Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN 552.68

SafeScan 155S CZARNY

cena netto 449,33 PLN
552,68 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 0

Paczkomat 0

Nr katalogowy: QUSAFTPSF155SBL

Kod producenta: 3LC072

NAJLEPSZE SPRAWDZANIE AUTENTYCZNOŚCI BANKNOTÓWSafescan 155-S stosuje najnowsze technologie do wykrywania fałszerstw, analizujące siedem zaawansowanych zabezpieczeń, w jakie wyposażone są współczesne pieniądze: podczerwień, atrament magnetyczny, nić metalowa, kolor, znak wodny, rozmiar i grubość. Technologia...

Zobacz szczegóły »

NAJLEPSZE SPRAWDZANIE AUTENTYCZNOŚCI BANKNOTÓW
Safescan 155-S stosuje najnowsze technologie do wykrywania fałszerstw, analizujące siedem zaawansowanych zabezpieczeń, w jakie wyposażone są współczesne pieniądze: podczerwień, atrament magnetyczny, nić metalowa, kolor, znak wodny, rozmiar i grubość. Technologia ta jest tak dokładna, że wykrywa nawet podwójne lub przepołowione banknoty. W ułamku sekundy pokazuje, czy trzymany w dłoni banknot jest na 100% autentyczny czy też sfałszowany, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych sporów z klientami.

GWARANTOWANE 100% WIARYGODNOŚCI
155-S regularnie przechodzi rygorystyczne testy największych banków centralnych, gdzie poddawany jest próbom z zastosowaniem banknotów prawdziwych i podrobionych. Za każdym razem z łatwością wykazuje 100% dokładność, co gwarantuje, że bezbłędnie określi, czy dany banknot jest autentyczny czy też podrobiony.

WERYFIKACJA DO PIĘCIU WALUT
155-S zaprogramowano do automatycznego rozpoznawania autentyczności banknotów pięciu różnych walut. Urządzenie w standardzie ma zainstalowane oprogramowanie do weryfikacji walut PLN, EUR, GBP, CHF i HUF. Gdy potrzebna jest weryfikacja innych walut, proponujemy kilka pakietów do wyboru.

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Banki centralne nieustannie wprowadzają unowocześnienia swoich banknotów, stosując najnowocześniejsze zabezpieczenia utrudniające zadanie fałszerzom. Dedykowany zespół Safescan do zarządzania walutami dba o to, by Państwa urządzenie 155-S zawsze było na bieżąco z tymi zmianami. Gdy tylko zostają one wprowadzone, informujemy Was o tym, prosząc o zainstalowanie aktualizacji przez port USB bądź slot microSD znajdujący się z tyłu urządzenia.

PROSTA OBSŁUGA, BŁYSKAWICZNE PODAWANIE WYNIKU
155-S posiada intuicyjny panel sterowania oraz duży i wyraźny wyświetlacz. Trzy dobrze oznakowane przyciski pozwalają na łatwy dostęp do funkcji 155-S. Na sporym wyświetlaczu LCD pokazywane są wszystkie istotne informacje: rodzaj waluty, nominały banknotów, liczba sprawdzonych banknotów oraz ich łączna wartość (po włączeniu funkcji sumowania). Weryfikacja jednego banknotu trwa mniej niż pół sekundy, czyli tyle, ile klient potrzebuje, by mrugnąć powieką.

MAŁY I ELEGANCKI
Zaprojektowaliśmy 155-S z myślą o tym, że będzie znajdować się na widoku. Ma kompaktową budowę, by nie zajmował dużo miejsca obok kasy, a jego elegancki wygląd oraz kolorystyka w tonacji czerni i szarości nadaje mu biznesowego charakteru. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz elegancji wygląd 155-S to informacja dla klienta, że stosujecie Państwo najlepszy istniejący tester banknotów.

PRZENOŚNY
Co zrobić, gdy wybieracie się Państwo w podróż służbową? Otóż kompaktowe rozmiary 155-S oraz dostępny w opcji akumulatorek LB-105 pozwolą Wam sprawdzać autentyczność banknotów w dowolnym miejscu. Ponad 30 godzin działania na baterii oznacza możliwość przyjmowania płatności gotówką bez obaw

3 lata gwarancji
Wszystkie nasze produkty tworzymy z zachowaniem wysokich standardów jakości, na które dajemy rozszerzoną, 3-letnią gwarancję na to, iż są one wolne od wad.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- 14-dniowa gwarancja satysfakcji
- 3 lata gwarancji
- Certyfikat CE

Funkcje specjalne

- 100% wynik testu (www.ecb.int)
- Wykrywanie fałszerstw na 7 sposobów: Podczerwień, atrament magnetyczny i metalowe zabezpieczenia, znak wodny, kolor, rozmiar i grubość
- Alarm po wykryciu „fałszywego banknotu”
- Nadaje się do wykrywania pierwszej serii banknotów euro, jak i nowych banknotów Europa serii
- Pokazuje ilość i wartość całkowitą
- Sprawdza waluty: PLN, EUR, GBP, CHF, HUF
- Wprowadzanie banknotów PLN, CHF i HUF w jedną kierunku
- Wprowadzanie banknotów EUR i GBP w dowolnym kierunku
- Duży i wyraźny wyświetlacz LCD
- Kompaktowe rozmiary
- Port do aktualizacji walut
- Prędkość weryfikacji: < ½ sekundy
- Automatyczna weryfikacja banknotów
- Automatyczne przejście do stanu czuwania po 30 sekundach
- Funkcja sumowania: podanie wartości całkowitej ora

Akcesoria w zestawie

- Safescan 155-S
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Dwa zasilacze sieciowe europejski

Przeznaczenie

Banknoty

Testowanie

Color Sensor , Znak wodny , Atrament magnetyczny , Rozmiar , Grubość , Podczerwień

Obsługiwane waluty

CHF , HUF , GBP , PLN , EUR

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

15.9 x 12.8 x 8.3 cm

Waga

620 g

Pozostałe

Gwarancja

36

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: SafeScan 155S CZARNY