Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Poradniki

Poradnik zakupowy – laptopy biznesowe

Komputer jest podstawowym narzędziem w każdymprzedsiębiorstwie. Umożliwia komunikację z klientami oraz zarządzanie całąfirmą. Dlatego też stworzyliśmy poradnik w którym możecie przekonać się jakielaptopy biznesowe są godne uwagi.

Zalety monitora ultrapanoramicznego

Zobacz jak osiągnąć najlepsze warunki pracy przy monitorze.  Jakość obrazu, gwarantująca czysty obraz i naturalne kolory niezależnie od kąta, pod którym patrzysz na ekran, stabilność kolorów oraz  ich stała temperatura barwowa - na te cechy warto zwrócić uwagę kupując nowy monitor.

Test laptopa dla wymagających - Acer Aspire Black Edition
Firma Acer jako jedna z nielicznych nie posiada w swojej ofercie laptopów typowo gamingowych.
Laptop biznesowy, czy konsumencki – który lepiej pasuje do Ciebie?

Kupno laptopa jest zawsze ciężkim wyborem. Na rynku dostępne są setki interesujących modeli, czasami różniących się od siebie tylko drobnymi detalami. W celu ułatwienia klientom tej trudnej decyzji, topowi producenci sprzętu wprowadzili podział na laptopy klasy biznesowej i konsumenckie.

Co zrobić ze starym laptopem? cz.1
Mamy w naszym serwisie wiekowego laptopa Acer-Aspire. Komputer się uruchamia, nie da się jednak na nim pracować, część klawiatury nie działa. Z martwym enter’em czy backspacem ciężko cokolwiek napisać. Po uruchomieniu system Windows z przed dekady działa bardzo wolno.