Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN 1398.94

Seagate IronWolf 10TB 3,5''256MB ST10000VN0004

cena netto 1137,35 PLN
1398,94 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 0

Paczkomat 0

Seagate

Nr katalogowy: DHSGTWCT10VN004

Kod producenta: ST10000VN0004

Pojemność dysku: 10 TB
Prędkość obrotowa: 7200 obr/min
Zobacz szczegóły »

Wytrzymałość. Pełna gotowość. Skalowalność.

Dla wszelkich zastosowań związanych z pamięcią NAS istnieją dyski IronWolf i IronWolf Pro. Stale czynny dysk IronWolf został ulepszony o technologię AgileArray zapewniającą optymalną niezawodność i sprawność systemu. Technologia Multi-user oraz ekstremalnie wysokie wskaźniki obciążenia pracą pozwalają dyskom IronWolf utrzymywać jakość i rozwijać się wraz z przedsiębiorstwem.
IronWolf + moc AgileArray
Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS, zapewniający najwyższą jakość użytkowania
Oprogramowanie IronWolf Health Management dostępne w ramach Synology NAS stale pomaga zabezpieczać Twoje dane
Równowaga dysku jest zachowywana dzięki czujnikom drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają radzić sobie z drganiami w systemach wyposażonych w wiele kieszeni i utrzymywać długoterminową oraz spójną wydajność i niezawodność
Zoptymalizowana wydajność macierzy RAID, która pozwala na maksymalizację czasów odpowiedzi i pracy dzięki obsługującej pamięć NAS funkcji sterowania odzyskiwaniem danych po wystąpieniu błędu
Zaawansowane funkcje zarządzania energią pozwalają na jej oszczędzanie i zapewniają jej odpowiedni poziom we właściwym czasie
W aktywny sposób chroń swoje dane dzięki oprogramowaniu IronWolf Health Management

Popraw niezawodność systemów NAS za pomocą oprogramowania IronWolf Health Management. Oprogramowanie IHM, pracujące w popularnych i kompatybilnych systemach NAS, takich jak Synology i ASUSTOR, oferuje opcje prewencji, podejmowania interwencji i odzyskiwania danych dla obsługiwanych dysków twardych IronWolf i IronWolf Pro.

Prewencja. Ciesz się płynnym działaniem pamięci NAS dzięki oprogramowaniu IHM, które monitoruje środowisko Twojego systemu i oferuje działania prewencyjne zabezpieczające Twoje dane.

Interwencja. Unikaj katastrofalnej w skutkach utraty danych, pozwalając oprogramowaniu IHM na analizowanie setek parametrów i w razie potrzeby rekomendowanie utworzenia kopii zapasowej.

Odzyskiwanie danych. W razie awarii możesz polegać na bezpiecznym środowisku odzyskiwania danych dzięki usłudze odzyskiwania danych Rescue firmy Seagate® (2-letnia usługa dołączona do dysku IronWolf Pro).

Wiele kieszeni oraz przystosowanie do pamięci NAS wraz z wbudowanymi czujnikami drgań wskutek ruchu obrotowego.

Jako pierwsze w swojej klasie dyski IronWolf zostały wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają utrzymywać wydajność w wielokieszeniowych obudowach NAS. Dyski IronWolf Pro są standardowo wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, co pomaga przedsiębiorstwom oraz profesjonalnym twórcom treści kreatywnych utrzymywać stałą wydajność przez nadchodzące lata.
Wykonuj więcej działań dzięki optymalizacji pod kątem technologii Multi-User.

Wykonuj więcej działań z użyciem swojej pamięci NAS dzięki optymalizacji technologii multi-user. Dzięki współczynnikowi obciążenia pracą do 180 TB/rok w dysku IronWolf oraz 300 TB/rok w dysku IronWolf Pro wielu użytkowników może jednocześnie przesyłać i pobierać dane na serwer NAS. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zawodowo tworzącą treści kreatywne, czy właścicielem małej firmy, IronWolf jest po Twojej stronie.
Dysk IronWolf Pro został wyposażony w 2-letnią usługę odzyskiwania danych Rescue

Twoje dane są bardzo ważne, a plan Rescue zabezpiecza je w razie nieprzewidzianej utraty danych w wyniku wypadków lub uszkodzeń mechanicznych. Plan Rescue daje ci dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, mogących poszczycić się wskaźnikiem satysfakcji klienta na poziomie 95%.
Bądź kreatywny w każdym miejscu, korzystając z dysku IronWolf i swojej pamięci NAS
Możliwa do rozbudowy i niezawodna pamięć masowa, która pomaga Tobie i Twojej firmie dotrzymywać terminów. IronWolf oraz IronWolf Pro to znakomite rozwiązania dla pamięci NAS zapewniające zdalny dostęp przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość prostego udostępniania plików z dowolnego miejsca. Dyski IronWolf i IronWolf Pro zostały stworzone z myślą o rozwijających się firmach oraz ich potrzebie oferowania większej ilości pamięci masowej i są w stanie sprostać wyzwaniom związanym z rozbudową pamięci NAS.
Rozwiń swoją firmową pamięć NAS
Prosperujące małe przedsiębiorstwo potrzebuje pamięci masowej, która może się rozwijać wraz z nim. Dysk IronWolf został zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS w środowiskach złożonych z wielu macierzy RAID i potrafi nie tylko radzić sobie z pojawiającymi się drganiami, ale również z dużym obciążeniem pracą w sieciach charakteryzujących się intensywnym przesyłem danych. Technologia multi-user klasy podstawowej – do 180 TB/rok w przypadku dysków IronWolf oraz 300 TB/rok w przypadku dysków IronWolf Pro.
Zdominuj media

Zbuduj domowe imperium multimedialne NAS z dyskami twardymi IronWolf. IronWolf i IronWolf Pro prowadzą w swojej klasie pod względem pojemności pamięci masowej, oferując dyski o pojemności nawet 10 TB i wydajności niezbędnej do uruchamiania materiałów w jakości HD z użyciem pamięci NAS. Przechowuj tysiące pełnometrażowych filmów w jakości HD i nawet jeszcze więcej zdjęć na swoim prywatnym serwerze. Pomyśl o nim jak o swojej domowej chmurze.

Dane podstawowe

Model

IronWolf

Typ dysku

HDD

Typ napędu

Wewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku

10 TB

Bufor

256 MB

Waga

650 g

Wysokość

26.11 mm

Szerokość

101.85 mm

Głębokość

146.99 mm

Interfejs dysku

SATA III - 6 Gb/s

Prędkość obrotowa

7200 obr/min

Pozostałe

Gwarancja

36

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Seagate IronWolf 10TB 3,5''256MB ST10000VN0004