Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
Liebherr

Overmax TOUCH GO w prezencie

Touch Go pozwala rejestrować wszystkie czynności i analizować swoje osiągnięcia. Wygodny i funkcjonalny, z możliwością wymiany kolorów paska. Czytelne i przejrzyste menu ułatwia obsługę, a waga, rozmiary i wykonanie, sprawiają, że opaska idealnie leży na ręce.


Jakość

Od ponad 60 lat Liebherr specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości innowacyjnych chłodziarek i zamrażarek. Począwszy od etapu projektowania, poprzez produkcję i marketing, Liebherr koncentruje się na tworzeniu najwyższej jakości urządzeń, wyróżniających się eleganckim i ponadczasowym designem. Konsekwentnie udoskonalamy technologie oraz wdrażamy nowe rozwiązania, aby zagwarantować perfekcyjną świeżość i jakość przechowywanej żywności.

Design

Chłodziarki i zamrażarki Liebherr wyróżniają się ponadczasowym designem i elegancją, spełniając tym samym wszelkie wymagania estetyczne. Wyselekcjonowane materiały, detale wykonane ze stali szlachetnej, stylowe wnętrze oraz praktycznie wyposażenie na drzwiach GlassLine – wszystko to potwierdza doskonałą jakość naszych urządzeń.

Innowacja

Będąc liderem w dziedzinie urządzeń chłodniczych, Liebherr jako pierwszy pośród producentów chłodziarek i zamrażarek, wdrożył wiele koncepcji, które obecnie stosowane są jako standard. Na przykład: w pełni zamykane szuflady zamrażarek FrostSafe (chroniące komorę zamrażarki przed utratą zimna, gdy urządzenie jest otwarte), opatentowana technologia BioFresh, a także wygodny SoftSystem, tłumiący ruch zamykania drzwi.


Technologie wyróżniające lodówki Liebherr

NoFrost zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.

Obie szuflady BioFresh są płynnie wysuwane na najwyższej jakości szynach teleskopowych. Pozwala to ocenić ich zawartość i zaplanować jak najlepsze ułożenie produktów. Zgodnie z własnymi przyzwyczajeniami szklaną półkę znajdującą się pod półką na butelki można użyć do ustawiania różnych pojemników lub kubeczków.

SmartSteel znacząco redukuje powstawanie odcisków palców na powierzchni obudowy. Dzięki najwyższej klasy uszlachetnieniu, stalowe powierzchnie SmartSteel są łatwe do czyszczenia i znacznie bardziej odporne na zadrapania.

Wnętrze urządzeń wyposażono w półki GlassLine, wykonane z łatwego do mycia szkła hartowanego, wykończone najwyższej jakości stalą szlachetną. Dwuczęściową szklaną półkę można podzielić, wsuwając jedna pod drugą, tym samym uzyskując przestrzeń dla wysokich pojemników.

Urządzenie z serii PremiumPlus jest wyposażone w kolumny oświetleniowe LED, zintegrowane po obu stronach wnętrza. Satynowane obudowy kolumn emitują przyjemne i wysokowydajne światło. Jednocześnie kolumny umożliwiają ustawianie szklanych półek na różnych wysokościach. Dodatkowe, płaskie oświetlenie sufitowe LED zapewnia równomierne światło w chłodziarce.

Nowa, automatyczna kostkarka IceMaker zapewnia kostki lodu najlepszej jakości na każdą okazję. Czy to do zimnego drinka czy też na imprezę – w pojemnej szufladzie znajduje się wystarczająco duży zapas lodu. Zintegrowany filtr gwarantuje zawsze najlepszej jakości wodę do produkcji kostek lodu. Urządzenie sygnalizuje konieczność wymiany filtra.