Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Depilatory

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 281
Nr katalogowy: HPPHIDEBRE71000
Kod producenta: BRE710/00
PLN 240
Nr katalogowy: HPPHIDEBRE70000
Kod producenta: BRE700/00
Philips
PLN 1224
Nr katalogowy: HPPHIDESC199700
Kod producenta: SC1997/00
Philips

Depilatory w sklepie Zadowolenie.pl


Jeżeli oczekujesz długotrwałego efektu gładkiej skóry, to depilator jest jedynym urządzeniem które jest w stanie Ci to zapewnić. Nawet najlepsza żyletka nie sprawi, że Twoja skóra będzie gładka jak po użyciu depilatora. To urządzenie, które dzięki swojej budowie jest bezkonkurencyjne. Dodatkowo jest proste w użytkowaniu, nie wymaga od użytkownika systematycznego serwisowania czy wymiany ostrzy. Co więcej, aby skutecznie wydepilować skórę nie musimy używać żeli do golenia. Włosy są usuwane łącznie z cebulką, co sprawia że efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni.


Dostępne rodzaje depilatorów


Niepożądane owłosienie w różnych strefach ciała może być skutecznie usunięte przy pomocy depilatora. Wychodząc naprzeciw klientom, producenci stworzyli kilka rodzajów depilatorów, wyposażając je w dodatkowe funkcje. Dzięki temu każdy znajdzie depilator dopasowany do swoich potrzeb. Dostępne rodzaje depilatorów to:


  • Depilator laserowe – depilacja laserowa gwarantuje, że zabieg depilacji będzie całkowicie pozbawiony bólu, a miejsce depilowane będzie tylko lekko nagrzane pod wpływem wiązki światła. To właśnie wiązka światła odpowiada za skuteczne usuwanie owłosienia. Niestety zabieg depilacji laserowej jest czasochłonny. Głowica depilatora nie jest w stanie objąć tak szerokiego pola jak np. depilator klasyczny.
  • Depilatory klasyczne – to dosyć proste urządzenie, których budowa oparta jest na dyskach znajdujących się w głowicy. Dyski wyrywają włos razem z cebulką włosa. Do plusów depilatorów klasycznych należy zaliczyć bardzo dokładną depilację gęstego i szorstkiego owłosienia. Niestety depilacja dyskami bywa bolesna i nie każdy jest w stanie zaakceptować nieprzyjemne uczucie podczas zabiegu.
  • Depilatory IPL – ich budowa jest podobna do depilatorów laserowych, z tym że depilatory IPL posiadają dużo większą głowicę, dzięki czemu wiązka światła jest szersza. To skutkuje znaczącym przyśpieszeniem zabiegu. Depilacja światłem zapewnia efekt gładkiej skóry nawet na miesiąc. Niestety tego typu urządzenia nie należą do najtańszych, jednak ich funkcjonalność jest warta swojej ceny.

Najważniejsze parametry depilatorów. Na co zwracać uwagę przy zakupie?


Zakup depilatora to niełatwa czynność. Na samym początku powinniśmy zdecydować się na rodzaj depilatora. Wybierając depilatory klasyczne musimy zaakceptować ból, który towarzyszy zabiegowi, natomiast zakup takiego depilatora jest znacząco tańszy niż depilatorów opartych o wiązkę światła. Decydując się na depilatory wykorzystujące światło, warto wspomnieć że posiadają one czujnik skóry, który odpowiada za prawidłowe przyłożenie urządzenia do skóry. Polecamy depilatory na akumulator. Nic tak nie zniechęca do zabiegu depilacji jak plączący się kabel. Warto również sprawdzić czy model depilatora, który chcemy zakupić posiada regulację mocy. To funkcja, która pozwoli uniknąć zbędnych podrażnień skóry podczas zabiegu. Mamy z pewnością docenią dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi.


Czy warto kupić depilator?


Interesując się zakupem depilatora, z pewnością nasuną Ci się pewne pytania. Czy to boli, czy warto wydawać pieniądze, czy to jest skuteczne, jak długo utrzyma się efekt? Przed takimi pytaniami staje każda kobieta chcąca zakupić depilator. Ból pojawia się tylko w przypadku depilatorów klasycznych. Warto jednak nadmienić, że nie każdej osobie on przeszkadza. Kupując depilator nie wydajesz pieniędzy na zabiegi depilacji, kremy, żele czy maszynki do golenia. Oszczędzasz czas, a efekt utrzymuje się kilkukrotnie dłużej niż po zwykłym goleniu.