Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Techland English translator XT2 Professional 3 PC

Techland

Nr katalogowy: GGTECPCE017

Kod producenta: 5907577274009

English Translator XT2 ProfessionalPRO 3Licencja na 3 stanowiskaProfessional to świetna propozycja dla firm, profesjonalistów i bardzo wymagających użytkowników domowych. To niezwykle bogaty zestaw funkcjonalności i współpraca z wieloma popularnymi edytorami tekstów, arkuszami kalkulacyjnymi, programami...

Zobacz szczegóły »

English Translator XT2 Professional
PRO 3
Licencja na 3 stanowiska


Professional to świetna propozycja dla firm, profesjonalistów i bardzo wymagających użytkowników domowych. To niezwykle bogaty zestaw funkcjonalności i współpraca z wieloma popularnymi edytorami tekstów, arkuszami kalkulacyjnymi, programami pocztowymi i przeglądarkami. Translator w wersji Professional jest dzięki temu wyjątkowo efektywnym narzędziem pomagającym stawid czoła codziennym zadaniom, przede wszystkim w pracy.

Translator XT2 Professional przy pomocy jednego kliknięcia myszą tłumaczy teksty bezpośrednio w oknach:

 • Microsoft Word
 • Microsoft Office Excel
 • Microsoft Office PowerPoint
 • Microsoft Outlook
 • Windows Mail
 • OpenOffice.org Writer
 • OpenOffice.org Calc
 • OpenOffice.org Impress
 • Microsoft Internet Explorer
 • Mozilla Firefox
 • Mozilla Thunderbird

W systemie dodatkowo znajduje się wygodny słownik polsko-angielski, angielsko-polski, którego można używad również jako oddzielnego programu.

Niezwykle ergonomiczny i intuicyjny interfejs użytkownika
Oparty o technologię Microsoft Office Fluent User Interface, zapewniającą maksymalnie wygodną pracę.Translator XT2 to kolejny krok naprzód w obszarach, w których od wielu lat przodują systemy tłumaczące Techlandu: dostępności, łatwości, wygody.

Wyjątkowa stabilność
Wieloletnie doświadczenie w produkcji programów użytkowych pozwoliło firmie Techland® wypracować efektywne metody wnikliwych testów systemu, prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów w departamencie Quality Assurance. Translator XT2 nie ma sobie równych na polskim rynku, jeśli chodzi o jakość informatycznej części systemu.

Nowoczesne, przyjazne otoczenie graficzne.
Translator XT2 to także, między innymi: tłumaczenie tekstów o różnej tematyce - do wyboru jest kilkadziesiąt profilów tematycznych, dodatkowo wspierających prawidłowe tłumaczenie tekstów specjalistycznych * obsługa dokumentów w wielu formatach * w pełni funkcjonalny edytor tekstów *pełną kontrolą nad przekładem. zachowywanie pierwotnego formatu dokumentów po tłumaczeniu * możliwość super-dokładnego tłumaczenia w trybie ręcznym, z

Seria Translator XT2 to efekt 12 lat prac doświadczonego zespołu inżynierów oprogramowania i lingwistów komputerowych - Techland Research & Development Team. Translator jest XT2 jest bezpośrednim, innowacyjnym rozwinięciem nagradzanego i docenianego przez tysiące zadowolonych użytkowników systemu tłumaczącego Translator XT.

Najnowsza generacja podsystemu tłumaczącego to piata już generacja uznanej i sprawdzonej metody - jednoczesnego wykorzystania analizy składniowej zdań, analizy semantyki wyrazów i najnowszych algorytmów transferu gramatyki. Dzięki temu Translator XT2 osiąga bardzo wysoką jakość przekładu.

Informacje techniczne

Przeznaczenie

gaming

System operacyjny

Windows

Rodzaj

Translatory

Czas trwania

Licencja wieczysta

Nośnik

CD

Licencja

Licencja

Komercyjna

Liczba stanowisk / jednostek

1

Wersja

Box

Wersja językowa

Polska

Ocena ogólna:
0/5
 1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
 5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Techland English translator XT2 Professional 3 PC