Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie


Ambilight. Tylko od firmy Philips.

Gdyby można było nie tylko oglądać telewizję, ale wręcz ją poczuć? W telewizorze Philips Ambilight inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Ekran będzie wydawał się większy, akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie, a muzyka zyska świetlną oprawę.Filmy. Daj się wciągnąć.

Przenieś filmowe emocje do pokoju. Eksplozje rozbłysną na ścianach. Panoramiczne ujęcia będą jeszcze szersze. I w każdej chwiili możesz dopasować intensywność oświetlenia Ambilight do swojego nastroju lub po prostu je wyłączyć.

Odpoczynek. Zadbaj o nastrój.

Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj. Światła Ambilight działają, nawet gdy telewizor jest w trybie gotowości. Wystarczy nacisnąć przycisk Ambilight na pilocie, aby cieszyć się nastrojowym, barwnym oświetleniem.Gry. Rzuć nowe światło na rozgrywkę.

Wygrywaj bitwy. Odkrywaj światy. Diody LED na ekranie telewizora Philips z funkcją Ambilight szybko reagują na Twoje ruchy, pozwalając intensywnie przeżywać każdą chwilę pełną akcji i przygody.

Muzyka. Rozświetl brzmienie.

Podkręć bas. I dodaj blask. Zmień symfonie w pokazy świateł. Niezależnie od Twojego gustu muzycznego funkcja Ambilight dostosuje efekty światła do rytmu.


Dlaczego to pokochasz

„Mam telewizor Philips Ambilight od 9 lat i nie zanosi się na zmianę.”

Właściciele telewizorów firmy Philips, badanie we Francji w 2017 r.

Najlepsze telewizory z systemem Ambilight