Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Inteligentne telewizory Philips

Philips 24'' 249C4QHSB LED AMVA


Nowy monitor Blade 2 firmy Philips, oferujący elegancką, wyjątkowo smukłą konstrukcję i wyświetlacz AMVA o szerokim kącie widzenia, jest gotowy, aby sprostać najwyższym wymaganiom.

Szeroki kąt widzenia, wysoki współczynnik kontrastu i żywe obrazy

Monitor LED AMVA korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego podłużnie dopasowanego obrazu, która zapewnia niezwykle wysokie współczynniki kontrastu statycznego dla bardzo żywych i jasnych obrazów. Jest idealnym rozwiązaniem dla standardowych aplikacji biurowych jak i zdjęć, stron internetowych, filmów, gier i wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia dodatkowy, niezwykle szeroki kąt o wymiarach 178/178 stopni, dzięki czemu obrazy są wyraźne nawet w trybie obracania o 90 stopni.


Optymalna jakość obrazu


SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię.Stylowa, smukła, nowoczesna konstrukcja


Nowe monitory Philips powstały przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii LED, dzięki czemu grubość ich panelu jest znacznie mniejsza niż w modelach poprzedniej generacji. Smukły monitor nie tylko lepiej wygląda, ale także pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na biurku!


Bogaty i żywy obraz


SmartKolor to wyrafinowana technologia poprawy koloru, która wzbogaca gamę kolorów monitora. Poprzez wzmocnienie sygnału RGB w monitorze ta funkcja zapewnia bogaty i żywy obraz, a tym samym niezwykłe wrażenia podczas oglądania zdjęć i filmów.


Głęboka czerń i bogactwo szczegółów


Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia żywy obraz. Kontrast SmartContrast 20000000:1 pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.Philips 27'' 278C4QHSN LED HDMIx3 brązowy

Inteligentna technologia Ambiglow

Tworząc na ścianie za monitorem poświatę dopasowaną do obrazu, innowacyjna technologia Ambiglow wizualnie powiększa ekran i zapewnia wciągającą rozrywkę. Ambiglow powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu monitora podświetlenie na sąsiadującą ścianę. Szybki procesor analizuje sygnał wejściowy i nieustannie dostosowuje kolor i jasność światła do wyświetlanego na monitorze obrazu. Łatwe w obsłudze opcje pozwalają dostosować nastrój do własnych upodobań, a także zmniejszyć zmęczenie oczu. Technologia Philips Ambiglow, stworzona przede wszystkim z myślą o oglądaniu filmów i programów sportowych oraz graniu w gry 2D lub 3D, oferuje niepowtarzalne, bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania.

Minimalistyczny wygląd dzięki wąskiej ramie

Nowe wyświetlacze firmy Philips wykorzystują zaawansowane panele o minimalistycznej konstrukcji, które pozwalają zmniejszyć szerokość zewnętrznej ramy do ok. 2,5 mm. W połączeniu ze znajdującym się wewnątrz panelu czarnym paskiem matrycy, którego szerokość wynosi ok. 9 mm, umożliwiają one znaczną redukcję łącznych wymiarów ramy, która nie odciąga uwagi od obrazu i zapewnia maksymalny jego rozmiar. Szczególnie w przypadku łączenia wielu monitorów, także w trybie kafelek np. dla potrzeb gry, tworzenia projektów graficznych oraz profesjonalnych zastosowań, wyświetlacze z bardzo wąską ramą dają wrażenie jednego dużego wyświetlacza.
Podświetlenie Smart Bias 6500 K zapewnia optymalne wrażenia wizualne

Tryb oświetlenia Smart Bias pozwala cieszyć się optymalną jakością obrazu, zapewniając jednocześnie komfort oglądania. W ciemnym pokoju źrenice oczu rozszerzają się i zwężają wraz ze zmieniającymi się obrazami, co może prowadzić do wystąpienia tzw. syndromu widzenia komputerowego. Wykorzystana w monitorze technologia Smart Bias generuje na sąsiedniej ścianie delikatną poświatę statycznego białego światła o temperaturze barwowej 6500 K. Technologia ta, opracowana szczególnie z myślą o osobach, które spędzają dużo czasu przy komputerze, nie tylko zmniejsza zmęczenie oczu i uczucie znużenia, ale też eliminuje olśnienie i odbicia od oświetlenia stosowanego w pomieszczeniu, poprawiając poziom kontrastu oraz szczegółowość obrazu i zapewniając właściwe postrzeganie kolorów.powrót