pasują do Twojego stylu. Teraz możesz delektować się smaczną filtrowaną wodą każdego dnia.

Dzięki filtrowanej wodzie można odświeżyć i nawodnić swój organizam, przygotować wspaniałą smakującą herbatę lub kawę i ugotować smaczne posiłki. Filtrowana woda BRITA zawiera mniej substancji zakłócających smak.

Technologia Maxtra przekształaca wodę kranową w świeżą filtrowaną wodę BRITA poprzez redukcję kamienia, chloru oraz innych substancji niekorzystnie wpływających na smak i zapach wody. Filtrowana woda BRITA pomaga wydłużyć czas użytkowania urządzeń gospodarstwa domowego. W celu uzyskania najlepszych efektów filtracji zalecana jest wymiana filtra MAXTRA zgodnie ze wskazaniami miernika BRITA Memo. Odlicza on czas od ostaniej wymiany wkładu i podpowiada o konieczności jego wymiany po 4 tygodniach.


Wkłady BRITA Maxtra

Unikalna technologia filtracji BRITA zapewnia wodę pitną o najlepszej jakości. Proces filtracji, poprzez zmniejszenie odkładania się kamienia, chroni urządzenia domowe stosowane do podgrzewania wody pitnej. Eliminowane są również zanieczyszczenia negatywnie wpływające na smak wody np. chlor oraz metale, takie jak ołów czy miedź, które często występują w instalacjach wodociągowych.

- Technologia MAXTRAFlowControl gwarantuje stałą, dobrą jakość

- Zawleczka umieszczona na wkładzie ułatwia wyjęcie wkładu z lejka

- Wkład pasuje dowszystkich filtrów dzbankowych BRITA dostępnych w sklepach

- Wkład nadaje się do recyklingu w 100%

- Sprzedawane są w opakowaniach pojedynczych oraz zawierających 2, 3 lub 6 wkładów

powrót