Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

IBM ROK Win Srv STD2012 R2 (2CPU) Multl 00FF247

Nr katalogowy: RSIBMAWINSRV120

Kod producenta: 00FF247

Licencja: Na procesor
Rodzaj: Serwerowe
Wersja: ROK
Wersja językowa: Wielojęzyczna
Zobacz szczegóły »

Windows Server 2012 R2 Standard ROK (2CPU/2VMs) - MultiLang

System Windows Server 2012 R2 oferuje skalowalność umożliwiającą obsługę wszelkich krytycznych systemów i aplikacji przy zachowaniu efektywnych metod przywracania systemów po awarii. Dzięki szerokiej gamie ekonomicznych, wysoko wydajnych opcji pamięci masowych i uproszczonym funkcjom dostarczania usług IT dla wielu dzierżawców, można uzyskać wymierne korzyści w krótim czasue. Aplikacje można tworzyć, wdrażać, obsługiwać i monitorować lokalnie oraz w chmurze. Możliwe jest także zapewnienie użytkownikom dostępu do zasobów przedsiębiorstwa za pomocą wybranych przez nich urządzeń.

Wirtualizacja serwerów

Konsolidując serwery jako maszyny wirtualne na jednym hoście fizycznym, można cieszyć się wynikającymi z wirtualizacji oszczędnościami oraz maksymalnie wykorzystać inwestycje w sprzęt serwerowy. Funkcja Hyper-V umożliwia uruchamianie różnych systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i innych, równolegle na jednym serwerze fizycznym. W systemie Windows Server 2012 R2 rozszerzono możliwości wirtualizatora Hyper-V, dodając nowe funkcjonalności oraz najlepszą w branży skalowalność procesorów i pamięci hostów.

Pamięć masowa

Niezależnie od platformy pamięci masowej, przechowywane w niej dane stanowią podstawę działania firmy. System Windows Server 2012 R2 pomaga zoptymalizować już poczynione inwestycje w pamięć masową i sieci SAN. Wdrażając system Windows Server 2012 R2 oraz standardowy sprzęt można budować skalowalne, wysokowydajne i wysokodostępne rozwiązania pamięci masowych. System Windows Server 2012 R2 ułatwia również zagwarantowanie ciągłej dostępności pamięci masowej, dzięki czemu także używane usługi będą ciągle dostępne.

Zarządzanie dostępem i ochrona informacji

Dzięki rozwiązaniom firmy Microsoft służącym do uzyskiwania dostępu do informacji i ich ochrony można zarządzać tożsamościami poszczególnych użytkowników zarówno w aplikacjach lokalnych, jak i w chmurze (SaaS). Dla każdego użytkownika jest definiowany poziom dostępu do informacji i aplikacji. Pozwala to użytkownikom uzyskiwać dostęp do informacji i aplikacji na podstawie tego, kim są, jakiego urządzenia używają i do jakiego miejsca chcą się dostać, nawet w przypadku stosowania uwierzytelniania wieloskładnikowego. Pracownikom mobilnym można oferować bezpieczny dostęp zdalny, używając funkcji Windows Server Remote Access (RRAS) oprogramowania DirectAccess oraz sieci VPN (obejmuje automatyczne tworzenie połączeń sieci VPN). Użytkownicy mogą ponadto synchronizować pliki przechowywane na firmowym serwerze z używanymi przez nich urządzeniami. Można także zarządzać urządzeniami mobilnymi w celu usuwania danych i aplikacji firmowych w razie utraty, kradzieży lub wycofania urządzenia z użytku.

Infrastruktura pulpitu wirtualnego

System Windows Server 2012 R2 jeszcze bardziej ułatwia wdrażanie i dostarczanie wirtualnych zasobów na różne urządzenia. Technologie VDI umożliwiają łatwy dostęp do rozbudowanego, kompletnego środowiska systemu Windows w centrum danych za pomocą praktycznie dowolnego urządzenia. Dzięki funkcji Hyper-V i usługom pulpitu zdalnego firma Microsoft oferuje trzy elastyczne opcje wdrażania infrastruktury VDI w jednym rozwiązaniu: pulpity w puli, pulpity osobiste i sesje pulpitu zdalnego.

Informacje techniczne

Rodzaj

Serwerowe

Architektura

Brak danych

Licencja

Licencja

Na procesor

Liczba stanowisk / jednostek

2

Wersja

ROK

Wersja językowa

Wielojęzyczna

Ocena ogólna:
0/5
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: IBM ROK Win Srv STD2012 R2 (2CPU) Multl 00FF247