Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1

cena netto 33,56 PLN
41,28 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 14,90

Dla zamówień powyżej 199zł - wysyłka 0zł.

Produkt na magazynie

Produkt dostępny w magazynie, wysyłamy w przeciągu 24h.

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D. Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC. Kolory pigtaili to: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony, Czarny, Żółty, Fioletowy, Różowy, Aqua. Dzięki wysokiej jakości końcówek...

Zobacz szczegóły »

Nr katalogowy: AKEXTKSSSP00356

Kod producenta: EX.0356

Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D. Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC. Kolory pigtaili to: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony, Czarny, Żółty, Fioletowy, Różowy, Aqua. Dzięki wysokiej jakości końcówek...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Extralink Pigta...
<< Wracam do zakupów

Zestaw 12 pigtaili, włókno jednomodowe. Każdy pigtail posiada inny kolor. Cena kompletu - 12 szt. Włókno G652D.

  • Pigtaile posiadają końcówki SC/UPC.
  • Kolory pigtaili to: Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony, Czarny, Żółty, Fioletowy, Różowy, Aqua.
  • Dzięki wysokiej jakości końcówek kablowych, posiadają świetną jakość sygnału oraz niską tłumienność.

Cechy:

  • Niska tłumienność
  • Dobra powtarzalność
  • Konektor SC/UPC
  • Nadaje się do sieci o dużych prędkościach przesyłowych
  • Single mode
  • Średnica włókna: 0.9mm
  • Długość 1,5m

Informacje techniczne

Rodzaj

Kabel

Zastosowanie

Światłowód

Rodzaj światłowodu

Multi-mode

Techniczne

Złącza #1

Światłowód SC/UPC

Złącza #2

Brak

Fizyczne

Kolor

Wielokolorowy

Długość przewodu

1.5 m

Wymiary

Średnica: 900um

Pozostałe

Gwarancja

12

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1