Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

WYBIERZ ODKURZACZ IDEALNIE DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

OFERTA WAŻNA DLA KLIENTÓW ING BANKU ŚLĄSKIEGO DO 31.12.2018

ODKURZACZE PIONOWE

WYJĄTKOWA EFEKTYWNOŚĆ. Odkurzacze pionowe, tak skuteczne jak tradycyjne odkurzacze przewodowe o mocy 2500W, usuwają 100% kurzu z podłóg twardych.
MAKSYMALNA ZWROTNOŚĆ. Innowacyjny system Easy Driving zapewnia maksymalny komfort odkurzania każdej powierzchni, wyjątkową funkcjonalność i niezwykle łatwą obsługę.
DŁUGI CZAS PRACY. Wystarczy jedno pełne naładowanie baterii, aby skutecznie odkurzyć dom bez konieczności doładowywania urządzenia za każdym razem.

ODKURZACZE WORKOWE

ZNAKOMITE OSIĄGI - KLAS 4A. Zaprojektowany tak, by osiągnąć najlepsze rezultaty odkurzania przy niskim zużyciu energii i gwarancji zawsze czystego powietrza. Idealny dla alergików.
WYJĄTKOWO CICHA PRACA. Niezwykle cichy dzięki technologii Intense Power Silent System.
DUŻY WYBÓR AKCESORIÓW. Kompletny zestaw akcesoriów czyni nasze produkty wszechstronnymi i niezwykle funkcjonalnymi. Szczotki do parkietu, dywanów, mebli, Mini Turbo szczotka i szczelinówki - wszystkie zaprojektowane tak, by świetnie sprawdzić się w każdym gospodarstwie domowym.

ODKURZACZE BEZWORKOWE

ZNAKOMITE OSIĄGI - KLAS 4A. Zaprojektowany tak, by osiągnąć najlepsze rezultaty odkurzania przy niskim zużyciu energii i gwarancji zawsze czystego powietrza. Idealny dla alergików.
DUŻY POJEMNIK NA KURZ. Duży pojemnik pozwala na zebranie większej ilości kurzu i nie wymaga częstego opróżniania. Więcej czasu dla Ciebie!
DUŻY WYBÓR AKCESORIÓW. Kompletny zestaw akcesoriów czyni nasze produkty wszechstronnymi i niezwykle funkcjonalnymi. Szczotki do parkietu, dywanów, mebli, Mini Turbo szczotka i szczelinówki - wszystkie zaprojektowane tak, by świetnie sprawdzić się w każdym gospodarstwie domowym..

ODKURZACZE RĘCZNE

CLICK. Pomysłowe rozwiązanie zastosowane w odkurzaczu Clik pozwala na otwarcie pojemnika na kurz na szerokość 45 ° i 90 °, dzięki czemu jego opróżnianie będzie niezwykle proste i bez kontaktu z kurzem.
ŁADOWARKA. Kompaktowa i prosta w obsłudze, pozwala szybko naładować odkurzacz. Do zamocowania na blacie lub ścianie.
ZINTEGROWANE AKCESORIA. Teraz wszystkie akcesoria znajdują się na pokładzie. Masz je na wyciągnięcie ręki, gotowe do użycia w każdej chwili.

MOPY PAROWE

100% NATURALNY. Steam Capsule to doskonałe rozwiązane gdy masz małe dzieci lub zwierzęta domowe. Możesz dokładnie i bezpiecznie wyczyścić dom, bez użycia środków chemicznych.
DŁUGI CZAS PRACY. Dzięki długiej autonomii i pojemnemu zbiornikowi na wodę możesz dokładnie wyczyścić swój dom bez przerywania pracy.
CZYSZCZENIE WSZYSTKICH RODZAJÓW PODŁÓG. Steam Capsule służy do czyszczenia wszystkich powierzchni, nawet drewnianych i laminowanych podłóg, a dzięki specjalnej nakładce jest także przeznaczony do czyszczenia dywanów.

ZOBACZ PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ

Rabat nie łączy się z innymi produktami

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI

1. ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO W ING BANKU ŚLĄSKIM

2. POBIERZ KUPON RABATOWY -29%

3. WYBIERZ NA ZADOWOLENIE.PL ODKURZACZ OBJĘTY OFERTĄ

4. DOKONAJ ZAKUPU WPISUJĄC POBRANY KOD RABATOWY