Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Słuchawki stworzone przez graczy dla graczy

Gracze regularnie poświęcają część prywatnego czasu swojej pasji i dbają o swój własny sprzęt hi-tech do grania. Często gracze spędzają kilka godzin dziennie na grze on-line. W tym czasie warto zadbać o wrażenia słuchowe – dla komfortu i większej rozrywki.


Dźwięk wysokiej jakości jest kluczowy


Wysoka jakość dźwięku w rozgrywce niezależnie od miejsca przebywania - słuchawki GameCom z dźwiękiem wysokiej jakości połączonym z Dolby 7.1 Surround są idealnym rozwiązaniem dla każdego gracza. Zastosowane technologie proporcjonalnie odwzorowują efekty i jakość dźwięku zastosowaną w grach, a wygłuszenie pozwala na użytkowanie w głośnych miejscach czując się jak w domowym zaciszu.




Simply Smarter Communications

Głos w słuchawkach powinien brzmieć tak samo dobrze w podróży jak i w domu. Jest to możliwe dzięki dźwiękowi hi-fi zastosowanemu w słuchawkach GameCom. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewnia wyrazistość i komfort rozmowy nawet w głośnych pomieszczeniach. Gracze mogą swobodnie komunikować się z członkami swojego zespołu w środku akcji.

Więcej niż gry

Słuchawki GameCom używać można nie tylko do gier. Dzięki różnym rodzajom kabli i ich zakończeniu oraz połączeniu Bluetooth możliwe jest komunikowanie się z przyjaciółmi przez telefon komórkowy lub tablet, a kompatybilność z komunikatorami takimi jak np. Skype pozwala na rozmowy on-line.

Technologie to ułatwiają

Gracze posiadają wiele urządzeń z zaawansowanymi funkcjami, które są połączone z systemem Windows . Dzięki słuchawkom GameCom można skorzystać  z wszystkich funkcji tych urządzeń i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z 40mm głośników. Seria GameCom X- oferuje możliwość połączenia z konsolą Xbox, a model P90 wyposażony w bezprzewodową łączność Bluetooth z Playstation pozwala również na połączenie z np. telefonem komórkowym.


GameCom RIG

Konstrukcja

Nowe wykonanie pozwala na złożenie kapsuł i bezpieczne przechowywanie.

Możliwość odpięcia i zmiany mikrofonu, tak aby dostosować go zawsze do swoich potrzeb.

Wbudowany mikser audio pozwala na jednoczesne podłączenie do telefonu komórkowego i komputera PC/MAC lub konsoli Xbox 360 / PS3. Dzięki temu podczas gry możliwe jest odebranie połączenia oraz prowadzenie rozmowy bez konieczności pauzy.

Sterowanie głośnością umieszczono w pokrętle na kablu. Oddzielne ustawienia poziomu głośności dla telefonu komórkowego i innego źródła dźwięku zapewniają idealne dostosowanie audio do własnych preferencji.

Miękkie poduszki na uszy oraz pałąk nagłowny zapewniają komfort nawet podczas wielu godzin spędzonych przy komputerze.


Mikrofony z redukcją szumów otoczenia

Mikrofony firmy Plantronics posiadają unikalny system redukcji szumów otoczenia zwiększający jakość wysyłanego dźwięku.

Jest to idealne rozwiązanie do hałaśliwego otoczenia.

Epicki dźwięk pozwala wczuć się w grę oraz zwiększyć jakość słuchanej muzyki.


GameCom 788 USB Dolby 7.1 Surround dźwięk

Słuchawki charakteryzują się niesamowitym dźwiękiem oraz głębokim basem z 40mm głośników.

Na życzenie można włączyć symulację dźwięku przestrzennego Virtual Dolby Surround lub prawdziwy dźwięk przestrzenny  w filmach czy grach zawierających taką informację.

Wyjątkowe, miękko wyściełane welurem nauszniki czynią ten zestaw idealnym do długotrwałych gier oraz słuchania muzyki.

Zewnętrzna karta dźwiękowa USB to znacznie lepszej jakości dźwięk w głośnikach i mikrofonie np. rozpoznawanie mowy jest bardziej dokładne.

Mikrofon z redukcją szumów otoczenia Plantronics to legendarna już w świecie profesjonalistów technologia - głos użytkownika słychać głośno i wyraźnie bez dźwięków dokoła gracza.


Konstrukcja

Nowa innowacyjna konstrukcja pozwala na obracanie i składanie kapsuł na płasko co ułatwia przechowywanie i pomaga komfortowo przenosić zestaw.

Nowy super wytrzymały kabel i wzmocniona konstrukcja  pozwolą pasjonatom gier znacznie dłużej cieszyć się ich użytkowaniem.

Przyciski regulacji głośności oraz wyciszenia mikrofonu 'mute' zostały umieszczone dla wygody na kapsule słuchawki.


GameCom 307

Słuchawki charakteryzują się niesamowitym dźwiękiem oraz głębokim basem z 40mm głośników.

Specjalnie zaprojektowany wysuwany mikrofon z redukcją szumów otoczenia pozwala na indywidualne dostosowanie do każdego użytkownika.

Lekka konstrukcja i wygodne welurowe gąbki zapewniają komfort przez wiele godzin.

Współpracują z większością kart dźwiękowych komputerów.

Doskonały dźwięk oraz precyzyjnie ustawiony mikrofon sprawi że twoi koledzy jak również wrogowie usłyszą cię wyraźniej.


Konstrukcja

Zakryte słuchawki stereofoniczne z wysuwanym mikrofonem i redukcją szumów otoczenia.

Kontrolka z regulacją głośności i wyciszeniem mikrofonu "mute" na kablu.

40 mm głośniki oferują głęboki bass i studyjną jakość dźwięku.

Ergonomiczny pałąk i kapsuły zapewnią komfort użytkowania podczas długich godzin spędzonych przed komputerem.




Tylko teraz, kupując słuchawki marki Platronics kod do gry Wiedźmin otrzymujesz GRATIS!



powrót