Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN 349.27

Corel CorelDRAW H&S Suite X8 PL Box CDHSX8CZPLMBEU

cena netto 283,96 PLN
349,27 PLN
Corel

Nr katalogowy: OBCORCDX8PLHS01

Kod producenta: CDHSX8CZPLMBEU

Nowy pakiet CorelDRAW® Home & Student Suite X8 zapewnia dostęp do profesjonalnych narzędzi projektowych w przystępnej cenie. Dzięki najnowszej wersji pakietu uczniowie, studenci i hobbyści mogą szlifować swoje umiejętności projektowania.Wykorzystaj bogactwo zasobów przystępnego cenowo pakietu...

Zobacz szczegóły »

Nowy pakiet CorelDRAW® Home & Student Suite X8 zapewnia dostęp do profesjonalnych narzędzi projektowych w przystępnej cenie. Dzięki najnowszej wersji pakietu uczniowie, studenci i hobbyści mogą szlifować swoje umiejętności projektowania.

Wykorzystaj bogactwo zasobów przystępnego cenowo pakietu graficznego CorelDRAW® – zarówno w szkole, jak i w domu – używając łatwych w obsłudze narzędzi do trasowania i edycji układu stron oraz programów Corel® PHOTO-PAINT® i Corel® AfterShot™ umożliwiających edycję zdjęć. Różnorodne zasoby pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych: przewodnik szybkiego startu, interakcyjny przewodnik startowy, szkoleniowe nagrania wideo, profesjonalnie zaprojektowane szablony i wysokiej jakości zdjęcia oraz ilustracje. Ten intuicyjny w obsłudze pakiet został starannie dopracowany, aby spełnić wymagania początkujących oraz doświadczonych hobbystów, umożliwić szybkie, łatwe i sprawne opracowywanie logotypów, biuletynów, raportów, projektów fotograficznych i materiałów do serwisów społecznościowych. Sprawnie pracuj nad projektami dzięki zaawansowanej obsłudze funkcji systemu Windows 10, rysika w czasie rzeczywistym, a także opcji wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K.

Informacje techniczne

Informacje dodatkowe

CorelDRAW Home & Student Suite X8 posiada ograniczoną licencję użytkownika i nie może być wykorzystywany do celów komercyjnych. Instalowanie i korzystanie z kopii tego produktu jest dozwolone na maksymalnie trzech komputerach w domu. Aby mieć możliwość realizacji projektów komercyjnych, należy wybrać pełną wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite X8, która pozwala na korzystanie z oprogramowania do celów komercyjnych, a także udostępnia więcej zasobów oraz dodatkowych funkcji odpowiadającym potrzebom profesjonalnych użytkowników.

Rodzaj

Grafika

Czas trwania

Licencja wieczysta

Nośnik

DVD

Licencja

Licencja

Do użytku domowego

Szczegóły licencji

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X8 wersja dla użytkowników domowych zawiera:
- CorelDRAW® Home & Student X8: Intuicyjne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej i układu stron
- Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student X8: Zaawansowana edycja obrazów
- Corel® PowerTRACE® X8: Do precyzyjnego przekształcania map bitowych w rysunki wektorowe
- Corel® CAPTURE™ X8: Proste narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu
- Corel® CONNECT™: Narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania materiałów
- Corel® AfertShot™:Katalogowanie, retusz, obróbka zdjęć oraz tak zwana wywoływania RAW-ów (lista obsługiwanych modeli aparatów znajduje się na stronie Corela)

Liczba stanowisk / jednostek

3

Wymagania sprzętowe

- Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1 lub Windows 7 (wersja 32-bitowa lub 64-bitowa) z najnowszym dodatkiem Service Pack
- Procesor Intel Core i3/i5/i7 lub AMD Athlon 64
- 2 GB pamięci RAM
- 1 GB miejsca na dysku twardym
- Mysz, tablet lub ekran dotykowy
- Rozdzielczość ekranu 1280x720 przy 100% (96 dpi)
- Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
- Microsoft .Net Framework 4.6
- Do instalacji wersji w pudełku wymagany jest napęd DVD (możliwość pobrania wersji cyfrowej)
- Do uzyskania członkostwa standardowego CorelDRAW, pobierania zwiększających wydajność i stabilność uaktualnień, materiałów online oraz korzystania z Centrum zasobów wymagane jest połączenie internetowe.

Wersja

Box

Wersja językowa

Polska

Pozostałe

Gwarancja

-2

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Corel CorelDRAW H&S Suite X8 PL Box CDHSX8CZPLMBEU