Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Samsung ML-5015ND 48 p/m,1200x1200 USB Lan

Rodzaj druku: Laserowy
Obszar zastosowań: Biuro , Grupy robocze
Funkcje urządzenia: Drukarka
Druk w kolorze: Nie
Druk dwustronny: Automatyczny
Zobacz szczegóły »
Samsung

Nr katalogowy: PPSAMLMML5015ND

Kod producenta: ML-5015ND/SEE

Rodzaj druku: Laserowy
Obszar zastosowań: Biuro , Grupy robocze
Funkcje urządzenia: Drukarka
Druk w kolorze: Nie
Druk dwustronny: Automatyczny
Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung ML-5015...
<< Wracam do zakupów

Zyskaj dodatkowy czas dzięki niezawodnemu drukowaniu
Uwolnij swój dzień pracy od czasochłonnych i męczących blokad papieru za pomocą technologii firmy Samsung zapobiegającej powstawaniu zatorów. Użycie wałka opóźniającego, odpowiedzialnego za efekt tarcia wstecz podczas pobierania kartki papieru, powoduje wzrost wydajności i, co ważne, obniża poziom frustracji w miejscu pracy. Typowe problemy, które często podnoszą ciśnienie pracownikom, takie jak nieprawidłowe pobranie papieru lub pobranie kilku kartek jednocześnie z podajnika, staną się melodią przeszłości. Bardzo wysoki miesięczny cykl pracy jest jedną z wyraźnych i mierzalnych zalet technologii zapobiegającej blokadom papieru i przyczyni się do poprawy i udoskonalenia procesów roboczych. Technologia zapobiegająca blokadom papieru zapewnia wydajność i niezawodność procesu drukowania.

Przyjazna zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego
Wprowadź swoje biuro w XXI wiek za pomocą drukarki, która przynosi korzyści zarówno dla biznesu, jak i dla środowiska naturalnego. Życie jest prostsze dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 4,3 cala. Wyświetlacz udostępnia łatwy w obsłudze interfejs i sprawia, że profesjonalne drukowanie wcale nie musi być skomplikowane. Drukarka ML-5015ND jest wyposażona także w innowacyjny przycisk eko. Automatycznie redukuje on zużycie papieru i tonera, co pozwala zminimalizować koszty operacyjne i, co równie ważne, wpływ na środowisko naturalne.

Najwyższej klasy drukarka, która szanuje ciszę
Samsung wie, na czym zależy użytkownikom, dlatego nowa drukarka Samsung ML-5015ND wytwarza nie więcej niż zaledwie 54 decybele – przyjazny dla pracy w biurze poziom głośności, którym nie mogą się pochwalić nasi konkurenci. W trybie czuwania poziom głośności wynosi 30 dBA, a to oznacza koniec przekrzykiwaniem się w biurze jeszcze zanim rozpoczęło się drukowanie. Drzwi na korytarz mogą pozostać otwarte – drukarka ML-5015ND przewyższa inne wiodące drukarki strona po stronie.

Życie w zgodzie z ekologią właśnie stało się łatwiejsze
Spraw, aby wypełnianie zadań związanych z ochroną środowiska było znacznie łatwiejsze za pomocą nowego trybu eko opracowanego przez firmę Samsung. Obejmuje on również symulator wyników, pozwalający obliczyć osiągane rezultaty. Tryb eko jest wyposażony w jednoprzyciskową funkcję eko, która po naciśnięciu staje się ustawieniem domyślnym i redukuje zużycie papieru poprzez drukowanie dwustronne, drukowanie dwóch stron na jednej stronie (2-up), a także ustawienia oszczędzania tonera. Dzięki symulatorowi wyników docenisz, jak dużo dobrej roboty wykonujesz. Symulacja pokazuje poziom emisji dwutlenku węgla, zużycia energii i papieru. Tryb eko to prosty i wydajny sposób na kontrolowanie zużycia zasobów przez drukarkę z korzyścią dla Ciebie i środowiska!

Niski koszt za stronę, oszczędność pieniędzy
Twoje biuro może być duże lub małe – drukarka Samsung ML-5015ND bez przerwy zapewnia najlepsze wydruki w przystępnej cenie. Oszczędzaj pieniądze dzięki oddzielnemu wkładowi drukującemu i bębnowi. Ponadto dzięki użyciu tonera polimeryzowanego drukarka Samsung Ml-5015ND obniża zużycie energii, a cienka i jednolita warstwa wymaga użycia mniejszej ilości tonera i niższej temperatury stopienia, co w efekcie obniża pobór energii. Poza tym drukarka Samsung ML-5015ND oferuje doskonałe funkcje profesjonalnego drukowania, które również wpływają na oszczędność pieniędzy, ponieważ praca w biurze przebiega po prostu sprawniej.

Wykorzystaj lepiej papier za pomocą funkcji dupleksu
Możesz podwoić wydajność druku. Lub zmniejszyć o połowę koszt papieru. Jak by na to nie patrzeć, funkcja dupleksu jest istotna zarówno przy drukowaniu dokumentów biznesowych, jak i na potrzeby prywatne. Dzięki niej masz do dyspozycji mnóstwo fajnych i kreatywnych sposobów drukowania, od wydruków na jednej stronie do formatu obustronnie zadrukowanych książeczek. Uzyskane efekty są bardzo profesjonalne w każdym wariancie. Możliwość druku dwustronnego redukuje również znacząco koszty i wydłuża okres korzystania z posiadanego zapasu papieru. W konsekwencji powstaje mniej makulatury, minimalizując wpływ użytkownika na środowisko naturalne. Przy drukowaniu w dupleksie zdecydowanie nie ma przegranych.

Pracuj lepiej dzięki rekordowej prędkości druku
Drukuj błyskawicznie dokumenty (duże lub małe) dzięki funkcji Fast Speed. Urządzenie umożliwia bezusterkowe drukowanie ważnych dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, a wyższa prędkość zwiększy wydajność pracy w biurze i poprawi płynność procesów. Czas wydruku pierwszej strony wynosi 7 sekund z trybu gotowości, co oznacza najszybszy czas druku wśród konkurencyjnych drukarek. Niezawodna i najwyższej klasy drukarka błyskawicznie stanie się niezbędnym narzędziem pracy, a Ty będziesz się tylko dziwić, jak można było wcześniej radzić sobie bez niej.

Drukowanie na papierze o dużej gramaturze
Od codziennych dokumentów po ważne prezentacje – każdorazowo należy odpowiednio dopasować parametry druku. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie nie tylko wysoką jakością, lecz także poprzez profesjonalną obróbkę, Twoja drukarka musi posiadać możliwość drukowania na różnych gatunkach papieru. Jeśli połączysz główną tacę (obsługującą gramaturę 163 g/m2) z tacą wielofunkcyjną (gramatura 220 g/m2*), drukarka łatwo przetworzy nawet największe zadania druku. Od specjalnego papieru i grubych kartek po koperty, które teraz można umieszczać w głównej tacy bez konieczności korzystania ze specjalnego podajnika... Drukowanie będzie niekłopotliwe, tanie w eksploatacji i szybkie jak burza.
*Gramów na metr kwadratowy

Skróć kolejki wydruków i zwiększ produktywność
Popraw konfigurację środowiska druku za pomocą wydajnej sieci LAN o przepustowości 1 GB. Udoskonalona łączność sprawia, że nawet większe zadania druku od wielu użytkowników mogą być realizowane z zadziwiającą prędkością, bez uszczerbku dla jakości. W połączeniu z procesorem dwurdzeniowym 600 MHz rezultaty są po prostu imponujące. Nawet w najgorętszych okresach, kiedy ważne dokumenty robocze, jak np. duże prezentacje, muszą wyglądać perfekcyjne i być gotowe na wczoraj, 1-gigabitowa sieć zadowoli każdego. Profesjonalne działanie jest więc w zasięgu ręki i tylko czeka na możliwość zaprezentowania swojego potencjału.

Profesjonalna praca dzięki wielu opcjom
Dzięki pełnej gamie dostępnych opcji przeznaczonych do dużych wydruków drukarka ułatwi wykonywanie trudniejszych zadań. Duża pojemność wynosząca 2 700 kartek papieru, 4 dodatkowe tace podające sprawiają, że przygotowywanie dużych zadań wydruku nie przysparza żadnych trudności. Dodatkowo finiszer i 4-półkowa skrzynka odbiorcza stanowią gwarancję, że praca zostanie bezpiecznie wykonana, a wyniki będą prezentować się profesjonalnie. Jeśli więc drukowanie jest ważną częścią wykonywanej pracy, zaufaj pełnej gamie opcji druku i wykonaj swoje zadanie poprawnie.

Kontroluj dokumenty biurowe za pomocą funkcji bezpiecznego drukowania
Ważne dokumenty mogą łatwo dostać się w niepowołane ręce, szczególnie jeśli drukarki robocze są współdzielone przez wielu użytkowników. Funkcja bezpiecznego drukowania zabezpiecza dokumenty przed wścibskimi oczami w ten sposób, że aby je wydrukować, należy wpisać kod PIN. Po przesłaniu zadania druku do drukarki musisz po prostu do niej podejść, przewinąć zadania na interfejsie użytkownika, aby znaleźć swój plik, a następnie autoryzować wydruk, wpisując kod PIN. To prosty i efektywny sposób ścisłej kontroli nad obiegiem ważnych dokumentów, który także minimalizuje liczbę zbędnych wydruków.

Informacje techniczne

Model

ML-5015ND

Funkcje urządzenia

Drukarka

Obszar zastosowań

Biuro , Grupy robocze

Procesor drukarki

Samsung Dual Core: 600 MHz

Zainstalowana pamięć

256 MB

Maksymalna pamięć

768 MB

Podajnik papieru

- Podajnik kasetowy na 520 arkuszy
- Podajnik wielofunkcyjny na 100 arkuszy

Odbiornik papieru

500 arkuszy drukiem do dołu

Materiały eksploatacyjne oryginalne

- Wkład drukujący: MLT-D307S, MLT-D307L, MLT-D307E
- Zespół światłoczuły: MLT-R307

Wydajność mat. eksploatacyjnych

- Standardowy: średnia wydajność tonera 7000 standardowych stron
- Wysoko wydajny: średnia wydajność tonera 15000 standardowych stron
- Ultrawysoko wydajny: wydajność tonera 20000 standardowych stron (drukarka dostarczana z zasobnikiem startowym na 7000 stron)
- Zespół światłoczuły: średnia wydajność 60000 standardowych stron, deklarowana wydajność zasobnika zgodnie z ISO/IEC 19752

Pozostałe parametry

Zużycie energii:
- 900,0 W (Tryb pracy)
- 15,0 W (Tryb gotowości)
- 4,5 W (Tryb uśpienia)
Poziom hałasu:
- Poniżej 54 dBA (drukowanie)
- Poniżej 30 dBA (tryb gotowości)

Opcje rozbudowy

- Podajnik kasetowy na 520 arkuszy przy gramaturze 80 g/m² (podajnik kasetowy na 550 arkuszy przy gramaturze 75 g/m²), - Finiszer na 500 arkuszy z kasetą ze zszywkami,
- 4-półkowa skrzynka odbiorcza na 400 arkuszy
- Dysk twardy
- Pamięć 512 MB
- Złącze równoległe IEEE 1285B

Obsługiwane systemy operacyjne

Linux , Mac OS , Unix , Windows 2000 , Windows 7 , Windows Server 2003 , Windows Server 2008 , Windows Vista , Windows XP

Język drukarki

HP PCL 5e , HP PCL 6 , IBM ProPrinter , PDF , PostScript 3 , XPS

PictBridge

Brak danych

Parametry drukowania

Druk w kolorze

Nie

Druk Photo

Nie

Maks. prędkość druku w czerni

48 str/min

Format druku

A4

Druk dwustronny

Automatyczny

Obciążenie miesięczne

20000 arkuszy/miesiąc

Rodzaj nośnika

Etykiety , Karty , Papier , Papier archiwalny , Papier cieńki , Papier gruby , Papier kolorowy , Papier typu bond , Papier wstępnie zadrukowany

Gramatura papieru (maks.)

220 g/m²

Rodzaj druku

Laserowy

Rozdzielczość druku

1200 x 1200 dpi

Komunikacja / złącza

Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

2 x USB 2.0 , LPT , RJ-45

Fizyczne

Kolor

Biały

Wysokość

358 mm

Szerokość

418 mm

Głębokość

435 mm

Waga

22.96 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Kup na raty - Dodaj do koszyka produkty o wartości min. 300 zł. Wybierz sposób płatności 'CA Raty' lub 'Alior Raty', dokończ składanie zamówienia i wypełnij formularz ratalny / Zamówienie oraz umowę ratalną otrzymasz prosto do domu.

Wybierz bank

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung ML-5015ND 48 p/m,1200x1200 USB Lan