Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

AT&T Cabling Wstępnie Załadowana MPO Kaseta LC/UPC OM4

Nr katalogowy: LOAATWOKLM4H12P

Kod producenta: 82LM4HV012P-BK51

Wstępnie załadowana kaseta- MPO LC/UPC- OM4Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C521

Zobacz szczegóły »

Wstępnie załadowana kaseta
- MPO LC/UPC
- OM4

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C521

Informacje techniczne

Kategoria

OM4

Techniczne

Liczba portów

12

Typ gniazda

LC/UPC

Liczba łączników MPO / MTP

1

Fizyczne

Kolor

Szary

Szerokość

130 mm

Wysokość

1U

Wymiary

30 x 130 x 91 mm.

Pozostałe

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

Polaryzacja: Typ-A

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Wstępnie Załadowana MPO Kaseta LC/UPC OM4