Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Microsoft Office Mac Home & Student 2011 ENG Medialess GZA-00269

Microsoft

Nr katalogowy: OBMICAOFF11HS02

Kod producenta: GZA-00269

Pełne korzystanie z możliwości każdego dnia.Pakiet Microsoft® Office, z którego korzysta ponad miliard użytkowników komputerów Mac i PC, to cieszący się największym zaufaniem i najczęściej używany pakiet biurowy. Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac umożliwia realizowanie większej liczby zadań zgodnie...

Zobacz szczegóły »

Pełne korzystanie z możliwości każdego dnia.
Pakiet Microsoft® Office, z którego korzysta ponad miliard użytkowników komputerów Mac i PC, to cieszący się największym zaufaniem i najczęściej używany pakiet biurowy. Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac umożliwia realizowanie większej liczby zadań zgodnie z indywidualnym stylem pracy. Dobrze znane aplikacje, takie jak programy Word, Excel® i PowerPoint®, pozwalają lepiej realizować pomysły. Pakiet Office dla komputerów Mac jest zgodny z pakietem Office dla systemu Windows® — dzięki temu można opracowywać dokumenty z dowolnymi osobami korzystającymi z komputerów Mac lub PC. Chroniony hasłem folder usługi SkyDrive® umożliwia przechowywanie plików w trybie online, a korzystając z bezpłatnych aplikacji Office Web Apps, można edytować i udostępniać efekty pracy oraz uzyskiwać do nich dostęp z niemal dowolnego miejsca.

Funkcje

 • Produkt licencjonowany do użytku w domu i przez uczniów na 1 (jednym) komputerze Mac. Produkt nie jest przeznaczony do użytku w jakiejkolwiek zorganizowanej działalności komercyjnej, działalności gospodarczej przynoszącej dochód lub niedochodowej ani w jakimkolwiek organie administracji publicznej.
 • Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac obejmuje programy Word 2011, Excel® 2011 i PowerPoint® 2011 w wersji dla komputerów Mac — to najbardziej znany, cieszący się największym zaufaniem zestaw aplikacji biurowych, z których korzystają użytkownicy w szkołach, domach i firmach na całym świecie.
 • Niezawodna zgodność — z pakietu Office korzysta ponad miliard użytkowników komputerów PC i Mac na całym świecie. Daje to pewność, że dysponuje się odpowiednimi narzędziami, co pozwala na bezproblemowe tworzenie i udostępnianie efektów pracy oraz współpracę z praktycznie dowolną osobą w każdym miejscu.
 • Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac to oprogramowanie najwyższej klasy z najpełniejszym zestawem funkcji, które umożliwia użytkownikom tworzenie dokumentów i prezentacji o atrakcyjnym, profesjonalnym wyglądzie.
 • Obsługa aplikacji Office Web Apps: Nowe aplikacje Office Web Apps umożliwiają ogłaszanie, edytowanie i udostępnianie dokumentów pakietu Office oraz uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego komputera przy użyciu przeglądarki. Można również współtworzyć dokumenty z wieloma użytkownikami znajdującymi się w różnych miejscach. 
 • Pakiet obejmuje również program Messenger 8 dla komputerów Mac, który umożliwia nawiązywanie komunikacji audio i wideo w czasie rzeczywistym, oraz program Pulpit zdalny dla komputerów Mac 2, który pozwala na sterowanie komputerem PC z systemem Windows przy użyciu komputera Mac.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

Niektóre funkcje online wymagają identyfikatora Windows Live®. 
Określone funkcje wymagają dostępu do Internetu (mogą obowiązywać opłaty). 
Dostęp do plików przechowywanych na serwerze programu SharePoint wymaga łączności z programem Microsoft Office SharePoint Server 2007 lub nowszym. 
Funkcja współtworzenia wymaga programu Microsoft SharePoint Server 2010 lub identyfikatora Windows Live®.

Rodzaj

Biurowe

Czas trwania

Licencja wieczysta

Licencja

Licencja

Do użytku domowego

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wymagania sprzętowe

Komputer Mac z procesorem Intel 
System Mac OS X w wersji 10.5.8 lub nowszej 
Zalecane 1 GB pamięci RAM 
1,8 GB wolnego miejsca na dysku twardym 
Dysk twardy w formacie HFS+ (nazywanym również Mac OS Extended lub HFS Plus) 
Monitor o rozdzielczości 1280 x 800 lub większej 
Stacja dysków DVD lub połączenie z siecią lokalną (jeśli instalacja odbywa się przez sieć) 
Zalecana przeglądarka Safari 5 lub nowsza

Wersja

Box medialess

Wersja językowa

Angielska

Ocena ogólna:
0/5
 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Office Mac Home & Student 2011 ENG Medialess GZA-00269