Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN

Concept Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 Real Force laser uvc VR3210

cena netto 1943,08 PLN
2390,00 PLN
Oblicz ratę
Kup teraz Zamów

Kurier 0

Paczkomat 0

Produkt w magazynie
Kolor: czarny , szary
Zobacz szczegóły »

Nr katalogowy: HDCOEOA00VR3210

Kod producenta: VR3210

Kolor: czarny , szary
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Concept Robot s...
<< Wracam do zakupów

Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVC
Odkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia oraz w tryb sterylizacji UVC.

Doskonała orientacja
Odkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy dokładną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną dokładnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi automatyczny powrót do stacji ładującej.

Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycierania
Y-wash to bardzo skuteczny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są skutecznie usuwane.

Tryb sterylizacji UVC
Odkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji mobilnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, zmniejsza prędkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zmniejsza prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas standardowego czyszczenia. Rezultatem będą doskonale zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów.

Odkurzanie i wycieranie
Odkurzacz jest wyposażony w dwa pojemniki, dzięki którym może z łatwością sprzątać na sucho i na mokro. Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro.

Uwolni Ci od wirusów i grzybów
Chcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami. Wystarczy dodać odpowiedni środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą idealnie czyste i zdezynfekowane.

Mocny silnik i duża moc ssania
Odkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i w porównaniu z silnikami konwencjonalnymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do dużej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można również ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia.

Bateria LG BYD
Odkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o dużej pojemności 5200 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować nawet 250 minut. Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką wydajnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje właściwości znajdują zastosowanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz automatycznie wraca do stacji dokującej.

Dostosowany do twoich potrzeb
Odkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie boczne. Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i doskonale sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach pomieszczenia oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

Szczotka do dywanów
Jest to spiralna szczotka, która składa się z kombinacji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów.

HardFloor szczotka
Ta szczotka jest idealna zwłaszcza do twardych podłóg. Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz wydajne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

CARPET turbo
Funkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie zwiększa siłę ssania do maksimum, aby zapewnić naprawdę skuteczne czyszczenie. Po powrocie na twarde podłogi wraca do swojej pierwotnej wydajności.

Czujnik TOF - idealna orientacja
Robot wyposażony jest w specjalny czujnik zapewniający doskonałą orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód. Ten czujnik jest również używany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów.

Sterowanie
Odkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest bezpłatna na iOS i Androida. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a jednocześnie monitorować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz też w pełni sterować nim za pomocą pilota.

ROOMPLAN
Inteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić dokładny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy. Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się automatycznie o ustalonej godzinie, rozpoczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

Total Surface
Dzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć większych powierzchni. Jeśli rozładuje się podczas sprzątania, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie automatycznie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

Automatyczne sprzątanie
Ten tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i generuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są dokładnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach. Po zakończeniu sprzątania urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej.

Sprzątanie stref
Główną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz. Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia automatycznego tj. że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał. Aby zwiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki oraz TURBO, które zwiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

Lokalne sprzątanie
Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje średnie czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania. Aby uzyskać dokładniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wskazać punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot automatycznie przesuwa się w wyznaczone miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Tryb cichy
Jeśli nie chcesz, aby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe.

Dla alergików
Odkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w zaawansowany system filtracji TripleAirClean. Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może usunąć do 99,9% cząstek i innych zanieczyszczeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z małymi dziećmi.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

 • 3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA
 • Technologia nawigacji LaserTec 2.0
 • Silnik BLDC
 • Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy)
 • Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut
 • Lampa UVC
 • Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów)
 • Czujnik TOF
 • CARPET turbo
 • ROOMPLAN - podział pomieszczeń, rodzaje sprzątania, strefy zakazane
 • Total Surface
 • 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny)
 • 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy)
 • Pojemność pojemnika na kurz: 600 ml
 • Pojemność zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml
 • Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13
 • Czas ładowania 4-5 godzin
 • Głośność: 60 - 70 dB
 • Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Akcesoria w zestawie

 • Szczotka główna CARPET
 • Szczotka główna HARDFLOOR
 • 2x materiał mopa
 • 3x filtr HEPA 13 + filtr piankowy
 • Szczotka do czyszczenia

Poziom hałasu

70 dB

Czas ładowania

5 h

Typ

Odkurzacz robot/automatyczny

Worek

Brak worka

Filtr

HEPA 13

System parkowania

Poziomy

Fizyczne

Kolor

czarny , szary

Pojemność

600 ml

Czas pracy na baterii/bateriach

250 min

Pozostałe

Gwarancja

24

abid

767396

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane

Pełna ochrona

Dodatkowa ochrona

Standardowa gwarancja

Concept Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 Real Force laser uvc VR3210

Od dnia zakupu

Bezpłatna naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu w skutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

Po okresie 2 lat od zakupu

Darmowa naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii lub zniszczenia nawet do 5 lat

Ochrona ekranu (tylko dla smartfonów, tabletów i nawigacji)

Wymiana telefonu na nowy w przypadku braku naprawy (powyżej 15 dni roboczych, tylko wybrani producenci)
Pokrycie kosztów naprawy ekranu wynikającego z nieumyślnego uszkodzenia

Warunki ubezpieczenia

Sprawdź warunki ubezpieczenia

Pełna ochrona

Od dnia zakupu

Bezpłatna naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu w skutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

Po okresie 2 lat od zakupu

Darmowa naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii lub zniszczenia nawet do 5 lat

Ochrona ekranu (tylko dla smartfonów, tabletów i nawigacji)

Wymiana telefonu na nowy w przypadku braku naprawy (powyżej 15 dni roboczych, tylko wybrani producenci)
Pokrycie kosztów naprawy ekranu wynikającego z nieumyślnego uszkodzenia

Warunki ubezpieczenia

Pobierz Sprawdź warunki ubezpieczenia

Dodatkowa ochrona

Od dnia zakupu

Bezpłatna naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu w skutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

Po okresie 2 lat od zakupu

Darmowa naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii lub zniszczenia nawet do 5 lat

Ochrona ekranu (tylko dla smartfonów, tabletów i nawigacji)

Wymiana telefonu na nowy w przypadku braku naprawy (powyżej 15 dni roboczych, tylko wybrani producenci)
Pokrycie kosztów naprawy ekranu wynikającego z nieumyślnego uszkodzenia

Warunki ubezpieczenia

Pobierz Sprawdź warunki ubezpieczenia

Standardowa gwarancja

Od dnia zakupu

Bezpłatna naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu w skutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

Po okresie 2 lat od zakupu

Darmowa naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii lub zniszczenia nawet do 5 lat

Ochrona ekranu (tylko dla smartfonów, tabletów i nawigacji)

Wymiana telefonu na nowy w przypadku braku naprawy (powyżej 15 dni roboczych, tylko wybrani producenci)
Pokrycie kosztów naprawy ekranu wynikającego z nieumyślnego uszkodzenia

Warunki ubezpieczenia

Sprawdź warunki ubezpieczenia

 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Kup na raty - Dodaj do koszyka produkty o wartości min. 300 zł. Wybierz sposób płatności 'CA Raty' lub 'Alior Raty', dokończ składanie zamówienia i wypełnij formularz ratalny / Zamówienie oraz umowę ratalną otrzymasz prosto do domu.

Wybierz bank

Concept Toster TE2050 inox SINFONIA...
cena netto 130,08 PLN
160,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0071...
cena netto 137,39 PLN
169,00 PLN
Concept Czajnik RK3240 1,7L inox...
cena netto 113,01 PLN
139,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L inox biały RK3241...
cena netto 113,01 PLN
139,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L RK3245 czarny...
cena netto 121,14 PLN
149,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0070...
cena netto 135,77 PLN
167,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0080...
cena netto 152,85 PLN
188,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L inox kremowy RK324...
cena netto 113,01 PLN
139,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L inox czerwony RK32...
cena netto 113,01 PLN
139,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L grafitowy RK3244...
cena netto 121,14 PLN
149,00 PLN
Concept Czajnik 1,5 L double wall RK3300...
cena netto 231,71 PLN
285,00 PLN
Concept Czajnik 1,5L double wall czarny ...
cena netto 234,96 PLN
289,00 PLN
Concept Odkurzacz pionowy V4201...
cena netto 456,10 PLN
561,00 PLN
Concept Czajnik szklany RK4170...
cena netto 202,43 PLN
249,00 PLN
Concept Toster TE2052 inox czarny...
cena netto 130,08 PLN
160,00 PLN
Concept Toster TE2051 inox biały...
cena netto 130,08 PLN
160,00 PLN
Concept Czajnik Concept 1,7 L inox nordi...
cena netto 209,76 PLN
258,00 PLN
Concept Czajnik Concept 1,7 L inox nordi...
cena netto 209,76 PLN
258,00 PLN
Concept Mop parowy CP2100...
cena netto 226,83 PLN
279,00 PLN
Concept Robot sprzątający z funkcją mopo...
cena netto 1791,06 PLN
2203,00 PLN
Concept Mop parowy CP2110...
cena netto 239,84 PLN
295,00 PLN
Concept Zestaw szczotek bocznych VRP0010...
cena netto 66,60 PLN
81,92 PLN
Concept Zestaw filtrów Hepa VRP0020...
cena netto 66,60 PLN
81,92 PLN
Concept Odkurzacz bezworkowy 700W VP5075...
cena netto 243,09 PLN
299,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0020...
cena netto 120,33 PLN
148,00 PLN
Concept Koktajl blender SM3380...
cena netto 138,21 PLN
170,00 PLN
Concept Odkurzacz pionowy VP4210...
cena netto 649,59 PLN
799,00 PLN
Concept Maszynka do włosów ZA7010...
cena netto 77,24 PLN
95,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L RK3270...
cena netto 113,01 PLN
139,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0060 1,0L B...
cena netto 134,96 PLN
166,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0062 1,0L s...
cena netto 136,59 PLN
168,00 PLN
Concept Czajnik 1,0 L RK0061...
cena netto 152,85 PLN
188,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L SINFONIA RK3290...
cena netto 147,97 PLN
182,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 L biały RK3291...
cena netto 147,97 PLN
182,00 PLN
Concept Czajnik ceramiczny RK0010NE...
cena netto 95,12 PLN
117,00 PLN
Concept Czajnik 1,7 l RK3292 czarny...
cena netto 147,97 PLN
182,00 PLN
Concept Odkurzacz pionowy VP6010...
cena netto 1056,09 PLN
1299,00 PLN
Concept Odkurzacz automatyczny VR3120...
cena netto 1824,39 PLN
2244,00 PLN
Concept Nawilżacz powietrza ZV1021...
cena netto 156,91 PLN
193,00 PLN
Concept Osuszacz i oczyszczacz powietrza...
cena netto 480,49 PLN
591,00 PLN
Concept Odkurzacz workowy VP8226...
cena netto 347,97 PLN
428,00 PLN
Concept Odkurzacz ręczny VP4380...
cena netto 239,84 PLN
295,00 PLN
Concept Odkurzacz ręczny VP4370...
cena netto 226,83 PLN
279,00 PLN
Concept Odkurzacz pionowy V4135...
cena netto 396,75 PLN
488,00 PLN
Concept Odkurzacz pionowy V4136...
cena netto 447,15 PLN
550,00 PLN

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Concept Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 Real Force laser uvc VR3210