Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Powrót legendy – Razer Diamondback 

Diamondback Razer zadebiutował w 2004 roku na World Cyber Games, która kilka lat później zyskała status kultowej. Najnowsza wersja charakteryzuje się najdoskonalszy na świecie sensorem o rozdzielczości 16000 DPI, podświetleniem LED oraz poprawkami ergonomicznymi.

 


Pierwsza myszka gamingowa stworzona w wykorzystaniem precyzyjnego sensora optycznego powstała w 2004 roku. Inżynierowie Razera ściśle współpracujący z eSportowcami poprawili ergonomię, przez co myszka jeszcze pewniej jest osadzona w dłoni, a także udoskonalili sensor, sprawiając, że zyskał on jeszcze większą rozdzielczość.

 


Diamondback skierowany jest do ambitnych graczy. Po dziesięciu latach od stworzenia pierwszego modelu Razer obdarowuje graczy myszką o przyciętych krawędziach i wzmocnionych komponentach. Mysz dzięki obustronnym faktorze przeznaczona jest dla użytkowników prawo- i leworęcznych. Zastosowane po obu stronach gumowe wstawki zapewniają pewniejsze osadzenie w dłoni i większą kontrolę podczas przenoszenia myszy w różne obszary.

 


Dopełnieniem kultowego modelu jest oprogramowanie Synapse, dzięki któremu możliwe jest regulowanie rozdzielczości do 1 DPI. Łatwe przenoszenie myszki w różne części podczas grania zapewnia gwarantuje czujnik wykrywający oderwanie od podłoża już przy 0,1 mm. Ponadto użytkownik ma możliwość skonfigurowania myszki pod względem funkcji, przypisania dowolnego makro czy skrótów, a ustawienia zapisać w chmurze.

Designerskim dodatkiem jest podświetlenie Chroma oferujące indywidualną kombinację z 16,8 milionów kolorów. Konfiguracja personalizacji może zapewniać złożenie najbardziej złożonych efektów podświetlenia, które można zsynchronizować z innymi urządzeniami linii Chroma.

 

Wybrana specyfikacja:

  

Długość przewodu 2.1 m

Liczba przycisków 7

Wymagania systemowe:

- Windows 10/ Windows 8/ Windows 7/ Windows Vista/ Windows XP (32-bit)/ Mac OS X

- Plug and Play

Przeznaczenie Gaming

Rozdzielczość (maks.) 16000 dpi

Sensor Laserowy

Waga 89 g

Wymiary 125 x 60 x 30 mm.

Zasilanie USB 5V

 
powrót