Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Komputery Optimus w naszej ofercie! 

Oferta sklepu Zadowolenie.pl została powiększona o komputery stacjonarne Optimus. Są to PC-ty w różnej konfiguracji sprzętowej. Dzięki tak zróżnicowanej propozycji praktycznie każdy klient znajdzie jednostkę, która spełni jego wymagania: zarówno jeśli chodzi o wydajność jak i cenę.


RÓŻNE KONFIGURACJE, ATRAKCYJNE CENY


Zadowolenie.pl zachęca do zakupu komputerów Optimus. Możemy wybierać pośród trzech rodzin: Diamond, Platinium oraz Graphite. Każdą z nich cechuje inny docelowy klient, a także zróżnicowany przedział cenowy.


PC-ty z serii Diamond zadowolą z pewnością osoby, które wymagają od sprzętu wydajności na poziomie prac z aplikacjami biurowymi. W komputerach Optimus Diamod znajdziemy zarówno procesory AMD jak i Intel. Dzięki zróżnicowanych podzespołach takich jak różna liczba zainstalowanych pamięci RAM każdy z przyszłych użytkowników będzie wiedział jaki model spełni jego wymagania. Komputery wyposażono w dyski o pojemnościach 500 i 1000 GB – zależnie od konfiguracji. Jeden z PC-tów serii Diamond wyposażony jest w kartę graficzną Nvidia, serii GT 630. Jest to sprzęt przeznaczony dla osób, które na co dzień pracują z aplikacjami biurowymi, jednak od czasu do czasu będą korzystać z programami wymagającymi lepszej karty graficznej.


Linia Platinium jest to seria nowoczesnych komputerów biznesowych wyposażona w technologie wspomagające użytkowników w codziennej pracy. Poszczególne modele zbudowane są w oparciu są o najnowsze komponenty i oprogramowanie, dzięki czemu komputery z serii Platinum przez długi czas zachowają pełną kompatybilność z technologiami przyszłości.  Komputery wyposażone są w procesory firmy Intel, model Core i3 a także 4 GB pamięci RAM, dzięki czemu mamy pewność, że PC będzie działał bezproblemowo w każdej sytuacji i przy każdym zadaniu.


Graphite to rodzina wysokowydajnych stacji roboczych przeznczona do najbardziej skomplikowanych prac obliczeniowych. Każdy z modeli opiera się na najnowocześniejszych technologiach oferowanych przez światowych liderów, dedykowane karty graficzne i pojemne dyski twarde. Komputery z tej serii wyposażone są w mocne procesory z najwyższej półki – Intel Core i7, a także aż 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną Nvidia Quadro K2000.


Każdy z komputerów wyposażony jest w system Microsoft Windows, a także 12 miesięczną wersję antywirusa G Data Internet Security.

powrót