Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Marksoft Kurs Indesign Zaawansowany + książka PC PL

Nr katalogowy: GGMRSPCEMR00003

Kod producenta: 9788363215439

Adobe InDesign to doskonały program do projektowania publikacji drukowanych oraz elektronicznych. Profesjonaliści na całym świecie używają go do tworzenia ulotek, książek, plakatów, prezentacji czy plików PDF. Korzystając z programu InDesign możesz w szybki sposób wzbogacić swoje publikacje elektroniczne...

Zobacz szczegóły »

Adobe InDesign to doskonały program do projektowania publikacji drukowanych oraz elektronicznych. Profesjonaliści na całym świecie używają go do tworzenia ulotek, książek, plakatów, prezentacji czy plików PDF. Korzystając z programu InDesign możesz w szybki sposób wzbogacić swoje publikacje elektroniczne o atrakcyjne elementy interaktywne: animacje, filmy, odnośniki itp. Bogaty zestaw narzędzi sprawi, że Twoja praca nad dowolną publikacją będzie szybka i efektywna. InDesign pozwala też łatwo dostosowywać układy, aby wspaniale wyglądały na stronach o zróżnicowanych rozmiarach i orientacjach lub na różnych urządzeniach.

Kurs stworzony został z użyciem programu InDesign CS6 w polskiej wersji językowej. Składa się z 60 rozdziałów, które zapewnią ci niezwykle obszerną wiedzę na temat praktycznych zastosowań programu.

Zobacz czego się nauczysz:
- Nauczysz się tworzyć atrakcyjne efekty graficzne. Poznasz bogaty zestaw narzędzi i technik pracy, które będziesz mógł z łatwością wykorzystać w swoich projektach.
- Opanujesz tworzenie alternatywnych wersji dokumentu przeznaczonych na urządzenia pracujące w różnych rozdzielczościach i orientacjach.
- Dowiesz się jak szybko dodać formularz do dokumentu PDF.
- Nauczysz się tworzyć interaktywne publikacje wzbogacone o takie elementy jak wideo, odnośniki, animowane przejścia stron i przyciski nawigacyjne.
- Opanujesz ciekawe narzędzia, które pozwolą ci sprawnie i szybko tworzyć długie dokumenty.
- Dowiesz się jak użyć animacji do stworzenia oryginalnej i atrakcyjnej publikacji.
- Poznasz najważniejsze funkcje pakietu Digital Publishing Suite. Dowiesz się jak stworzyć nowoczesną cyfrową publikację i jak wzbogacić ją o interaktywne elementy.

Czas trwania: 5,5 godziny
Ilość filmów: 60
Zestaw: Książka + DVD 
Polski lektor

Informacje techniczne

Rodzaj

Grafika

Czas trwania

Licencja wieczysta

Nośnik

DVD

Licencja

Licencja

Komercyjna

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wersja

Box

Wersja językowa

Polska

Ocena ogólna:
0/5
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Marksoft Kurs Indesign Zaawansowany + książka PC PL