Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Informujemy, że z powodu dużego zainteresowania zakupami w naszym sklepie kontakt z infolinią może być utrudniony.

Kategorie
Kupuj na raty 0% z PayU

Warto kupować za pomocą rat PayU

Szeroka gama produktów

Wybieraj spośród setków produktów. Kupując na raty, możesz sobie pozwolić na więcej

100% bezpieczeństwa

Rat udzielają pożyczkodawcy współpracujący z PayU

Oszczędzaj, kupując

Zakup na raty pozwala zaoszczędzić pieniądze na inny cel.

Pytania i odpowiedzi

  • Zakupu na raty PayU możesz dokonać, jeżeli wartość Twojego zamówienia znajduje się w przedziale od 300 do 20000 zł.

  • Nie ma dla Nas znaczenia, co kupujesz oraz w jakiej ilości. Masz pełną swobodę wyboru

  • Kupując na raty PayU, masz możliwość zwrotu produktu w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje jednak odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi zwrócić pieniądze otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Następnie klient ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU - Pożyczka 0%

* Przykład reprezentatywny dla Rat PayU - Pożyczka 0% Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.


Zacznij zakupy:

Telewizory i RTV

Telewizory i RTV

Liczba produktów: 1756

AGD wolnostojące

AGD wolnostojące

Liczba produktów: 626

Laptopy

Laptopy

Liczba produktów: 2007

Podzespoły komputerowe

Podzespoły komputerowe

Liczba produktów: 2031

Telefony i tablety

Telefony i tablety

Liczba produktów: 1403

Sprzęt fotograficzny

Sprzęt fotograficzny

Liczba produktów: 163