Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Hi-Tech Medical Ciśnieniomierz naramienny ORO-880

Nr katalogowy: HPHTECI00ORO880

Kod producenta: CIS_ORO-880

Ciśnieniomierz elektroniczny ORO-880ORO-880 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano  oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii . Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą...

Zobacz szczegóły »

Ciśnieniomierz elektroniczny ORO-880

ORO-880 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano  oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii . Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Wykonanie dokładnego pomiaru ciśnienia jest niezwykle proste wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Ergonomiczny wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru.
 
Dzięki funkcji wkrywania objawów arytmii uzyskujemy sygnał o ewentualnej potrzebie zdiagnozowania arytmii przez lekarza. Dzięki funkcji klasyfikacji poziomu ciśnienia wg. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) możemy samodzielnie zdiagnozować wynik pomiaru mierzonego ciśnienia. Funkcja pamięci pozwala na wyświetlenie wartości dla 2 osób 60-ciu ostatnich pomiarów wraz ze specyfikacją daty i godziny pomiaru po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii. Funkcja obliczania średniej z ostatnich pomiarów pozwala na lepszą ocenę poziomu ciśnienia krwi , pomaga dyskwalifikować niewłaściwe pomiary.  Urządzenie jest wyposażone w 2 rodzaje pamięci zachowującej uśrednione wyniki, aby zapewnić użytkownikowi ich lepszy przegląd. W pamięci urządzenia przechowywane są dane z ostatnich 60 pomiarów oraz wartości średnie wszystkich danych zapisanych  w 2 obszarach pamięci, symbol na wyświetlaczu AVG.
 
Średnie wyniki z tygodniowych pomiarów dla godzin porannych/wieczornych
Średnie wyniki z tygodniowych pomiarów w godzinach porannych są obliczane na podstawie wszystkich pomiarów zapisanych w ciągu ostatnich 7 dni podczas godzin porannych (od 5:00 do 9:00), symbol na wyświetlaczu R. Średnie wyniki z tygodniowych pomiarów dla godzin wieczornych są obliczane na podstawie wszystkich pomiarów zapisanych w ciągu ostatnich 7 dni podczas godzin wieczornych (od 17:00 do 21:00), symbol na wyświetlaczu P.
 
Wszelkie inne pomiary uzyskane w godzinach spoza wyżej określonego zakresu godzin porannych oraz wieczornych nie będą brane pod uwagę podczas uśredniania tygodniowych pomiarów dla godzin porannych lub wieczornych.(Będą one jednak uwzględniane podczas uśredniania wszystkich danych zapisanych w pamięci.) Jeżeli pomiary nie będą wykonywane przez 7 dni, to średnia będzie obliczana na podstawie wszystkich przechowywanych wyników pomiarów (wykonanych w ramach zakresu godzin porannych / wieczornych).

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Zapamiętuje 2 x 60 ostatnich wyników

Funkcje specjalne

- Całkowicie automatyczny, prosty pomiar na ramieniu za pomocą jednego przycisku
- Technologia Fuzzy Logic gwarantująca najdokładniejszy pomiar
- Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg. WHO (World Health Organization) Światowa organizacja zdrowia
- Posiada 2 indywidualne obszary pamięci dla dwóch osób
- Oszczędność baterii - aparat automatycznie wyłącza się po 1 minucie
- Funkcja wyciągania średniej z wyników pomiarów:
 ~ ze wszystkich dotychczasowych zarejestrowanych pomiarów
 ~ z tygodniowych (7dni) pomiarów dziennych
 ~ z tygodniowych (7dni)  pomiarów wieczornych

Zasilanie

Baterie/akumulatory AAA

Mankiet

Uniwersalny mankiet na ramię od 23cm do 33cm obwodu

Zakres pomiaru

0 - 300 mmHg

Dokładność pomiaru (ciśnienie)

3 mmHg

Pamięć pomiarów

120

Typ

Naramienny

Pomiar pulsu

Tak

Data i godzina pomiaru

Tak

Rozpoznanie arytmii serca

Tak

Unboxing

Fizyczne

Kolor

Srebrny , szary

Pozostałe

Gwarancja

24

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hi-Tech Medical Ciśnieniomierz naramienny ORO-880