Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Informujemy, że z powodu dużego zainteresowania zakupami w naszym sklepie kontakt z infolinią może być utrudniony.

Kategorie

AT&T Cabling Pusty Panel Optyczny H-D, Dla Kaset, MTP

Pusty Panel Optyczny H-D - Dla Kaset, MTP- Plug and PlayWięcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C512

Zobacz szczegóły »

Nr katalogowy: NUAATPKS27D120A

Kod producenta: 27D00NV120A-BK1U

Pusty Panel Optyczny H-D - Dla Kaset, MTP- Plug and PlayWięcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C512

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling Pu...
<< Wracam do zakupów

Pusty Panel Optyczny H-D
- Dla Kaset, MTP
- Plug and Play

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C512

Fizyczne

Kolor

Czarny

Szerokość

483 mm

Wysokość

1U

Wymiary

44.5 x 483 x 501 mm.

Pozostałe

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

Możliwość konfiguracji:
- Porty: 12 lub 24 LC/UPC
- Panel mieści do 5 kaset
- 1 do 120 kabli
- Kompatybilny z OM1, OM2, OM3, OM4 & OS2

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Pusty Panel Optyczny H-D, Dla Kaset, MTP